Cart
Shopping cart

Odemkněte svůj potenciál

Využijte sílu výživy založené na testech.
Přidejte se k nám.

Sdílejte
Připojte se ke způsobu práce, který změní Váš způsob života.

Chcete od života získat více? Hledáte svobodu, abyste se svým časem mohli dělat to, co opravdu chcete? Jste v dobré společnosti.

Desetitisíce lidí po celém světě se již rozhodly pro tento krok. Budování trvalého obchodního úspěchu a lepšího života v globální komunitě nezávislých podnikatelů, vizionářů a lidí, kteří mění pravidla hry.

My jsme Zinzino. Globální společnost z oblasti zdravotních technologií ze Skandinávie. Společnost je kótovaná na burze Nasdaq a již téměř dvě desetiletí se zabývá výživou založenou na testování a udržitelným sociálním prodejem, přičemž dosahuje stabilního organického růstu. V roce 2012 jsme objevili zdravotní problém, který se týká 97 % světové populace, a průkopnickou inovaci, která jej řeší. Naše portfolio výrobků dnes určuje nový standard pro osobní zdraví.

Staňte se jedním z nás!
Naši nezávislí partneři pocházejí ze všech oblastí života. Šli za svým snem ze stejných důvodů jako Vy, kteří dnes čtete tento článek. I Vy z toho můžete udělat byznys tím, že budete ve svých komunitách šířit informace o našich průkopnických biotechnologiích. Vstup je zdarma a osvědčené postupy jsou již zavedeny. Jednoduše se řiďte osvědčeným systémem, který je prověřený a zdokonalený již desítky let. Dáváme Vám exkluzivní práva na propagaci našich doplňků stravy a anonymních zdravotních testů. Každý chce vědět, zda je jeho zdraví v pořádku. Naše rozsáhlé laboratorní zprávy nabízejí písemný důkaz.

Teď je čas odhalit svůj skutečný potenciál a žít naplno. Připojte se k nám a vytvořte lepší budoucnost tím, že se zbavíte dohadů o zdravějším životním stylu. Nemůžeme se dočkat, až se s Vámi setkáme.

/Váš tým Zinzino

Co z toho plyne pro Vás?

Osobní zdravotní testy

+

Rozšiřte své podnikání tím, že budete ve svých komunitách šířit informace o našich průkopnických biotechnologiích. Dáváme Vám exkluzivní práva na sdílení naší nabídky doplňků stravy a anonymních zdravotních testů (DBS). Nabídka našich testů zákazníkům bude Vaším prodejním nástrojem číslo jedna. Všichni chceme vědět, zda je naše zdraví v pořádku.

Společnost kótovaná na burze Nasdaq

+

Jsme celosvětově působící značka ze Skandinávie zabývající se zdravím a wellness a jsme průkopníky personalizované výživy založené na testování. Pokud se k nám rozhodnete připojit, pomůžeme Vám na každém kroku. Budete spolupracovat s naším firemním vedením, vědci a produktovými specialisty, celosvětovou partnerskou a zákaznickou podporou a plně obsazeným prodejním a marketingovým týmem.

Začněte vydělávat ihned

+

Připojíte se zdarma a podnikáte od své první objednávky Žádné počáteční poplatky, režijní náklady ani logistika. Získáte osobní přístup na webové stránky Zinzino, kde budete propagovat naše převratné produkty a získáte kredit za každý uskutečněný prodej. Dobře řídí veškerou přepravu a manipulaci a doručuje každou objednávku přímo Vašim zákazníkům ze skladů po celém světě.

Jedinečný plán odměňování

+

Je to vaše podnikání a vy rozhodujete, kolik chcete vydělávat. Náš dvojí plán odměn Vás odmění jak za propagaci našich produktů vašim osobním zákazníkům, tak za pomoc ostatním podnikatelům, kteří si z toho vytvoří firmu. Volba je vždy na Vás.

Osvědčený obchodní model

+

Přímý prodej je o tom, že pracujete chytřeji, ne tvrději. Osvědčené postupy jsou již zavedeny. Rozšiřte svůj byznys tím, že si osvojíte kouzlo duplikace, systém, který je prověřený a zdokonalený již desítky let. Získáte svého vlastního mentora a celý tým lidí, kteří Vám poskytnou veškerá školení, vedení a podporu potřebnou k úspěchu.

Práce s globálním trhem

+

Budovat lokálně a růst globálně. Vše v rámci jednoho ekosystému. Rozšířením zákaznické základny na platformě Zinzino zajistíte, že nad Vaším podnikáním nikdy nezapadne slunce. Doslova. Více než 40 oficiálních trhů, 5 kontinentů a více než 100 trhů pro zasílání zboží po celém světě je vzdáleno na jedno kliknutí.

Jak to funguje?

Sdílejte
Jak dostanu zaplaceno?

Sdílejte

Jeden z nejkonkurenceschopnějších plánů odměn v přímém prodeji.


NÁŠ KONCEPT ROVNOVÁHY
Podporováno vědou.
Poháněno přírodou.


NÁŠ KONCEPT ROVNOVÁHY
Podporováno vědou.
Poháněno přírodou.

“Společně utváříme budoucnost výživy”

Örjan Saele, zakladatel společnosti Zinzino

Proč přímý prodej?

Podstata personalizovaného nakupování

Dnešní sociální prodej je založen na desetiletích úspěchu přímého prodeje. Spojování lidí sdílením skvělých zkušeností s produkty. Pomůžeme Vám z toho udělat i byznys.

O PŘÍMÉM PRODEJI

Globální komunita stejně smýšlejících lidí

Náš způsob práce se jako ulitý hodí k rychle se rozvíjejícímu trendu osobního zdraví. Společně sdílíme se světem naši společnou vášeň pro lepší život. Provázíme lidi na jejich cestě za zdravím pomocí přesvědčivých faktů, řešení na míru a trvalých výsledků.

> 20.000

Zinzino Independent Partners po celém světě

18 let

udržitelného sociálního prodeje

100 +

trhů na pěti kontinentech

Často kladené otázky

Přímý prodej je nejkvalitnější vztahový prodej - skutečný, osobní a šitý na míru. Podstata ústní reklamy, kdy se zbavíte prostředníků a přesunete sílu při získávání zákazníků z obchodů do terénu. Jako náš partner se stanete samostatným podnikatelem, který bude budovat své podnikání šířením informací o našich výživových doplňcích a zdravotních testech ve svých komunitách, online nebo osobně. Za každý prodej, který je výsledkem vaší osobní podpory, Vám připíšeme kredit.

Vstup je zdarma a můžete podnikat od první objednávky: Žádné počáteční poplatky, režijní náklady ani logistika. Vše zvládnete, abyste se mohli soustředit na to, co umíte nejlépe - vytváření sítí. V přímém prodeji je Vaše slovo Vaším poutem, klíčovým faktorem úspěchu. Proto vždy začněte doporučovat naše produkty lidem, kteří Vás již znají, sdílejí Vaše hodnoty a důvěřují Vašemu úsudku. Zbytek bude následovat.

Jakmile se zaregistrujete jako partner, nejlepší způsob, jak se stát jedním z nás, je zapojit se do života na sociálních sítích! Zapojte se do konverzace s ostatními partnery na Instagramu a Facebooku. Nezapomeňte si domluvit první schůzku se sponzorem, seznámit se se svým týmem a upline a navštívit regionální akce ve Vaší oblasti. Především! Zajistěte si vstupenku na událost roku, kde se celá komunita Zinzino ukáže v plné parádě - na naši jedinou výroční akci!

Vydejte se s námi do sociálních médií

@zinzinoofficial

Zinzino tým partnerské podpory je zde pro Vás!