Cart
Shopping cart

Tutvuge meie kaubamärgi esindajatega

Tasakaalustatud elu vallandab lõputu potentsiaali. Iga tipptegija, kes kannab meie kaubamärki oma varrukal, on selle tõeliseks tunnistajaks. Siin on nende isiklikud lood.

Soome võrkpallur ja rannavõrkpallur Riikka Lehtonen

Soome ’rannavõrkpalli staar Riikka Lehtonen näitab eeskuju järjepidevusega

Riikka Lehtoneni peetakse Soome edukaimaks naisrannavõrkpalluriks ja ta on leiba teeninud mitmetes Euroopa profiklubides. Ta pallis profitasemel 14 aastat, enne kui tema karjäär rannavõrkpallis tõeliselt hoo sisse sai.

LUGEGE LUGU

Riikka lemmiktooted

Professionaalne jõumees ja tugevuselt maailmas teine mees Morten Aamodt

Morten Aamodt, looduslikult tugevuselt maailma teine mees, oskab Zinzinot hinnata

’Jõumeeste puhul on üks üllatav looduslik aspekt. Erinevalt kulturismist, mis on keskendunud esteetilisele välimusele ja õlitatud keha pingutamisele on jõumeeste ja planeedi kõige tugevamate meeste maailmas olulisel kohal füüsiline tugevus – võidab see, kes – rohkem tõsta suudab, mitte see, kes laval kõige parem välja näeb.

LUGEGE LUGU

Morteni lemmiktooted

Läti jetisõitja ja 2018. aasta maailmameister Krista Uzare

Jetispordi maailmameister Krista Uzare

Jetisõidu maailmameister kuulub tõenäoliselt ‘maailma’ kõige lahedamate’ ametinimetuste hulka. Lätlanna ’Krista Uzare alustas veemotospordiga oma isa julgustusel, kes ise on meister suusatamises. Alates 2010. aastast on Krista’ osalenud võistlustel erinevatel ’ookeanidel ja meredel üle kogu maailma. Tema edu kõigest 25-aastasena annab tunnistust ‘muljetavaldavast’ tahtejõust.

LUGEGE LUGU

Krista lemmiktooted

Triatleet ja nüüdseks triatloni personaaltreener ja lektor Clas Björling

’Professionaalne triatleet ja seiklussportlane Clas Björling saab üle igast ömäest

Ühe lemmikala valimine on mõnede sportlaste jaoks väga ’suur väljakutse. Võtame näiteks Clas Björlingi, ökes armastab nii rattasõitu, ujumist kui ka jooksmist. 30-kilomeerine krossijooks siin… , 90-kilomeetrine suusasõit seal…, kolm kilomeetrit avaveeujumist ja 300 kilomeetrit rattasadulas. See on see, mis paneb ’Clasil silmad põlema, sest tegu on professionaalse triatleedi ja seiklussportlasega.

LUGEGE LUGU

Clasi lemmiktooted

Mäesuusataja Sara Hector, viiekordne maailmameister ja kahekordne olümpiavõitja

Sara Hectori kogemus Zinzinoga, mis päästis ta karjääri

Sara Hectori’ karjäär oleks maailma 10 parima mäesuusataja hulgas ootamatult lõppenud. 27-aastaselt oli ta mäetipus ja võitnud auhindu, sealhulgas viis maailmameistritiitlit ja kaks järjestikust olümpiakulda.

LUGEGE LUGU

Sara lemmiktooted

Võtke ühendust meie kaubamärgi saadikutega Zinzino blogis