Cart
Shopping cart


Toidulisandid superkangelaste kasvatamiseks

Lõbus ja funktsionaalne viis oma laste toitumisvajaduste tagamiseks.


Toidulisandid superkangelaste kasvatamiseks

Lõbus ja funktsionaalne viis oma laste toitumisvajaduste tagamiseks.

Näritavad multivitamiinid

16 olulist toitainet ühes tutti frutti maitselises suhkruvabas toidulisandis

BalanceTest + BalanceOil

Saage teada ja taastage oma laste asendamatute oomega-3-rasvhapete tase.

Tutti frutti maitsega oomega-3

Kergelt neelatavas vormis koos täpsete annustamissoovitustega

Siit leiate meelerahu!

Kuni 50% toidust, mida me igapäevaselt sööme, on ülitöödeldud ja madala toiteväärtusega. Aru saada sellest, mida teie lapsed süüa tahavad, sööma peavad ja tegelikult söövad, pole lihtne ülesanne. Meie toidulisandid aitavad teil täita toitumisalased lüngad ja kujundada elukestvaid tervislikke harjumusi.

Meelerahu tõestus

Multify on sertifitseeritud The Vegan Society ja Informed Sporti poolt. Mõlema toidulisandi koostisained omavad tervist edendavat mõju, mille on heaks kiitnud Euroopa Toiduohutusamet (EFSA).

The Vegan Society

Informed Sport

EFSA

Multify

Lapsevanemate poolt loodud immuunsüsteemi toetavad toidulisandid, mis on teadusega tagatud ja mille lapsed on heaks kiitnud.Toote ülevaadeEksperdi selgitused

Hoolikalt valitud vitamiinid, mineraalid, beetaglükaanid ja koliin

Suhkruvaba, tutti frutti maitsega

Toetab normaalset immuunsüsteemi, -kasvu ja -luude arengut

Multify on sertifitseeritud The Vegan Society poolt

Hoolikalt valitud, rangelt kontrollitud päritoluga koostisosad

Ainulaadne patenteeritud segu 16 olulisest toitainest, mis on spetsiaalselt valitud kasvavate laste toetamiseks.

BalanceTest

Asendamatute oomega-3 rasvhapete taseme test kogu perele

Jälgige oma pereliikmete individuaalseid vajadusi ja vastavalt tulemusele kohandage annust.

• Rasvhapete personaalsed profiilid
• Erinevad tervisemarkerid, et mõista igaühe toitumisvajadusi
• Hankige annustamissoovitusi, mis põhinevad laste rasvhapete sihtväärtustel

BalanceTest

Asendamatute oomega-3 rasvhapete taseme test kogu perele

Jälgige oma pereliikmete individuaalseid vajadusi ja vastavalt tulemusele kohandage annust.

• Rasvhapete personaalsed profiilid
• Erinevad tervisemarkerid, et mõista igaühe toitumisvajadusi
• Hankige annustamissoovitusi, mis põhinevad laste rasvhapete sihtväärtustel

BalanceOil Tutti Frutti

Lastesõbralik oomega-toidulisand koos täpsete annustamissoovitustega.


Toote ülevaadeEksperdi selgitused

Toetab normaalset immuunsüsteemi, silma- ja ajutalitlust

Kergesti neelatavas vormis

Vanusepõhised annustamisjuhised

BalanceOil on Friend of the Sea sertifikaadiga

Oomega-3, mis on pigem sarnasem rasvasele kalale kui kalaõli.

Looduslikult loodud, et tagada teie lapsele asendamatute oomega-3 rasvhapete tase. See on uuenduslik puhta kalaõli ja esimese külmpressi oliiviõli segu.

Tagatud meelerahu

Meie lastele mõeldud toidulisandite koostisained toetavad tervist erineval viisil. Lisateavet tervisealaste väidete kohta, mida Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) on hinnanud ja mille EL on heaks kiitnud, leiate iga toote teabelehelt.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele

Jah. BalanceOil+ soovitame alates 2. eluaastast, Multify’d aga alates 4. eluaastast.

Kui nii BalanceOil+ kui ka Multify toetavad normaalset immuunsüsteemi, siis BalanceOil+ toetab ka normaalset silmade ja ajutalitlust ning Multify toetab laste kasvu ja luude arengut.

Ei. BalanceOilis kasutatav aroom on vedelikul põhinev, Multify aroom aga pulbri kujul. Mõlemad on tutti frutti, aga aroom pole identne. BalanceOil Tutti Frutti`s on tunda tsitruseliste, vaarikate, vanilli, banaani, pirni, lavendli ja rohemündi noote. Multify maitseb nii magusalt kui ka hapukalt. Magus maitse, mis muutub hapuks peale esimest ampsu.

Multify sisaldab patenteeritud segu 16 olulisest toitainest, sealhulgas vitamiinidest, mineraalidest, beetaglükaanidest ja koliinist. Kuigi see ainulaadne koostis on spetsiaalselt loodud, et toetada laste immuunsüsteemi normaalset talitlust, kasvu ja luude arengut, toetab see ka kogu keha ja iga pereliikme tervist kogu tema elu vältel.

Meie teadlastest ja ekspertidest koosnev meeskond on hoolikalt välja valinud 16 olulist toitainet. Valitud toitainete puhul on tõenäosus, et paljud lapsed ei pruugi saada neid piisavalt oma toiduga, et katta nende igapäeva vajadused. See on tingitud sellest, et tarbime palju ülitöödeldud toite, mille toiteväärtus on tavaliselt madal. Laste vajadus oluliste toitainete järele erineb täiskasvanute omast ning sõltub vanusest ja üldisest toitumisest. Multify pakub soovitusi, mis võimaldavad peredel oma lapse vanusest ja üldisest toitumisest lähtuvalt toidulisandeid võtta – mis võib nädalate ja aasta jooksul olla erinev.

BalanceOil Tutti Frutti on suurepärane oomega-3 alternatiiv lastele, kes ei talu kala maitset ja lõhna. Kuna suur osa lastest võib olla erinevate puuviljade ja marjade suhtes ülitundlikud, soovisime maitseprofiili, mis oleks nii talutav kui ka ahvatlev. Tutti frutti on tuntud maitseprofiil, mis on nii ohutu, tuttav kui ka allergiasõbralik.

Multify sisaldab sünteetiliste ja looduslike koostisosade läbimõeldud segu, mis on valitud maitsele ja kvaliteedile keskendudes. Kuigi see ei koosne täielikult looduslikest komponentidest, teenib see läbimõeldud kombinatsioon üliolulist eesmärki. Meie peamine eesmärk oli luua maitsev ja näritav multivitamiin, mida lapsed soovivad iga päev võtta. Lisades looduslike koostisosade kõrvale sünteetilisi koostisosi, oleme ületanud maitsepiiranguid, mida sageli seostatakse teatud looduslike ühenditega närimistablettides. See hoolikas lähenemine tagab, et Multify mitte ainult ei erguta maitsemeeli, vaid pakub ka suurepärast toiteväärtust, muutes seeläbi multivitamiinide maastikul silmapaistvaks tooteks.

Ei, toode on suhkruvaba ega mõju negatiivselt suu hügieenile. Magusained on stevia (looduslik), sukraloosi (sünteetiline) ja ksülitooli (looduslik) segu.

Olenemata sellest, kas annate lapsele toidulisandit või võtate seda täiskasvanuna, soovitame alati alustada iga toidulisandi rutiini BalanceTestiga, et saada täpsete annustamisjuhistega. Vältige üleannustamist. Soovitame 0,20 ml/kg kehakaalu kohta lastele vanuses 2– 10 eluaastat, maksimaalse kaaluga 40 kg. Kui laps on vanem, kasutage annust 0,15 ml/kg, kuid peaksite alati laskma BalanceTest`i abil jälgima, kas annus on piisav.

Oomega-3 võtmisel vajavad lapsed nende toitumisvajaduste tagamiseks annustamissoovitusi, mis põhinevad nende personaalsetel rasvhapete profiilil. Kaalutabelist juhiseks ei piisa. Oomega-3 imendumist mõjutavad individuaalsed tegurid nagu vanus, kaal, maohape, geenitüüp ja isegi teatud allergiad. Lastel on teistsugune füsioloogiline ülesehitus kui täiskasvanutel, kellel on kiirem ainevahetus, arenev immuunsüsteem ja kiirem rakkude jagunemine, mis kõik mõjutavad nende üldist oomega-rasvhapete vahekorda ja rasvhapete profiili. Te ei saa teha täpset järeldust selle kohta, milline on teie lapse optimaalne oomega-3 tase veres, teadmata tema oomega-3 alg- ja lõpptaset. Selle saab teha ainult teadusliku rasvhapete vereanalüüsi abil. Meie BalanceTest on esimene oomega rasvhapete mõõtmise vahend, mis võtab neid erinevusi arvesse ka kuni 10-aastastel lastel ja põhineb laste oomega sihtväärtustel. BalanceTesti üksikasjalikud näidud avaldatakse erinevate tervisemarkerite komplektina, mis aitavad lapsevanematel näha oma laste personaalseid toitumisvajadusi, jälgida nende toidulisandite tarbimist ja kohandada toidulisandite annuseid.

Koliin on oluline toitaine, mida saab looduslikult sellistest toiduainetest nagu munad, kanaliha, brokoli ja lõhe. Varem liigitati see B4-vitamiiniks. Meie keha on võimeline tootma koliini vaid väikestes kogustes ja sageli on meie individuaalseid vajadusi raske täita. Põhjamaade toitumissoovitustes (2023) on lapsed, rasedad ja imetavad naised koliini puuduse suhtes haavatavamad rühmad, mistõttu otsustasime lisada selle toitaine Multify’sse.

Keha vajab koliini, et sünteesida fosfatidüülkoliini ja sfingomüeliini, kahte peamist fosfolipiidi, mis on rakumembraanide jaoks üliolulised. Samuti on vaja toota atsetüülkoliini, mis on mälu, meeleolu, lihaste kontrolli ja muude põhifunktsioonide jaoks oluline neurotransmitter. Koliin mängib rolli paljudes kehas toimuvates protsessides, sealhulgas rakustruktuuris, rakkude infovahetuses, rasvade transpordis ja ainevahetuses, DNA sünteesis ning korras närvisüsteemi tagamises.

Multify tablett on ilmselt üks väikseimaid närimistablette turul. See on pisikese nupu kujuline ja ohutum kui suuremad tabletid või kummikommid! Selle pehme tekstuuriga soovisime, et Multify oleks lastele väga lihtne närida ja seedida.

Jah, Multify on 100% vegan ja tootel on The Vegan Society sertifikaat.

Multify on gluteenivaba. Palun konsulteerige oma lapse arstiga (lastearstiga), kui teil on küsimusi, mis puudutavad toidulisandite manustamist spetsiifiliste toitumisvajadustega lastele.

Seda toode on sobilik alates 4. eluaastast ja vanematele. Meil on täpsed soovitused lastele vanuses 4–11 aastat, noortele vanuses 12–18 aastat ja täiskasvanutele vanuses üle 18 aasta.

Ei. See on närimistablett, nii et võite lasta sellel lihtsalt suus lahustuda või seda närida.

Soovime, et pered otsustaksid ise millal toidulisandit võtta ja leiaksid parima aja, et laps saaks oma tervise parandamisel kaasa lüüa ja närimistablette omal soovil võtma hakata. Soovitame toidulisandit võtta koos toiduga, eelistatavalt ka BalanceOili võtmise ajal.

Multify ei sisalda rauda, kuna see võib liigsel tarbimisel põhjustada mürgistusohtu ja mõjutab oluliselt toote maitset. Samuti jätsime välja magneesiumi, et tagada annustamise ohutus ja närimistableti väikesed mõõdud. Magneesiumi lisamine oleks tableti suurust tunduvalt tõstnud. Lapsed saavad sageli oma toiduga piisavalt magneesiumi ja vältides selle lisamist meie näritavatesse vitamiinidesse, välditakse liigse tarbimise ohtu, mis võib põhjustada seedetrakti probleeme. Lisaks võib magneesium, nagu ka raud, mõjutada maitset, mis on lastele mõeldud toodete puhul oluline.

Oleme Multify’sse lisanud Quatrefolicit. Osa maailma elanikkonnast ei suuda toidust või toidulisanditest saadavat foolhapet omastada ja metaboliseerida ning nad peavad kasutusele võtma vähendatud folaatidega lisandi. Selles osas paistab Quatrefolic silma oma märkimisväärse biosaadavuse ja stabiilsuse poolest. See imendub kehas kergesti, tagades optimaalse efektiivsuse ja märkimisväärse kasu kõikidele inimestele. Quatrefolic on eriti kasulik inimestele, kellel on spetsiifilised geneetilised variatsioonid, mis võivad mõjutada folaadi metabolismi. See kaasav lähenemine folaadi lisamisele tagab, et Multify vastab erinevatele vajadustele, pakkudes usaldusväärseid ja tõhusaid tulemusi.

Zinzino blogi

Ülevaated, avastused ja inspiratsioon tervise ning heaolu maailmas.
(Mõned blogipostitused on saadaval ainult inglise keeles).

Tervis
Navigating ultra-processed food and children's nutrition
teisipäev, 30. aprill 2024
Tervis
Choosing the right supplement for kids
teisipäev, 30. aprill 2024
Tervis
Finding the Right Supplement for Growing Children and Adolescents – The ingredient that makes all the difference in the Omega-3 fish oil
reede, 3. mai 2024