Cart
Shopping cart

Satieciet mūsu zīmola vēstniekus

Dzīve balansā piedāvā neierobežotas iespējas. Ikviens mūsu zīmola vēstnieks, kurš gūst vislabākos panākumus, ir patiess šī apgalvojuma pierādījums. Šie ir viņu personiskie stāsti.

Windsurfer Sebastian Kornum has his sights set on the 2024 Olympics.

Vindsērferis, kurš ceļā uz Olimpiskajām spēlēm šķeļ vienu vilni (un BalanceShot) pēc otra.

Neraugoties uz to, ka ūdenssports neierindojas starp populārākajiem sporta veidiem tādās Ziemeļvalstīs kā Dānija, tas burtiski ieveda vindsērferi Sebastianu Kornumu (Sebastian Kornum) citā pasaulē. Apvienojiet sērfošanu, burāšanu, ūdensslēpošanu, snovbordu un elpu aizraujošas ainavas jūs iegūsiet vindsērfingu.
Sebastians jūtās ūdenī kā mājās, un viņa mērķis ir piedalīties Olimpiskajās spēlēs, ierakstot savu vārdu jauna šā sporta paveida — vindfoilinga — vēsturē. Šim paveidam ir raksturīga lidošana augstu gaisā.

LASĪT STĀSTU

Sebastians iecienītākie produkti

Mariela ir izcīnījusi zeltu Pasaules kausā kikboksā.

Kikboksere Mariela Gossande Straume (Mariell Gaassand Straum) iestājas pret dzimumu stereotipiem.

Kurš teicis, ka kikbokss domāts tikai “puišiem”? Tā neuzskata 23 gadus vecā pilna kontakta kikboksere Mariela Gossande Straume no Norvēģijas. Patīkamā kompānijā ar saviem brāļiem — Patriku un Reimondu (abi profesionāļi) — šis trio pārspēj rekordus it visur. Lai arī pilna kontakta kikbokss ir augstas ietekmes sporta veids, tam ir nepieciešamas dziļas koncentrēšanās spējas un plūdums. Marielai Zinzino ir kļuvis par vienu no lielākajiem dārgumiem ringā.

LASĪT STĀSTU

Marielas iecienītākie produkti

Ingvilda Bratekleiva (Ingvild Brattekleiv) ir iemantojusi atzinību neskaitāmos Zviedrijas un Norvēģijas čempionātos.

Ingvildas Bratekleivas jauniegūtā Omega-6:3 attiecība ir viens no viņas vislielākajiem panākumiem

Norvēģijas Valsts 2020. gada čempionātā Ingvilda Bratekleiva ierindojās sieviešu šosejas riteņbraukšanas tabulas 47. vietā. Šī 29 gadus vecā piedzīvojumu cienītāja ir viena no tām īpašajām personībām, kura iederas dzīvei brīvā dabā. Taču viņu nevar iekļaut tikai vienā kategorijā. Daži no neskaitāmajiem viņas nodarbošanās veidiem ir personīgā trenere, sporta zinātniece, slēpotāja un Zinzino vēstniece.

LASĪT STĀSTU

Ingvildas iecienītākie produkti

Zviedru profesionālais futbolists Emīls Krafts (Emil Kraft), kurš pašlaik spēlē futbola klubā “Newcastle United”.

Emīls Krafts ir atradis atslēgu uz augstu rezultativitāti gan futbola laukumā, gan ārpus tā

Profesionālais zviedru futbolists, kurš pašlaik spēlē futbola klubā “Newcastle United” kā laukuma labās puses aizsargs, ir aizrāvies ar sportu visu mūžu un apzinās skarbo patiesību, ar kuru vienkārši jāiemācās sadzīvot. Vismaz tā Emīls Krafts mēdza domāt, pirms viņš iekļāva savā veselības rutīnā pielāgotus uztura bagātinātājus.

LASĪT STĀSTU

Emīla iecienītākie produkti

Somu volejbola un pludmales volejbola spēlētāja Rīka Lehtonena (Riikka Lehtonen).

Somijas pludmales volejbola zvaigzne Rīka Lehtonena (Riikka Lehtonen) iemieso nepadošanos.

Daudzināta kā panākumiem bagātākā volejboliste Somijā, Rīka Lehtonena ir palīdzējusi daudziem profesionāliem klubiem ar savu talantu visā Eiropā. Viņa spēlēja profesionāli 14 gadus, pirms viņas karjera sasniedza zenītu pludmales volejbolā.

LASĪT STĀSTU

Rīkas iecienītākie produkti

Dienvidāfrikas regbija spēlētājs Karels Grīfs (Carel Greeff), kurš pašlaik spēlē klubā “Rovigo Delta”.

Mainot vidi, regbists Karels Grīfs ieguva iespēju, kas ir reizi mūžā

23 gadu vecuma viņš nolēma atstāt regbiju un sākt citu karjeru. Taču pēc gada viņa agrākais treneris sazinājās ar viņu, un drīz vien Karels Grīfs sāka savas gaitas profesionālajā regbijā. Šodien šis Dienvidāfrikānis pelna iztiku ar sporta veidu, kas ir viņa sirdslieta. Spriežot pēc viņa līdzšinējiem sasniegumiem, viņam vajadzētu būt diezgan apmierinātam ar lēmumu, kas mainīja viņa dzīvi.

LASĪT STĀSTU

Karela iecienītākie produkti

Kalnu skrituļdēļotājs Rass Saruns Rasals (Ras Sarunas Rasalas) no Lietuvas.

Ķermeņa un prāta spēcināšana paātrina Rasa Saruna Rasala (Ras Sarunas Rasalas) karjeru kalnu skrituļdēļošanā.

Rasa Saruna Rasala ir iemantojis reputāciju kā leģendārs profesionāls kalnu skrituļdēļotājs, un viņš ir arī iedvesmojošs paraugs ar saviem kaislīgajiem uzskatiem par dzīvi. “Visnelaimīgākais cilvēks ir tas, kuram nav drosmes sapņot.” Tā ir ātra tempa dzīves filozofija, kas ir nepieciešama ne tikai nobraucieniem ar skrituļdēli.

LASĪT STĀSTU

Rasa iecienītākie produkti

IFBB profesionālais kultūrists Lukašs Osladils (Lukas Osladil) no Čehijas Republikas.

Smagatlēts Lukašs Osladils pārvar smagumus ceļā nevainojamā balansā

Pēc ceturtās vietas izcīnīšanas savā pirmajā čempionātā 1996. gadā Zinzino zīmola vēstnesis Lukašs Osladils ir nostiprinājis savas pozīcijas kā viens no pasaules labākajiem kultūristiem. Katrs gads iezīmē jaunu apbalvojumu, un Lukas ir ceļā uz augstākajām pozīcijām. Dažas no viņa iegūtajām “pirmās vietas” medaļām ir “Arnold Classic” Brazīlijā, “Vancouver Pro”, “Toronto Pro” un “IFBB Europa Phoenix Pro”.

LASĪT STĀSTU

Lukaša iecienītākie produkti

Pasaules BMX sacensību čempione un svarcēlāja Dezrija Bārnsa (Des'ree Barnes) no Austrālijas.

Dezrija Bārnsa ir pasaules BMX sacensību čempione, svarcēlāja un vēl joprojām ir pusaudze

Dezrija Bārnsa nepakļaujas nekādām normām. Kad viņai bija tikai seši gadi, viņa izcīnīja savu pirmo pasaules čempiones titulu Izaicinājuma klasē UCI BMX pasaules čempionātā. Kopš tā laika “Desi Racer” (segvārds, kuru viņa lieto arī ikdienā) ir izcīnījusi četrus pasaules titulus.

LASĪT STĀSTU

Dezrijas iecienītākie produkti

Lietuvas paralimpiskais peldētājs Edgars Mataks (Edgaras Matakas).

Aklais peldētājs Edgars Mataks iegūst zeltu, pašorientējoties gan baseinā, gan dzīvē

Septiņpadsmit gadu vecumā Edgars Mataks no Kauņas, Lietuvā, kļuva par savas valsts pirmo neredzīgo paralimpisko peldētāju tikai divus gadus pēc tam, kad pilnībā zaudēja redzi. Kad viņš vairs nevarēja paļauties uz savu redzi, viņš atrada mierinājumu baseinā. Edgaram peldēšana kļuva par sajūtu, bez kuras viņš nevarēja iztikt. Tas viņu mudināja izvēlēties brīvo stilu un izcīnīt zelta medaļu Pasaules paralimpiskās peldēšanas čempionātā.

LASĪT STĀSTU

Edgara iecienītākie produkti

Mortens Omots (Morten Aamodt) — profesionāls spēkavīrs un otrais spēcīgākais cilvēks pasaulē.

Mortens Omots, otrais dabiski spēcīgākais cilvēks pasaulē “izjūt atšķirību” ar Zinzino

Spēkavīriem piemīt kāds pārsteidzoši dabisks aspekts. Atšķirībā no kultūrisma, kas ir vērsts uz muskuļu masas veidošanu, estētisku pievilcību un ieziestu muskuļu izrādīšanu, būt spēkavīram un dabiski spēcīgākajam cilvēkam pasaulē nozīmē fizisku spēku — tas ir tas, kurš var pacelt vislielākos smagumus, nevis tas, kurš vislabāk izskatās uz pjedestāla.

LASĪT STĀSTU

Kristas iecienītākie produkti

Latvijas ūdens motociklu braucēja un 2018. gada pasaules čempione Krista Uzare.

Pasaules čempione ūdensmotociklu sportā Krista Uzāre

Pasaules čempione ūdensmotociklu sportā ir tuvu “pasaulē stilīgāko darbu” saraksta augšgalam. Latvijas sportiste Krista Uzare pievērsās ūdens motociklu sportam pēc tēva pamudinājuma, kurš pats ir ūdensmotocikla sporta čempions. Kopš 2010. gada Krista ir piedalījusies sacensībās visos pasaules okeānos. Savos 25 gados viņa jau ir guvusi panākumus, kas apliecina viņas apbrīnojamo neatlaidību.

LASĪT STĀSTU

Kristas iecienītākie produkti

Triatlēts un tagadējais triatlona personīgais treneris un lektors Klāss Bjernlings (Clas Björling).

Neviens kalns nav par augstu profesionālajam triatlona un piedzīvojumu sacensību sportistam Klāsam Bjernlingam

Dažiem sportistiem nav viegli izvēlēties vienu interesējošo sporta veidu. Piemēram, Klāsam Bjernlingam patīk riteņbraukšana, peldēšana un skriešana. Vienreiz tas ir 30 kilometru kross… citreiz 90 kilometru slēpojums… triju kilometru peldējums atklātajos ūdeņos un 300 kilometru riteņbrauciens. Tā ir profesionālā triatlona un piedzīvojumu sacensību sportista Klāsa kaislība.

LASĪT STĀSTU

Klāsa iecienītākie produkti

Guna Rita Dāle Flešoå (Gunn-Rita Dahle Flesjå) — 2004. gada Olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēja un desmitkārtēja pasaules čempione.

Deviņpadsmitkārtējā kalnu divriteņu sacensību zelta medaļas ieguvēja Guna Rita Dāle Flešoå

Guna Rita Dāle Flešo ir iekarojusi profesionālo atlētu sapņa virsotni, izcīnot zelta medaļu Olimpiskajās spēlēs. Viņa brauc ar velosipēdu jau kopš sešu gadu vecuma, un šī aizraušanās ļāva viņai 22 gadu vecumā pārsēsties uz kalnu divriteni. Gunas Ritas iedzimtā kaislība pret kalniem sniedzas pāri viņas mīlestībai pret šo sporta veidu.

LASĪT STĀSTU

Gunas Ritas iecienītākie produkti

Profesionālais K-1 Taizemes bokseris Rains Brants.

Profesionālais Taizemes bokseris Rains Brants (Rain Brandt) cīnās, izmantojot optimismu (un Zinzino)

Profesionālie cīņas sporta veidi nesaudzē ķermeni. Bet mūžīgajam optimistam un profesionālajam Taizemes bokserim Reinam Brandtam labākais veids, kā izvairīties no traumām, ir labs uzturs un pareizo produktu lietošana.

LASĪT STĀSTU

Raina iecienītākie produkti

Pieckārtēja pasaules čempionātu un divu Olimpisko spēļu laureāte kalnu slēpotāja Sāra Hektore (Sara Hector).

Sāras Hektores (Sara Hector) karjeras glābšanas pieredze pateicoties Zinzino

Sāra Hektore bija viena no 10 labākajām slēpotājām pasaulē, taču viņas karjerai draudēja pāragras beigas. Divdesmit septiņu gadu vecumā viņa bija guvusi neskaitāmus titulus, tostarp piecos Pasaules čempionātos un divās secīgās Olimpiskajās spēlēs, un atradās pašā virsotnē.

LASĪT STĀSTU

Sāras iecienītākie produkti

Jernej Simončič, professional sim racer from Slovenia.

How to make the A-list of E-sport race car driving by Jernej Simončič

While the rest of the world was slowing down, Slovenian e-sportsman Jernej Simončič did the opposite, speeding into #1 Formula Sim Racing World Champion position. His long track record of driving feats embodies a new kind of athlete, especially in the “everything is remote” era. Although Jernej isn’t physically bumping against other cars, racing around a circuit, he needs the same amount of mental stamina and agility that accelerates his mind into balance.

READ THE STORY

Jernej's favorite products

Sazinieties ar zīmola vēstnešiem Zinzino emuārā