Cart
Shopping cart

Avastage oma potentsiaal
Saage kasu testipõhise toitumise jõust. Liituge meiega.

Jagage
Looge endale sissetulek viisil, mis muudab teie elu

Kas tahaksite elult midagi enamat? Soovite vabadust, et kasutada aega endale meelepärasel viisil? Te olete õiges kohas.

Kümned tuhanded inimesed üle kogu maailma on juba selle sammu teinud. Koos meiega saate luua kestvalt eduka äri ja parema elu, olles osa ülemaailmsest kogukonnast, kuhu kuuluvad sõltumatud ettevõtjad, visionäärid ja maailmamuutjad.

Meie oleme Zinzino. Oleme Skandinaaviast pärit ülemaailmne tervisetehnoloogia ettevõte. Meie ettevõte on noteeritud Nasdaqi börsil ning me oleme juba paarkümmend aastat edendanud testipõhist toitumist ja jätkusuutlikku sotsiaalset müüki, tagades stabiilse orgaanilise kasvu. 2012. aastal alustasime lahendama tervisealast väljakutset, millega seisab silmitsi 97% maailma rahvastikust, ning pakume sellele uuenduslikku lahendust. Täna seab meie tootevalik tervise valdkonnas uue standardi.

Olete oodatud meie sekka!
Meil on partnereid igalt elualalt. Kõik nad järgivad oma unistusi just samadel põhjustel, miks teiegi täna selle ärivõimaluse kohta loete. Ka teie saate sellest oma isikliku äri teha, tutvustades oma suhtlusringkonnas meie murrangulist biotehnoloogiat. Liitumine on tasuta ja parimad praktikad on juba seatud. Lihtsalt järgige süsteemi, mille edus saate kindel olla, sest seda on aastakümneid katsetatud ja täiustatud. Liitudes saate eksklusiivse õiguse tutvustada meie toidulisandeid ja konfidentsiaalseid terviseteste. Kes ei tahaks teada, kas tema tervis on korras. Meie laborist saab klient põhjalikud analüüsitulemused.

Kasutage võimalust rakendada oma tõelist potentsiaali ja elada elu täiel rinnal. Liituge meiega ja loome koos parema tuleviku, aidates inimestel teadlikumalt oma tervist hoida. Ootame teiega kohtumist väga.

Zinzino meeskond

Mis kasu mina sellest saan?

Personaalsed tervisetestid

+

Looge oma isiklik ettevõte, tutvustades oma suhtlusringkonnas meie murrangulist biotehnoloogiat. Anname teile eksklusiivsed õigused reklaamida meie toidulisandeid ja konfidentsiaalseid terviseteste (kuivvereteste). Meie testide pakkumine tulevastele klientidele saab olema teie kõige olulisem müügivahend. Igaüks tahab teada, kas tema tervis on korras.

Nasdaqi börsil noteeritud ettevõte

+

Zinzino on Skandinaaviast pärit ülemaailmne tervise ja heaolu kaubamärk, mis on spetsialiseerunud testipõhisele toitumisele ja isiklikul tervisel põhinevale tulevikule. Kui otsustate meiega liituda, aitame teid igal sammul. Töötate koos meie ettevõtte juhtide, teadlaste ja tooteekspertide, ülemaailmse partneri- ja klienditoe ning täielikult komplekteeritud müügi- ja turundusmeeskonnaga.

Hakake kohe teenima

+

Liitumine on tasuta ja teie äri läheb käima juba teie esimesest tellimusest: ei mingeid alustamistasusid, lisakulusid ega logistikat. Saate isikliku juurdepääsu Zinzino veebisaidile, mille kaudu saate meie murrangulisi tooteid reklaamida ning iga oma müügitehingu eest tasu teenida. Meie hoolitseme toodete transpordi ja käitlemise eest ning saadame iga tellimuse maailma eri paikades asuvatest ladudest otse teie klientidele.

Ainulaadne tasusüsteem

+

See on teie äri ja teie otsustate, kui palju tahate teenida. Meie kaheosaline tasusüsteem tähendab, et saate tasu nii selle eest, et tutvustate meie tooteid oma isiklikele klientidele kui ka selle eest, et aitate teistel ettevõtjatel endale sellest samuti sissetulekuallika luua. Valik on alati teie.

Tõestatud ärimudel

+

Otsemüügi puhul on peamine töötada mitte rohkem, vaid targalt. Parimad tavad on juba paigas. Kasvatage oma äri, õpetades teisi tegema sama mida teiegi – seda süsteemi on juba aastakümneid katsetatud ja täiustatud. Saate oma isikliku mentori ja teid abistab terve meeskond, kellelt saate kogu vajaliku koolituse ning juhiseid ja tuge.

Tegutsege ülemaailmsel turul

+

Alustage kohalikul tasandil ja kasvatage oma äri ülemaailmseks – seda kõike ühes ökosüsteemis. Laiendades oma kliendibaasi üle kogu Zinzino platvormi, tagate, et teie äril läheb alati hästi. Sõna otseses mõttes. Üle 40 ametliku turu, 5 maailmajagu ja enam kui 100 turgu üle kogu maailma, kuhu on võimalik tarnida, on vaid hiireklõpsu kaugusel.

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Jagage
KUIDAS SAATE TASUSTATUD?

Jagage

Üks konkurentsivõimelisemaid tasusüsteeme otsemüügis


MEIE BALANCE’I KONTSEPTSIOON
Teaduslikult tõestatud.
Looduse toetatud.


MEIE BALANCE’I KONTSEPTSIOON
Teaduslikult tõestatud.
Looduse toetatud.

„Koos kujundame toitumise tulevikku“

Örjan Sæle, Zinzino kaasasutaja

Miks otsemüük?

Personaalse ostlemise olemus

Kaasaegne sotsiaalne müük rajaneb aastakümnete pikkusel edukal otsemüügil. See tähendab inimeste kokkutoomist, jagades suurepäraseid tootekogemusi. Meie aitame sellest teile ka sissetuleku luua.

OTSEMÜÜGIST

Ülemaailmne sarnaselt mõtlevate inimeste kogukond

Meie töö tegemise viis sobitub täiuslikult personaalse tervise teenuste kasvava trendiga. Koos jagame maailmaga meie ühist kirge parema elu loomiseks. Abistame inimesi nende teekonnal parema tervise suunas, pakkudes usaldusväärset teavet, kohandatud lahendusi ja kestvaid tulemusi.

> 20 000

iseseisvat Zinzino partnerit üle kogu maailma

18 aastat

jätkusuutlikku sotsiaalset müüki

Üle 100

turu viies maailmajaos

Korduma kippuvad küsimused

Otsemüük on inimsuhetel põhinev müük selle parimas mõttes. See hõlmab suusõnalist reklaami, mille puhul vahendajad on välja jäetud ja klientidega tegeletakse väljaspool kauplusi just seal, kus neile kõige paremini sobib. Partnerina olete ka ise ettevõtja ning loote oma äri, tutvustades oma suhtlusringkonnas meie toidulisandeid ja terviseteste kas veebi teel või silmast silma. Saate tasu iga müügi eest, mis on teie isikliku töö tulemus.

Liitumine on tasuta ja teie äri läheb käima juba teie esimesest tellimusest: ei mingeid alustamistasusid, lisakulusid ega logistikat. Meie tegeleme kõige sellega, et teie saaksite keskenduda sellele, mida teete kõige paremini – võrgustike loomisele. Otsemüügi puhul on teie sõnad kõige olulisem garantii ja eeldus edu saavutamiseks. Seepärast alustage alati sellest, et soovitate meie tooteid inimestele, kes teid juba tunnevad, jagavad teie väärtusi ja usaldavad teie arvamust. Ülejäänu tuleb juba iseenesest.

Kui olete partneriks registreerunud, siis parim viis meie kogukonda sulandumiseks on suhtlema hakata! Vestelge teiste partneritega Instagramis ja Facebookis. Leppige kindlasti kokku esimene kohtumine oma sponsoriga, õppige tundma oma meeskonda ja ülaliini (kõrgemal tasemel asuvaid partnereid) ning osalege teie lähikonnas toimuvatel piirkondlikel üritustel. Ja mis kõige tähtsam: hankige pilet aasta tähtsündmusele, mis toob kokku kogu Zinzino kogukonna – meie erakordsele iga-aastasele suurüritusele Annual Event!

Suhelge meiega

@zinzinoofficial

Zinzino partnerite tugimeeskond on siin teie teenistuses!