Cart
Shopping cart

BalanceOil

Miks peaksin oma
oomega-3-rasvhapete vahekorda tasakaalustama?

Sest meie tänane toitumine sisaldab vähesel määral tähtsaid toitaineid ja annab meile liiga palju oomega-6 rasvhappeid ning liiga vähe oomega-3 rasvhappeid.


Ostke meie menutoode

Tõime oomega-3 toidulisandid oma looduslike juurte juurde tagasi

60% kalaõli väikestest loodusest püütud kaladest

40% ekstra-neitsioliiviõli koristuseelsetest oliividest.

Saagikoristuseelsed oliivid sisaldavad samu antioksüdante, mida kala sisaldab loomulikult, hoides oomegarasvhapped teie kehas värske ja mõjusana.

Jagage

Täielik eriklass

Meie murranguline BalanceOil+ puhta kalaõli ja esmaklassilise ekstra-oliiviõliga hoolitseb selle eest, et toitained kehasse imenduksid. Meie uuenduslik BalanceTest tõestab seda.

Esimene vegan-alternatiiv turul

See on Vegan Society poolt sertifitseeritud sünergiline segu mere mikrovetikate õlist, koristuseelsest ekstra-oliiviõlist, Ahiflower® seemneõlist ja vegan-vitamiinist D3.

Kergest neelatavad pehmed kapslid

Vedelikud ei sobi kõigile.’ Proovige meie menukaid pehmeid kapsleid, mis sisaldavad oliiviekstrakti ja kakaopulbrit.

Tutvuge meie värske ja maitseküllase tootevalikuga

Valida saate erinevate looduslike maitsete ja vees lahustuva vormi vahel.

Korduma kippuvad küsimused

Oliiviõli Enamik turul olevatest traditsioonilisel teel töödeldud oomega toidulisanditest mõjuvad kehale minimaalselt või üldse mitte. Kalaõlis sisalduvad oomega-3 toitained pole piisavalt värsked ega võimsad, et keha neid imendaks. Kaua kestvate positiivsete tervisemõjude saavutamiseks peab kalaõli olema kaitstud samade võimsate antioksüdantidega, mis kalas loomulikult esievad. BalanceOil+ on segu puhtast kalaõlist ja ekstra-neitsioliiviõlist, mis on täis polüfenoole – taimne ekvivalent kalas leiduvatele antioksüdantidele. Milline on tulemus? Oomega toidulisand, mis on tegelikult rasvasele kalale sarnasem kui kalaõli. Ja meie BalanceTest tõestab seda mustvalgelt.

Zinzino BalanceOil+ põhineb looduslikku päritolu koostisosadel. Meie kasutatavad kalaõlid on saadud peamiselt lühiealistest väikestest pelaagilistest kaladest nagu sardiinid ja anšoovised.

Esimese külmpressi oliiviõli on Hispaania oliivisordist Picual, mis valiti välja selle rikkaliku oomega-9-rasvhapete ja väga suure antioksüdantide sisalduse tõttu. Oliivid on saagikoristuseelse kvaliteediga, kus kivid on eemaldatud ja külmpressitakse vaid vilju, mille tulemuseks on ekstra neitsioliivõli, mis sisaldab palju väga võimsaid antioksüdante, mida nimetatakse polüfenoolideks.

Kasutame loodusliku päritoluga vitamiini D3 (kolekaltsiferooli), mis on valmistatud lanoliinist. Lanoliin on looduslik, lambavillas leiduv rasv.’

Meie teadlaste läbi viidud uurimuste põhjal ja tuginedes Balance Testi tulemustele on toidulisandite kasutegureid näha 120 päeva pärast (sama aeg, mis kulub rakkude uuenemiseks organismis), kui Zinzino BalanceOil+ toidulisandit kasutatakse õigesti. Soovitame teha testi enne BalanceOili võtma hakkamist, et saada teada oma vahekord ja siis uuesti peale 120 päeva, et jälgida arenguid ja vajadusel korrigeerida annust.

Teaduslikult tõestatud. Laste poolt heaks kiidetud

Lastesõbralik, tutti-frutti maitsega ja spetsiifiliste annustamise soovitustega.

Zinzino blogi

Health
Oomega-3- ja oomega-6-rasvhapete vahekord ning miks peaksite seda kontrollima
kolmapäev, 29. märts 2023
Health
Isiklikud toidulisandid
teisipäev, 12. jaanuar 2021
Health
Kas pean enne toidulisandite kasutamist vereproovi tegema?
kolmapäev, 29. märts 2023