Cart
Shopping cart

BalanceTest

Nespėliokite, tiesiog išsitirkite!

Pasirūpinkite geresne sveikata ir nepalikite to likimui. Mes turime 1 000 000 įrodymų!

BalanceTest

Nespėliokite, tiesiog išsitirkite!

Pasirūpinkite geresne sveikata ir nepalikite to likimui. Mes turime 1 000 000 įrodymų!

Atlikite testą namuose

Pirmasis testas suteiks jums informacijos apie esamą jūsų organizmo būklę. Antrasis testas parodys, kaip jūsų organizmas reaguoja į pokyčius.

Dalintis

1. Bazinis testas
11 skirtingų riebalų rūgščių kiekio kraujyje rodikliai ir esamas nepakeičiamųjų Omega-6:3 rūgščių santykis.

2. Pokyčio testas
Atliekamas kas 120 dienų ir skirtas stebėti situaciją bei prireikus koreguoti dozes.

3. Patvirtinimas raštu
Laikykitės pateiktų nurodymų ir įsitikinkite, kad mūsų produktai pateisina jūsų lūkesčius.

Leiskite mokslui jus vesti į priekį

Namų sąlygomis atliekami testai ir suasmeninti papildai suteikia unikalių įžvalgų apie organizmą ir padeda užtikrinti gerą sveikatą ir savijautą.

Mėginius analizuoja pasaulinis kraujo lašo tyrimų lyderis

Jūsų mėginius anonimiškai ištirs Osle (Norvegijoje) įsikūrusi nepriklausoma GMP sertifikuota cheminių tyrimų laboratorija „Vitas“, dirbanti pagal sutartis.

Iki šios dienos mes atlikome 1,402,736 „BalanceTest“ tyrimus (-ų)

Remiantis didžiausio pasaulyje sauso kraujo lašo tyrimų duomenų banko duomenimis.

Kaip atlikti testą – žingsnis po žingsnio

Gausite intuityvias, lengvai suprantamas instrukcijas, kaip atlikti testą keliais paprastais žingsniais, patogiai įsitaisius namuose.

Dalintis

Testą atlikote. Štai kitas žingsnis

Mūsų BalanceOil+ saugiai atkuria esminį Omega-6:3 balansą jūsų organizme tų pačių antioksidantų dėka, kurie natūraliai randami žuvyje, kad jūsų organizmas pasisavintų visas maistines medžiagas.

Dažnai užduodami klausimai

Tai paprastas ir veiksmingas būdas pasitikrinti sveikatos būklę ir priderinti mitybą pagal esamą Omega-6:3 santykį. „BalanceTest“ išmatuoja 11-os riebalų rūgščių kiekį kraujyje, tame tarpe ir nepakeičiamosios Omega-3 lygį, ir pateikia šešis skirtingus sveikatos žymenis, pagrįstus jūsų Omega-6:3 ataskaita.

Taip. Visų mūsų konfidencialių, anoniminių ir mokslu pagrįstų sveikatos tyrimų namuose tikslumas bei patikimumas atitinka pačius griežčiausius medicinos metodus. Kraujo mėginus tvarko ir anonimiškai analizuoja Osle (Norvegijoje) įsikūrusi nepriklausoma GMP sertifikuota cheminės analizės laboratorija „Vitas“, kuri pasitelkusi pažangiausias žinias ir technologijas jau 25 metus teikia kokybiškas specializuotas chromatografijos analitikos paslaugas. „Vitas“ yra pripažinta pirmaujanti sauso kraujo lašo tyrimų laboratorija, įkurta Oslo universiteto Pagrindinių Medicinos Mokslų Instituto Mitybos skyriuje – didžiausiame Europoje. Laboratorija bendradarbiavo su Pasaulio Sveikatos Organizacija.

Bet kokie gyvenimo būdo ar kasdienės rutinos pokyčiai daro įtaką mūsų organizmo reakcijai į maistą ir medžiagų įsisavinimą. Mūsų organizmo ląstelės atsinaujina kas 120 dienų. Štai kodėl prašome testą atlikti kas 4 mėnesius, kad pasikeitus situacijai galima būtų atitinkamai pakoreguoti dozes. Nuolat stebėdami organizmo reakciją į papildus būsite ramūs, nes žinosite, kad sveikata gerėja, o vartojami produktai tikrai daro teigiamą įtaką ir padeda.

Zinzino tinklaraštis

Sveikata
Omega-3 ir Omega-6 santykis ir kodėl jį verta sužinoti
2023 m. kovo 29 d., trečiadienis
Sveikata
Ar prieš vartojant papildus reikia atlikti kraujo tyrimą?
2023 m. kovo 29 d., trečiadienis
Sveikata
„BalanceTest“. Greitas ir paprastas Omega-3 testas.
2021 m. lapkričio 25 d., ketvirtadienis