Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.
Cart
Twój koszyk

LENE & IB NIELSEN

Zaczęło się od postawienia sobie celu. Historia sukcesu!

W 1998 rozpocząłem moją wymarzoną pracę - pracę, którą naprawdę kochałem - jako technik od alarmu. Ale kiedy urodziło się nasze trzecie dziecko w 2004 roku moja żona Lene i ja zaczęliśmy mówić o tym, jak bardzo chcielibyśmy, aby nasze życie naprawdę wyglądało. Jak większość rodziców, naprawdę chcieliśmy spędzać więcej czasu z naszymi dziećmi. Lene również pragnęła zostać w domu z naszymi dziećmi, które były małe. Ponieważ moje wynagrodzenie było zbyt niskie w tym czasie zacząłem szukać czegoś co może generować dodatkowe przychody dla naszej rodziny.

W 2005 r. nadarzyła się okazja z Zinzino i postanowiłem dać sobie rok, by osiągnąć dodatkowy dochód, abyśmy mogli pozwolić sobie na to, by Lene mogła nadal pozostać w domu z dziećmi.

W styczniu 2007 – w tym samym czasie, w którym urodziło się nasze czwarte dziecko, osiągnąłem poziom prowizji z Zinzino, która pozwoliła nam osiągnąć nasz pierwszy cel. To zmieniło wszystko. Nasz strach dotyczył codziennego, porannego pośpiechu, by dotrzymać wszystkich ustalonych terminów. Teraz jesteśmy w stanie cieszyć się rodziną, gdzie poranki są jedną z naszych ulubionych części dnia - są to chwile spokoju, w których cieszymy się wraz z czwórką naszych wspaniałych dzieci. WIĘCEJ INFORMACJI»

ANITA & MIKKO JARRAH

Prawdziwe marzenie-historia walki o zwycięstwo!
Powiedziane prosto z serca...

Kiedy zacząłem współpracę z Zinzino w 2012 roku, moja historia była taka, że byłem seryjnym przedsiębiorcą od 13 lat. Podczas 2011 roku przechodziłem przez 2 bankructwa. Miałem setki tysięcy euro długu, a moje miesięczne wydatki zdecydowanie przewyższały kwotę, którą zarabiałem. Na początku mój związek z narzeczoną Anitą wisiał na włosku. Był bliski zakończenia. Byliśmy w tamtym czasie w separacji i mieszkaliśmy oddzielnie.

Na początku czerwca 2011 roku poszedłem na moją pierwszą prezentację Zinzino. Mój dobry przyjaciel, Manu Rekola, zdecydował, że mogła by to być szansa na zmianę jego rodzinnych finansów. Był przekonany i zdeterminowany, by zbudować wielki biznes zarówno w Finlandii, jak i na całym świecie. Z jego zaraźliwą energią, moja odpowiedź stała się prosta.

Pożyczyłem pieniądze od mojej ciotki, by zacząć. Kiedy dołączyłem, moim jedynym celem było spłacić ją w ciągu pierwszych 30 dni. Gdy to osiągnąłem, kolejnym celem było pomóc moim przyjaciołom zrobić to samo. Pamiętam, jak nie mogąc spać w nocy, marzyłem o tym gdybym tylko mógł osiągnąć rangę Crown w Zinzino - wtedy miałbym wystarczające dochody aby wyjść na czysto. W tym samym czasie zrozumiałem, że 1000 km biegu zaczyna się od pierwszego kroku. WIĘCEJ INFORMACJI»

KINE & ØYVIND LIEN

Z miłością i troską. Krok po kroku.

Po ponad 10-ciu latach bycia przedsiębiorcą i przejściu przez niesamowity sezon wzrostu w mojej firmie budowlanej, nagle uświadomiłem sobie, że utknąłem i zanotowałem ogromny spadek podczas kryzysu w Norwegii w 2008 roku. Aby przetrwać trudny finansowo czas podjąłem pracę jako kierownik sprzedaży. W tym samym czasie Kine borykała się z wieloma problemami zdrowotnymi, miała zapalenie stawów od czasu dojrzewania. Jej zdrowie było w tak złym stanie, że nie mogła pracować w pełnym wymiarze godzin.

Po długich dniach przepracowanych w Oslo, wielu godzinach przeznaczonych na dojazdy do pracy i z powrotem, czułem się wyczerpany i potrzebowałem zmiany. Czułem, że moje życie stało się puste i stojąc w korkach myślałem tylko o pracy. Moja frustracja sięgała zenitu i nie byłem sobą.

Pamiętam jeden późny wieczór, gdy Kine i ja mieliśmy rozmowę. Pilnie potrzebowaliśmy zmiany. Chcieliśmy odzyskać nasze życie z powrotem. Mój moment „Aha”przyszedł, gdy moja żona nagle powiedziała: Øyvind, chcę odzyskać mojego męża.... Prawda była taka, że trafiła w samo sedno. Ja też chciałem odzyskać siebie. Chciałem, aby moje życie nabrało większego sensu i zrobić coś co zainspiruje mnie do przekroczenia biegania od punktu do punktu, gdzie czas wywiera na Tobie finansowe terminy. WIĘCEJ INFORMACJI »

KERSTIN & THIM ÖHMAN

Podróż dopiero się zaczęła.
Mamy dużo więcej do zrobienia!

KERSTIN:
Po 20 latach pracy jako ortoptyk w szpitalu w Szwecji, nagle uświadomiłam sobie, że nie żyje swoim marzeniem. Przez pierwsze 10 lat absolutnie kochałam to, co robiłam, ale z każdym rokiem, czułam jak narasta we mnie stres. Moja codzienna lista pacjentów rosła i każdego dnia czułam, że miałam coraz mniej czasu na każdego pacjenta. Do tego wszystkiego czułam,że nie dostawałam wynagrodzenia,jakiego wiedziałam,że jestem warta. Mój wolny czas był ograniczony, a poziom energii niski. Rozpaczliwie chciałam otrzymywać więcej i dawać więcej. W 2005 roku znalazłam rozwiązanie. Została mi przedstawiona firma Zinzino, jako możliwość zrobienia czegoś nowego dla siebie - w zespole – gdzie zarówno można się rozwijać jak i zwiększyć swoją wypłatę.

THIM:
Po 17 latach pracy jako księgowy sprzedałem moją firmę w 2006 roku. Pierwsze 10 lat były inspirujące, jednak po tym zacząłem chorować i czułem się zmęczony pracując 60-100 godzin tygodniowo podczas wiosny - najlepszym czasie w ciągu roku. Moim planem stało się stworzenie pasywnego dochodu poprzez rozwijanie mojej branży nieruchomości i zwiększeniem wiedzy dotyczącej inwestycji. Po kilku latach moja edukacja na temat inwestowania stała się dość drogą formą zdobywania doświadczenia. Bardzo trudno było przetrwać,ale ta sytuacja dała mi niesamowitą okazję,by ćwiczyć moje finansowe umiejętności przetrwania. WIĘCEJ INFORMACJI»

MIIKKA PEURAVIRTA
& MIIA ROIHAS

Naprawdę chcemy pomóc ludziom uzyskać więcej wolnego czasu i prowadzić zdrowy tryb życia.

MIIKKA:
W 2011 roku pracowałem jako dyrektor sprzedaży w firmie medialno-reklamowej, ale szukałem zmiany, aby stać się pełnoetatowym przedsiębiorcą.

Kiedy przedstawiano mi Zinzino właściwie powiedziałem "nie, dziękuję" pięć razy, ale końcu przeprowadziłem rozeznanie na temat firmy i zrozumiałem, że była to dobra okazja i że powinienem przynajmniej spróbować. Jedną z największych zmian w moim życiu po rozpoczęciu współpracy z Zinzino jest mój rozwój osobisty. Obecnie słyszę bliskich mi ludzi jak mówią, że stałem się lepszym przyjacielem, mężem, ojcem i przywódcą biznesu.

MIIA:
Pracowałam w przedszkolu, pracowałam bardzo dużo ale nie zarabiałam zbyt wiele. Chciałam też spędzać więcej czasu z własnym dzieckiem. W tym czasie mieliśmy przeciętną sytuacje rodzinną, gdzie nie mieliśmy zbyt dużo wolnego czasu ani dodatkowych pieniędzy aby podróżować. Zinzino zostało mi przedstawione w 2011 roku ale na początku byłam bardzo sceptyczna. Po 9 miesiącach obserwacji pracy męża wiedziałam już na czy polega praca w Zinzino i w 2012 zdecydowałam sie rozpocząć pracę w tym biznesie w pełnym wymiarze godzin. CZYTAJ WIĘCEJ»