Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.
Cart
Twój koszyk

JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ

Jako Partner Zinzino reprezentujesz wyłącznie najnowocześniejsze międzynarodowe produkty Zinzino. Możesz od razu rozpocząć swoje przedsięwzięcie, z minimalnym ryzykiem finansowym. Dołączenie nic Cię nie kosztuje i otrzymujesz zniżki już od pierwszego zamówienia. Czy może być lepszy sposób, aby zbudować dodatkowy dochód w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, niż dzieląc się i sprzedając produkty, które kochasz? Ty sam decydujesz, ile zrobisz i jak daleko zajdziesz - my jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Ci podczas tej drogi.

Najlepsze w swojej klasie produkty
– to fakt!

W Zinzino zapewniamy najlepsze w swojej klasie, nowoczesne i dostosowane do potrzeb produkty w ramach nowej nauki farmakologicznego żywienia, która używa aktywnych składników odżywczych z pożywienia do zwalczania nierównowagi we współczesnym stylu życia. Dowiedz się więcej na temat naszej filozofii i produktach w naszym sklepie

SPRAWDZONY SYSTEM BIZNESOWY

Pracuj tyle, ile chcesz. Zarabiaj tyle, ile chcesz. Nazywamy to wolnością. Niezależni partnerzy mają nie tylko do dyspozycji solidne i sprawdzone produkty, kompletny system szkoleniowy i marketingowy, ale są też częścią stabilnej i renomowanej marki. W Zinzino masz realną szansę na zrealizowanie ambicji, osiągnięcie celów i wymarzonego stylu życia. Wielu partnerów zaczyna działalność, poświęcając 10–15 godzin tygodniowo. Możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, wybierając własne elastyczne godziny pracy, które dopasujesz do siebie. Niektórym wystarczy uzyskiwanie dodatkowego dochodu, natomiast inni dążą do tego, aby kariera w Zinzino pozwoliła im uzyskać elastyczność i niezależność finansową. Dowiedz się więcej czytając naszeHistorie sukcesu.

EDUKACJA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

BĄDŹ NAJLEPSZY. UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH.

Pracujesz dla siebie – ale nie jesteś sam. Jako firma, my oraz liderzy niezależnych partnerów, kładziemy duży nacisk na edukację, szkolenia i rozwój osobisty, co pozwala zapewnić sukces tym, którzy chcą i mogą z nami współpracować. Organizujemy wiele lokalnych, krajowych i międzynarodowych spotkań mających na celu przekazywanie wiedzy i wspólne świętowanie sukcesów naszego zespołu. Ponadto kładziemy silny nacisk na czytanie i słuchanie. Stając się Partnerem, możesz uzyskać dostęp do naszego programu edukacyjnego Go Core. WIĘCEJ INFORMACJI »

ATRAKCYJNY PROGRAM SAMOCHODOWY

Droga do sukcesu w twoim czarnym samochodzie! Jako aktywny partner na pozycji Diamond i wyżej kwalifikujesz się by wziąć udział w ekskluzywnym programie samochodowym. Samochód powinien być czarny, nie starszy niż 6 lat, i mieć na bokach srebrne oznakowanie Zinzino. To jest to! Wiemy, że większość z was ma swój ulubiony samochód i chcemy, abyście wybrali dla siebie, takie auto, jakie chcecie prowadzić. Ten lukratywny bonus wart jest tego, by do niego dążyć. Mamy już ponad 500 zakwalifikowanych partnerów. Każdego miesiąca dochodzą nowe rangi Diamond a wraz z nimi osiągane bonusy marzeń.

PRZYJAŹŃ NA CAŁE ŻYCIE

Wyobraź sobie, że zakładasz firmę z najlepszym przyjacielem i wszyscy Twoi współpracownicy robią to samo! Przyjaźń zazwyczaj opiera się na wspólnych przekonaniach, zainteresowaniach i poglądach na świat. Dzieląc te same aspiracje, cele i wyzwania, nawiążesz relacje, które wykraczają daleko poza kontakty biznesowe. W rodzinie Zinzino - tak nazywamy się rodziną – znajdziesz ludzi, dbających o siebie nawzajem,

WIĘCEJ INFORMACJI»