Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.
Cart
Twój koszyk

WIZJA I CEL!

Plan Prowizyjny** Zinzino jest jednym z najbardziej konkurencyjnych planów wynagrodzeń w branży sprzedaży bezpośredniej. Nasi Partnerzy są w stanie generować wynagrodzenie na wiele sposobów, zdobywać luksusowe wycieczki i wspinać się po szczeblach 17 prestiżowych stopniach kariery.

Twój biznes startuje w momencie, gdy masz zarejestrowanego pierwszego klienta z zestawem Premier Kit. Na swojej pierwszej sprzedaży zarabiasz 10% prowizji. W momencie, gdy rośnie liczba Twoich osobistych klientów z zestawem Premier Kit może zwiększać się również Twoja prowizja ze sprzedaży i rosnąć aż do 30%.

Pobierz Plan Prowizyjny

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dzisiaj jest dzień, by zacząć budować swój własny biznes. Od pierwszego dnia jako Partner Zinzino, otrzymujesz swoją osobistą stronę internetową, wraz z prostym ale bogatym sklepem internetowym, byś mógł od razu zacząć sprzedawać produkty Zinzino. Będziesz miał natychmiastowy dostęp do Akademii Zinzino w swoim back office wraz z narzędziami, materiałami i filmami edukacyjnymi z których warto się uczyć.

Jako partner Zinzino zostajesz zaproszony do naszych cotygodniowych spotkań, zarówno online jak i offline. Twój Sponsor pomoże Ci wystartować jak i również będzie Cię wspierał poprzez trening w budowaniu Twojego biznesu. Już w trakcie oczekiwania na pierwszą przesyłkę będziesz w dobrych rękach.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

PLAN DZIAŁANIA EXPRESS START

SYSTEM ZINZINO

CELE NA 30-60 DNI

Mnóstwo korzyści! Zaledwie po 30-60 dniach! Podczas pierwszych 30-60 dni masz do dyspozycji program Express Start. Obejrzyj video i dowiedz się więcej na temat bonusów i używanej terminologii w Planie Prowizyjnym**. Możesz również zakwalifikować się do otrzymywania korzyści wymienionych poniżej, gdy osiągniesz wyższe rangi, lecz osiągając je już na starcie poruszasz się szybciej w hierarchii wynagrodzeń.
SMART BRONZE - 30 DNI NA KWALIFIKACJE
Korzyści: Kwalifikujesz się do 5-10% premii Mentor Bonus i otrzymujesz kwalifikację Smart Bronze: 100 pay point
  • Zarejestruj swój zestaw Zinzino4Free w postaci AutoOrder.
  • Zarejestruj czterech (4) klientów z zestawem Premier kit.
FAST SILVER – 30 DNI NA KWALIFIKACJE
Korzyści: Kwalifikacja na bonus Fast Silver: 150 pay point & 100% Enrollment Credit Bonus (ECB)*
  • Zarejestruj swój zestaw Zinzino4Free kit w postaci AutoOrder.
  • Zarejestruj czterech (4) klientów z zestawem Premier kit.
  • Zdobądź 375 credits w równowadze. (Nie więcej niż dwie trzecie (2/3) Twoich kwalifikacyjnych punktów „credits” może pochodzić z większego zespołu)
  • * Aby zachować swój bonus ECB, musisz pozostać aktywnym na poziomie Silver lub wyższym (750 lub więcej punktów „credits” w równowadze) lub X-Team każdego miesiąca.

XTEAM EXPRESS – 60 DNI NA KWALIFIKACJE
Korzyści: Kwalifikacja na bonus –X-Team Express: 150 pay points i 100% Enrollment Credit Bonus (ECB)*
  • Zarejestruj swój zestaw Zinzino4Free kit w postaci AutoOrder.
  • Zarejestruj dziesięciu (10) klientów z zestawem Premier kit.
  • * Aby zachować swój bonus ECB, musisz pozostać aktywnym na poziomie Silver lub wyższym (750 lub więcej punktów „credits” w równowadze) lub X-Team każdego miesiąca.

** Zinzino nie gwarantuje żadnego poziomu dochodów dla niezależnego Partnera. Rzeczywiste dochody partnerów Zinzino zależą od umiejętności, włożonego wysiłku i zaangażowanego czasu każdego z partnerów, co będzie miało odzwierciedlenie w wielkości sprzedaży.