Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.
Cart
Twój koszyk
INFORMACJE KORPORACYJNE

W 2009 roku nastąpiło przejęcie firmy Zinzino Nordic AB, częściowo poprzez kierowaną emisję akcji dla udziałowców Zinzino Nordic AB, a częściowo poprzez subskrypcję udziałów Zinzino Nordic AB na prawach preferencyjnych przy emisji w grudniu 2009 roku. Dzięki temu firma Zinzino AB uzyskała kontrolę nad ponad 97% głosów oraz 92% kapitału w Zinzino Nordic AB. Do 31 grudnia 2014 r. własność wzrosła do 93% kapitału.

KIEROWNICTWO I ZARZĄD

Firma Zinzino AB działalność rozpoczęła jesienią 2007. Podstawę działalności stanowi posiadanie i rozwijanie firm z sektora marketingu bezpośredniego oraz działalność pokrewna.

ZARZĄD
List View

Dag Bergheim Pettersen
CEO

Urodzony: 1970
Zajmował stanowiska kierownicze w firmach El-giganten i Alcatel oraz pełnił funkcję starszego wiceprezesa w firmie NetCom, spółce pomocniczej firmy TeliaSonera. Dag ma bogate doświadczenie w strategicznym przywództwie rozwoju firm i zajmuje stanowisko CEO w firmie Zinzino od 2012 roku.

Liczba akcji: 1,460,488 akcji klasy B
List View

Henrik Schultz
Product Manager

Urodzony: 1961
Henrik Schultz ma wieloletnie doświadczenie w pracy na wysokich stanowiskach w firmach międzynarodowych i handlowych. Ukończone studia menedżerskie MBA oraz wcześniej zajmowane stanowiska, takie jak dyrektor ds. sprzedaży, dyrektor ds. marketingu oraz CEO, dają mu solidne podstawy do wykonywania swoich obowiązków. Henrik został zatrudniony w firmie Zinzino w 2007 roku po zakończeniu pracy w firmie Libro Gruppen AB.

Liczba akcji: 64 490 akcji klasy B
List View

Fredrik Nielsen
CFO

Urodzony: 1977
Fredrik Nielsen ukończył studia menedżerskie Master of Business Administration i ma duże doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w sektorze finansowym. Przed rozpoczęciem pracy w firmie Zinzino w 2009 roku obejmował stanowisko dyrektora ds. finansowych w centrum sportowym Gymnasium Sportcenter AB. 

Liczba akcji: 45 000 akcji klasy B + 15 000 opcji subskrypcji
List View

Jakob Spijker
COO Europe

Urodzony: 1968
Jakob Spijker piastował różne stanowiska w logistyce, transporcie i magazynowaniu, zarówno w Szwecji, jak i w Holandii. Zatrudniony w firmie Zinzino od 2012 roku. Poprzednio zajmował się logistyką w firmie Mediatec Solutions AB.

Liczba akcji: 15 000 akcji klasy B + 10 000 opcji subskrypcji
List View

Katriin Laanep
Dyrektor ds. wsparcia

Urodzony: 1973
Katriin ma wieloletnie doświadczenie w dziale obsługi klienta i ponad 10-letnie doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej. Pracę w firmie Zinzino rozpoczęła w 2012 roku jako pracownik działu pomocy technicznej, a następnie awansowała na stanowisko Dyrektora ds. wsparcia i Przewodniczącej Rady ds. wsparcia. Przed awansem na stanowisko Dyrektora ds. wsparcia Katriin pracowała jako Dyrektor ds. wsparcia dla partnerów.

Liczba akcji: 0
List View

Daniel Vennerstrand
CTO

Urodzony: 1976
Daniel Vennerstrand posiada tytuł magistra inżynierii komputerowej i od 2001 r. zajmuje się rozwijaniem systemów i zarządzaniem nimi w firmach. Poprzednim miejscem pracy Daniel była firma Intermail, w której zajmował stanowisko kierownika ds. rozwoju. Zatrudniony w firmie Zinzino od kwietnia 2018 roku.

Liczba akcji: 0
List View

Henrik Hammargren
Dyrektor ds. kontroli biznesowej

Urodzony: 1980
Henrik Hammargren ukończył studia menedżerskie MBA i od 2006 roku pracował jako kontroler wyższego szczebla w kilku firmach, takich jak Autoliv, Elanders i Resia. Zatrudniony w firmie Zinzino od listopada 2018 roku.

Liczba akcji: 0
List View

Gabriele Helmer
CMO

Urodzony: 1977
Gabriele Helmer ma tytułmagistra inżyniera z zakresu biznesu i ekonomii. Od 2001 roku pracowała na różnych stanowiskach w zakresie marketingu w międzynarodowych firmach, takich jak Lufthansa, Beiersdorf, General Mills i Specsavers. Gabrielle może ponadto poszczycić się doświadczeniem w pracy w reklamie. Zatrudniona w firmie Zinzino w marcu 2019 roku.

Liczba akcji: 3500 akcji klasy B.
List View

Linda Johnsson
HR Manager

Data urodzenia: 1975
Linda Johnsson ukończyła studia licencjackie (BA) w dziedzinie zarządzania kadrami. Przez wiele lat pracy na różnych stanowiskach kierowniczych zdobyła rozległe doświadczenie dotyczące działań strategicznych, rozwoju działalności, przywództwa, kadr i zrównoważonego rozwoju. Linda pracowała w szwedzkich i międzynarodowych firmach, takich jak Lionbridge, Entrematic (ASSA ABLOY Entrance Systems), Latour Investment AB i Ligula Hospitality Group.  W Zinzino jest od czerwca 2021 roku.
RADA NADZORCZA
List View

Hans Jacobsson
Przewodniczacy

Urodzony: 1967
MBA. Pracował jako CEO w Rootfruit Scandinavia AB. Dawniej pełnił funkcję, między innymi, Dyrektor do spraw finansów i łańcucha dostaw w General Mills Scandinavia AB, Partner w CR & T Ventures (spółki kapitału podwyższonego ryzyka w Buresfären) i jako menadżer inwestycji w AB Bure. Posiada bogate doświadczenie w przejęciach i transakcjach zbycia, giełdach ofert i transakcji strukturalnych. Poza tym, ma on bogate doświadczenie w zakresie żywności i produktów konsumenckich. Hans Jacobsson był członkiem Rady Dyrektorów od 2007 roku, a od 2009 pełnił funkcję przewodniczącego.

Liczba akcji: 471,215 akcji klasy B
List View

Staffan Hillberg
Członek Rady

Urodzony: 1964
Studiował elektrotechnikę w Chalmers University of Technology i ma tytuł MBA z INSEAD. CEO z Wood & Hill Investment AB i CEO spółki portfelowej, Heliospectra AB. Posiada bogate doświadczenie z międzynarodowej pozycji operacyjnej i z sektora finansowego. Dawniej CEO Yield AB i Scandinavian Financial Management AB, dawniej Partner zarządzający w MVI, partner w CR & T Ventures AB (spółki venture capital w Buresfären), CEO w AppGate AB, CEO w Bonnier Online, szef Bonnier Medialab, Product Manager w Apple Computer Inc. w USA i Francji. Staffan Hillberg był członkiem Rady Dyrektorów od 2007 roku.

Liczba akcji: 251,414 akcji klasy B
List View

Pierre Mårtensson
Członek Rady

Urodzona: 1972
Pierre Mårtensson ma tytuł MBA z BI Norwegian Business School i posiada bogate doświadczenie z pracy na arenie międzynarodowej w światowych firmach. Pierre Mårtensson przyszedł do nas z Eniro Norway i wcześniej pracował w Oriflame Group jako CEO na rynek chiński i był odpowiedzialny za 17 biur. Został on również CEO Lux Singapore i Republiki Południowej Afryki, a wcześniej, Pierre pracował trzy lata dla Zonavi AS, interaktywnej jednostki biznesowej w TV wewnątrz Telenor AS i dwa lata w zarządzaniu branżą konsultingową.

Liczba akcji: 0 + 100,000 warrantów
List View

Ingela Nordenhav

Ingela posiada dyplom inżyniera Chalmers University of Technology i od wielu lat pracuje w firmie Volvo Cars and Trucks. Obecnie pracuje jako Global Marketing Manager w Volvo Trucks, gdzie między innymi, kieruje zmianami wizerunku firmy i cyfryzacją. Posiada doświadczenie z zakresu rozwoju produktów, jakości, sprzedaży i rynków wtórnych. Mieszkała i pracowała za granicą: w Holandii i Stanach Zjednoczonych. Ingela posiada bogate doświadczenie w zakresie działalności globalnej, strategicznego zarządzania w biznesie i rozwoju. Dysponuje szeroką interdyscyplinarną wiedzą, specjalizuje się w relacji z klientami, marketingu i rozwoju marki. Od początku roku, prowadzi własną firmę konsultingową, skupiając się na marketingu strategicznym.
List View

Anna Frick
Członek Rady

Anna Frick (Ur. 1968)
Dyplom MBA uzyskany w Wyższej Szkole Handlowej w Sztokholmie. Anna Frick zajmowała się komunikacją i transformacją cyfrową. Obecnie zasiada w radach dyrektorów spółek Fortnox AB (publ), Cell Impact AB (publ), Leo Vegas AB (publ), Lohilo Foods AB (publ), Odd Molly International AB (publ), Svea Ekonomi AB i Above Agency AB oraz fundacji War Child.