Cart
Shopping cart

Toitke kogu oma keha. Seest ja väljast.

Nahk on meie suurim elund ja esimene kaitseliin. Lisage oma igapäevastele toidulisanditele biotehnoloogial põhinevad toitained nahale - nii kõiki oma organeid tasakaalus.

Toitke kogu oma keha. Seest ja väljast.

Nahk on meie suurim elund ja esimene kaitseliin. Lisage oma igapäevastele toidulisanditele biotehnoloogial põhinevad toitained nahale - nii kõiki oma organeid tasakaalus.

Šveitsi biotehnoloogial põhinev nahahooldus kohtub Skandinaavia testipõhiste toidulisanditega

Oleme siin, et hoolitseda teie keha eest nii seest kui väljast. Meid ühendab meie holistlik lähenemine personaalsele tervisele ja heaolule meie looduslike ning teaduslikult tõestatud toodetega.

Terviklahendus teaduspõhiseks nahahoolduseks ja toidulisandite personaliseks kasutamiseks.

Suurendage oma loomulikku wow faktorit.
Seest ja väljast

Zinzino ja HANZZ+HEIDII on ideaalne kombinatsioon kindlal põhjusel. Mõlemad on oma alal teerajajd, kes juhinduvad tipptasemel teadusest ja puhta looduse jõust. Meie tootefilosoofia lahutamatute osadena hoiavad mõlemad brändid teie elu tasakaalus nii seest kui ka väljast.

Esitleme meie Maagilist Šveitsi koodi

Nutikas multifunktsionaalne vegan koostis, mis sisaldab lumevetikate ja eedelweiss`i taimseid tüvirakke. See hästi hoitud mäe saladus, mis sisaldab endas puhast Šveitsi vett, vitamiine, mineraale ja õlisid, mis on võimsa põletikuvastase ja niisutava toimega, annab värske ja särava ilme, millest kiirgub tugevust ja ilu – nii nagu ka teiski.

Meie taimne tüvirakkudel põhinev tehnoloogia

See on meie Superior Natural Antioxidant Blend (SNAB)

Mis on meie Kortsuvastane peptiidide kompleks?

Usume tõhusatesse niisutavatesse kompleksidesse

Püsiv kaitse meie InfraGuardilt

Ööpäevaringne nahahooldus

Naha eest tuleb hoolitseda hommikust õhtuni. Järgige holistilist ilurutiini, mis võimaldab koostisosadel erinevates nahakihtides omavahel reageerida, et saavutada maksimaalne toime nahale. Lihtne moodus suurendada oma loomulikku wow faktorit nii öösel kui ka päeval.

Noorendage oma nahka

Zinzino Skin Serum – ööpäevaringselt toimiv segu, mis kaitseb ja parandab teie naha rahuvaheainet.

Korduma kippuvad küsimused

Vajame nahahooldust, mis sobiks meie nahatüübiga. Just nagu Balance’i kontseptsiooni puhul, kus teete testi, et teada saada, millist toidulisandit teie keha vajab, peaks teie nahahooldustooted olema samuti valitud teie nahatüübi alusel. Meie kompleksne toitainerikas segu kohaneb intuitiivselt teie nahaga, seepärast sobivad tooted kõikidele nahatüüpidele, kaasa arvatud õrnale ja aknealtile näonahale.

Zinzino Skin Serum on eraldiseisev toode ja see pole mõeldud kasutamiseks osana HANZZ+HEIDII täielikust nahahooldusrutiinist.

Need hoolitsevad teie keha eest nii sees kui väljast. Tasakaalustatud elu nõuab holistlikku lähenemist isiklikule tervisele. Nahahooldustoodete lisamine oma testipõhisele isikupärastatud toitumisrežiimile tagab, et kõik teie keha organid töötavad parimal võimalikul viisil – sealhulgas teie nahk, mis on neist kõige suurem.

Zinzino blogi

Skincare
Kuidas oma naha eest aastakümnete jooksul hoolt kanda
kolmapäev, 19. aprill 2023
Recipes
Särava naha smuuti – uus hommikurituaal
esmaspäev, 26. juuni 2023
Skincare
Kuidas saada 30 päevaga nooruslik, terve nahk
kolmapäev, 28. juuli 2021