Cart
Shopping cart


Dětské doplňky pro rostoucí superhrdiny

Zábavný a funkční způsob, jak zajistit výživové potřeby vašich dětí.


Dětské doplňky pro rostoucí superhrdiny

Zábavný a funkční způsob, jak zajistit výživové potřeby vašich dětí.

Žvýkací/cucací multivitamín

16 základních živin v jednom doplňku stravy bez cukru s příchutí tutti-frutti

BalanceTest + BalanceOil

Odhalte a obnovte základní hladinu omega-3 u svých dětí.

Omega-3 s příchutí tutti frutti

Snadno spolknutelné složení s konkrétními doporučeními pro dávkování

Tady máte trochu klidu!

Až 50 % potravin, které dnes jíme, je ultra zpracovaných a jejich nutriční kvalita je nízká. Orientovat se v tom, co vaše děti chtějí jíst, co potřebují jíst a co skutečně jedí, není snadné. Naše doplňky stravy vám pomohou překlenout nutriční mezeru a vytvořit zdravé návyky, které vám vydrží po celý život.

Multify

Multiimunitní doplněk vytvořený rodiči, podpořený vědeckými poznatky a schválený dětmi.


Přehled o produktu


Postřehy odborníka

 

Pečlivě vybrané vitamíny, minerály, beta-glukany a cholin

Bez cukru, s ovocnou příchutí

Podpora normálního imunitního systému, růstu a vývoje kostí

Multify je certifikována společností The Vegan Society

Pečlivě vybrané přísady z přísně kontrolovaných zdrojů

Jedinečná exkluzivní směs 16 základních živin speciálně vybraných pro podporu růstu člověka.

BalanceTest

Zjišťování stavu esenciálních omega-3, nyní pro celou rodinu

Sledujte individuální potřeby své rodiny a podle toho přizpůsobte dávkování.

• Personalizované profily mastných kyselin
• Různé zdravotní markery pro pochopení výživových potřeb každého člověka
• Doporučení pro dávkování na základě cílových hodnot mastných kyselin pro děti

BalanceTest

Zjišťování stavu esenciálních omega-3, nyní pro celou rodinu

Sledujte individuální potřeby své rodiny a podle toho přizpůsobte dávkování.

• Personalizované profily mastných kyselin
• Různé zdravotní markery pro pochopení výživových potřeb každého člověka
• Doporučení pro dávkování na základě cílových hodnot mastných kyselin pro děti

BalanceOil Tutti Frutti

Doplněk stravy Omega vhodný pro děti s konkrétním doporučením dávkování.


Přehled o produktu


Postřehy odborníka

Podporuje normální funkci imunitního systému, očí a mozku

Snadno se polyká

Pokyny pro dávkování podle věku

BalanceOil je certifikován organizací Friend of the Sea

Omega-3 bližší tučným rybám než rybímu oleji

Přirozeně vyvinutá směs čistého rybího oleje a extra panenského olivového oleje, která mění pravidla hry a zajišťuje hladinu omega-3 v těle vašeho dítěte.

Klid mysli při psaní

Složky v našich doplňcích stravy pro děti mají různé zdravotní účinky. Více informací o zdravotních tvrzeních, která posoudil Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) a schválila EU, najdete v informačním listu každého výrobku.

Odpovědi na často kladené otázky

Ano. BalanceOil+ doporučujeme od 2 let věku dítěte, zatímco Multify doporučujeme od 4 let věku dítěte.

BalanceOil+ a Multify podporují normální funkci imunitního systému, BalanceOil+ podporuje také normální funkci očí a mozku a Multify podporuje růst a vývoj kostí u dětí.

Ne. aroma, které používáme v přípravku BalanceOil, je tekuté, zatímco v přípravku Multify je aroma ve formě prášku. Obě jsou tutti frutti, ale jejich vůně není totožná. BalanceOil Tutti Frutti obsahuje tóny citrusů, malin, šťavnaté vanilky, banánu, hrušky, levandule a máty. Multify chutná sladce i kysele; sladký pocit, který se po prvním soustu změní na kyselý.

Multify obsahuje vlastní recepturu směs 16 základních živin včetně vitamínů, minerálů, betaglukanů a cholinu. Toto jedinečné složení je speciálně vybráno tak, aby přispívalo k normálnímu vývoji imunitního systému, růstu a kostí u dětí, ale zároveň poskytuje podporu pro celý organismus po celý život a pro každého člena rodiny.

Náš tým vědců a odborníků na složení pečlivě vybral 16 základních živin, u kterých hrozí, že je mnoho dětí nebude přijímat v dostatečném množství, aby splnily své individuální denní požadavky. Je to důsledek vysokého příjmu ultra zpracovaných potravin s obvykle nízkou nutriční kvalitou. Potřeba základních živin u dětí se liší od potřeby dospělých a jejich potřeba se liší v závislosti na věku a celkovém způsobu stravování. Společnost Multify poskytuje doporučení, která rodinám umožňují doplňovat stravu na základě věku dítěte a jeho celkového jídelníčku, který se může v jednotlivých týdnech a během roku lišit.

BalanceOil Tutti Frutti je skvělou alternativou omega-3 pro děti, které nesnášejí chuť a vůni ryb. Vzhledem k tomu, že značná část dětí může být přecitlivělá na různé druhy ovoce a bobulovin, chtěli jsme vytvořit chuťový profil, který by byl snesitelný a přitažlivý. Tutti frutti je dobře známá příchuť, která je bezpečná, známá a vhodná pro alergiky.

Multify obsahuje promyšlenou směs syntetických a přírodních složek, které byly vybrány s dvojím důrazem na chuť a kvalitu. Ačkoli se tato záměrná kombinace neskládá výhradně z přírodních složek, má zásadní význam. Naším hlavním cílem bylo vytvořit chutný cucací multivitamín, na který se děti každý den těší. Začleněním syntetických složek vedle přírodních jsme překonali chuťová omezení, která jsou často spojena s některými přírodními látkami ve žvýkacích tabletách. Tento pečlivý přístup zajišťuje, že Multify nejen nadchne chuťové pohárky, ale také přináší vynikající výživové hodnoty, což z něj činí výjimečnou volbu v oblasti multivitaminů.

Ne, výrobek neobsahuje cukr a nemá negativní vliv na zdraví ústní dutiny. Sladidla jsou směsí stévie (přírodní), sukralózy (syntetická) a xylitolu (přírodní).

Ať už podáváte doplněk stravy dítěti, nebo jej užíváte jako dospělý, vždy doporučujeme začít jakýkoli doplněk stravy testem BalanceTest, který vám poskytne konkrétní pokyny pro dávkování. Nepředávkujte se. Doporučujeme 0,20 ml/kg tělesné hmotnosti pro děti ve věku 2-10 let s maximálním limitem 40 kg. Pokud se do tohoto popisu nevejdete, ponechte si dávku 0,15 ml/kg, ale vždy byste měli nechat na balančním testu, zda vám dávkování vyhovuje.

Při doplňování omega-3 je třeba dětem doporučit dávkování na základě jejich jedinečného profilu mastných kyselin, aby byly naplněny jejich nutriční potřeby. Hmotnostní tabulka jako vodítko nestačí. Vstřebávání omega-3 ovlivňují individuální faktory, jako je věk, hmotnost, žaludeční kyseliny, typ genu a dokonce i některé alergie.. Děti mají jiné fyziologické složení než dospělí, rychlejší metabolismus, nevyzrálý imunitní systém a rychlejší dělení buněk, což ovlivňuje celkový poměr Omega a profil mastných kyselin. Bez znalosti počáteční a konečné hladiny omega-3 v krvi vašeho dítěte nemůžete učinit rozumný závěr o tom, jaká je optimální hladina omega-3 v krvi vašeho dítěte. To může poskytnout pouze vědecký test mastných kyselin v krvi. Náš BalanceTest je prvním nástrojem pro měření omega mastných kyselin, který zohledňuje tyto rozdíly u dětí do 10 let na základě cílových hodnot omega mastných kyselin u dětí. Podrobné údaje z BalanceTestu se zobrazují v sadě různých zdravotních ukazatelů, které pomáhají rodičům pochopit jedinečné výživové potřeby jejich dětí, sledovat příjem doplňků stravy a podle toho přizpůsobit dávkování.

Cholin je základní živina, která se přirozeně nachází v potravinách, jako jsou vejce, kuřecí maso, brokolice a losos. Dříve byl klasifikován jako vitamin B4. Naše tělo je schopno vytvářet cholin pouze v malém množství a často je obtížné uspokojit naše individuální potřeby. Severská výživová doporučení (2023) označila děti, těhotné a kojící ženy za skupiny, které jsou více ohroženy nedostatkem cholinu, a proto jsme se rozhodli zařadit tuto živinu do přípravku Multify.

Tělo potřebuje cholin k syntéze fosfatidylcholinu a sfingomyelinu, dvou hlavních fosfolipidů důležitých pro buněčné membrány. Je také nutný k produkci acetylcholinu, důležitého neurotransmiteru pro paměť, náladu, ovládání svalů a další základní funkce. Cholin se podílí na mnoha procesech v těle, včetně buněčné struktury, buněčných zpráv, transportu a metabolismu tuků, syntézy DNA a udržování zdravého nervového systému.

Tableta Multify je pravděpodobně jednou z nejmenších cucacích tablet na trhu. Má tvar malého knoflíku a je bezpečnější než větší tablety nebo žvýkací medvídci! V kombinaci s cucací strukturou jsme chtěli, aby byl produkt Multify pro děti velmi snadno stravitelný.

Ano, Multify je 100% veganský a výrobek je certifikován společností The Vegan Society.

Multify neobsahuje lepek. Veškeré dotazy týkající se doplňků stravy pro děti se specifickými stravovacími potřebami konzultujte s dětským lékařem.

Tento produkt lze konzumovat od 4 let věku a po celý život. Máme specifická doporučení pro děti od 4 do 11 let, dospívající od 12 do 18 let a pro dospělé nad 18 let.

Ne, jedná se o žvýkací tabletu, takže ji můžete buď nechat rozpustit v ústech, nebo ji můžete rozkousat.

Chceme, aby se rodiny samy rozhodly, kdy začít doplněk užívat, a aby našly nejvhodnější dobu, kdy se dítě začne podílet na svém zdraví a začne cucací tabletu užívat samo. Doporučujeme užívat doplněk stravy s jídlem, nejlépe v době, kdy užíváte také BalanceOil.

Multify neobsahuje železo, protože při nadměrné konzumaci může představovat riziko toxicity a výrazně ovlivňuje chuť výrobku. Vyloučili jsme také hořčík, abychom zajistili bezpečnou kontrolu dávkování a protože jsme chtěli malé cucací tablety. Přidáním hořčíku by se velikost výrazně zvětšila. Děti často získávají dostatečné množství hořčíku stravou, a proto se jeho zařazením do našich vitaminů předchází riziku nadměrného příjmu, který může vést k zažívacím potížím. Stejně jako železo může i hořčík ovlivňovat chuť, což je důležitý faktor u výrobků určených dětem.

Do přípravku Multify jsme zařadili Quatrefolovou kyselinu. Část světové populace není schopna asimilovat a metabolizovat kyselinu listovou z potravy nebo doplňků stravy a přistupuje k omezení suplementace folátů. Quatrefolový folát se tak vyznačuje pozoruhodnou biologickou dostupností a stabilitou. V těle se snadno vstřebává, což zajišťuje optimální účinnost a výrazný přínos pro všechny jedince. Quatrefolový folát je zvláště výhodný pro osoby se specifickými genetickými odchylkami, které mohou ovlivňovat metabolismus folátů. Tento komplexní přístup k suplementaci foláty zajišťuje, že přípravek Multify splňuje různé potřeby a přináší spolehlivé a účinné výsledky.

Zinzino blog

Postřehy, zjištění a inspirace z oblasti zdraví a wellness.
(Některé příspěvky na blogu jsou k dispozici pouze v angličtině).

Zdraví
Navigating ultra-processed food and children's nutrition
úterý 30. dubna 2024
Zdraví
Choosing the right supplement for kids
úterý 30. dubna 2024
Zdraví
Finding the Right Supplement for Growing Children and Adolescents – The ingredient that makes all the difference in the Omega-3 fish oil
pátek 3. května 2024