Ján Vereš

Zinzino Independent Partner

Vitajte! Som Váš nezávislý poradca a som tu, aby som Vás viedol na ceste za zdravím.

+421907985003
Call Textový podklad
Cart
Shopping cart

Odomknite svoj potenciál

Využite silu výživy založenej na testoch.
Pripojte sa k nám.

Zdieľať
Pridajte sa k spôsobu práce, ktorý zmení Váš životný štýl

Chcete zo života vyťažiť viac? Hľadáte slobodu, ktorá Vám umožní robiť so svojím časom to, čo naozaj chcete? To ste v správnej spoločnosti.

Desaťtisíce ľudí z celého sveta sa už rozhodlo pre tento krok. Budovanie trvácneho obchodného úspechu a lepšieho života v globálnej komunite nezávislých podnikateľov, vizionárov a ľudí, ktorí menia pravidlá hry.

My sme Zinzino. Globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotných technológií zo Škandinávie. Sme spoločnosť registrovaná na burze Nasdaq a už takmer dve desaťročia pôsobíme ako hnacia sila v oblasti výživy založenej na testovaní a udržateľného sociálneho predaja so stabilným organickým rastom. V roku 2012 sme objavili zdravotný problém, ktorý ohrozuje 97 % svetovej populácie a inovatívnu metódu na jeho riešenie. Dnes naše portfólio výrobkov určuje nové štandardy v oblasti osobného zdravia.

Staňte sa jedným z nás!
Naši Nezávislí Partneri pochádzajú zo všetkých oblastí spoločenského života. Nasledujú svoj sen presne z tých istých dôvodov, pre ktoré dnes čítate tieto riadky vy. Aj vy môžete vybudovať podnikanie na tom, že budete vo svojich komunitách poskytovať informácie o našich prelomových biotechnológiách. Zapojiť sa je bezplatné a osvedčené postupy sú už zavedené. Jednoducho nasledujte systém, ktorý je preukázateľne úspešný; testovaný a zdokonaľovaný už desaťročia. Poskytneme Vám exkluzívne práva na propagáciu našich výživových doplnkov a dôverných zdravotných testov. Každý chce vedieť, či je jeho zdravotný stav na správnej ceste. Naše rozsiahle laboratórne výkazy poskytujú písomný dôkaz.

Toto je čas na odomknutie Vášho skutočného potenciálu a plnohodnotného života. Pridajte sa k nám pri vytváraní lepšej budúcnosti tým, že sa zbavíte dohadov o zdravšom životnom štýle už dnes. Nemôžeme sa dočkať, až sa s Vami stretneme.

/Váš Zinzino Tím

Čo z toho budem mať?

Osobné zdravotné testy

+

Budujte svoje podnikanie tým, že budete svojim komunitám poskytovať informácie o našich prelomových biotechnológiách. Poskyneme Vám exkluzívne práva na zdieľanie nášho sortimentu výživových doplnkov a dôverných zdravotných testov (DBS). Ponúkanie našich testov Zákazníkom bude Vašou hlavnou predajnou pomôckou. Všetci chceme vedieť, či je náš zdravotný stav na správnej ceste.

Spoločnosť registrovaná na burze Nasdaq

+

Zinzino je globálna značka zameraná na zdravie a zdravý životný štýl zo Škandinávie, špecializujúca sa na personalizovanú výživu podloženú testami. Ak sa k nám rozhodnete pridať, pomôžeme Vám na každom kroku. Budete spolupracovať s naším firemným manažmentom, vedcami a produktovými špecialistami, celosvetovou partnerskou a zákazníckou podporou a plne obsadeným obchodným a marketingovým tímom.

Začnite zarábať okamžite

+

Je to bezplatné a podnikáte hneď od prvej objednávky: Žiadne počiatočné poplatky, režijné náklady či logistika. Získate osobný prístup na webovú stránku Zinzino, kde budete propagovať naše prelomové produkty a budete odmeňovaní za každý uskutočnený predaj. Postaráme sa o všetky prepravné a manipulačné služby a každú objednávku doručíme priamo Vašim Zákazníkom zo skladov po celom svete.

Unikátny plán odmeňovania

+

Je to Vaša podnikatelská činnosť a len Vy rozhodujete o tom, koľko chcete zarobiť. Náš duálny plán odmeňovania Vás odmení za propagáciu našich produktov osobným Zákazníkom a za pomoc iným podnikateľom pri budovaní ich Zinzino biznisu. Voľba je vždy na Vás.

Osvedčený obchodný model

+

Priamy predaj je o inteligentnejšej, nie tvrdšej práci. Osvedčené postupy sú už zavedené. Rozvíjajte svoje podnikanie pomocou kúzla duplikácie, systému, ktorý bol testovaný a zdokonaľovaný po desaťročia. Získate vlastného mentora a celý tím ľudí, ktorí Vám poskytnú všetky školenia, poradenstvo a podporu potrebnú na dosiahnutie úspechu.

Práca s globálnym trhom

+

Budujte lokálne a expandujte globálne. Všetko v rámci jedného ekosystému. Rozširovaním zákazníckej základne na platforme Zinzino si zabezpečíte, že slnko nad Vaším podnikaním nikdy nezapadne. Doslova. Viac ako 40 oficiálnych trhov, 5 kontinentov a viac ako 100 expedičných trhov po celom svete sú od Vás vzdialené len na jeden klik.

AKO TO FUNGUJE?

AKO DOSTANETE ZAPLATENÉ?

Zdieľať

Jeden z najkonkurencieschopnejších plánov odmeňovania v oblasti priameho predaja


NÁŠ BALANCE KONCEPT
Vedecky podložené.
Posilnené prírodou


NÁŠ BALANCE KONCEPT
Vedecky podložené.
Posilnené prírodou

“Spoločne formujeme budúcnosť výživy”

Örjan Saele, spoluzakladateľ spoločnosti Zinzino

Prečo práve priamy predaj?

Podstata personalizovaného nakupovania

Dnešný sociálny predaj je založený na desaťročiach úspechu priameho predaja. Spájanie ľudí prostredníctvom zdieľania skvelých skúseností s produktmi. Pomôžeme Vám z toho tiež spraviť podnikanie.

O PRIAMOM PREDAJI

Globálna komunita podobne zmýšľajúcich ľudí

Náš spôsob práce sa hodí k rýchlo sa rozvíjajúcemu trendu osobného zdravia ako uliaty. Spoločne zdieľame našu vzájomnú vášeň pre lepší život so svetom. Sprevádzanie ľudí na ich ceste za zdravím pomocou tvrdých faktov, riešení šitých na mieru a trvalých výsledkov.

> 20.000

Zinzino Nezávislých Partnerov po celom svete

18 rokov

udržateľného sociálneho predaja

100 +

trhov na piatich kontinentoch

Často kladené otázky

Priamy predaj je predaj založený na vzťahoch - skutočný, osobný a šitý na mieru. Podstata ústnej reklamy, pri ktorej sa zbavíte sprostredkovateľov a presuniete silu pri získavaní Zákazníkov z obchodov do terénu. Ako náš Partner sa stanete samostatným podnikateľom a budete budovať svoje podnikanie poskytovaním informácií o našich výživových doplnkoch a zdravotných testoch vo svojich komunitách, či už online alebo osobne. Budete odmenení za každý predaj, ktorý je výsledkom Vašej osobnej práce.

Vstup je zdarma a podnikáte hneď od prvej objednávky: Žiadne počiatočné poplatky, režijné náklady či logistika. O všetko sa postaráme, aby ste sa Vy mohli sústrediť na to, čo Vám ide najlepšie - networking. V priamom predaji je Vaše slovo kľúčovým faktorom úspechu. Preto vždy začínajte odporúčaním našich produktov ľuďom, ktorí Vás už poznajú, zdieľajú Vaše hodnoty a dôverujú Vášmu úsudku. Zvyšok bude nasledovať.

Keď ste sa zaregistrovali ako Partner, najlepším spôsobom, ako sa stať jedným z nás, je byť spoločenský! Zapojte sa do diskusie s ostatnými Partnermi na Instagrame a Facebooku. Nezabudnite si dohodnúť prvé stretnutie so svojím sponzorom, zoznámiť sa so svojím tímom a upline (vyššou líniou), a navštevovať regionálne podujatia vo Vašom okolí. Predovšetkým! Zabezpečte si vstupenku na podujatie roka, kde sa celá Zinzino komunita ukáže v plnej sile - na náš jedinečný Annual Event!

Spojte sa s nami

@zinzinoofficial

Tím Podpory Partnerov je tu pre Vás!