Cart
Shopping cart


Omega-3: Pagalba kiekviename motinystės etape

Moksliškai patvirtinti žuvų taukų papildai, specialiai parinkti nėštumo ir žindymo laikotarpiams, aprūpinantys jūsų organizmą reikiamomis maisto medžiagomis.


Omega-3: Pagalba kiekviename motinystės etape

Moksliškai patvirtinti žuvų taukų papildai, specialiai parinkti nėštumo ir žindymo laikotarpiams, aprūpinantys jūsų organizmą reikiamomis maisto medžiagomis.

Atraskite mūsų „Maternity Balance Kit“

Dalintis

Sukurtas visoms Jums, dovanojančioms ir mylinčioms gyvenimą.

Sveikiname Jus ir Jūsų kūdikį pradėjus geros savijautos ir sveiko gyvenimo kelionę. Kartu džiaukimės ne tik Jumyse augančia gyvybe, bet ir Jūsų sveikata, jėgomis ir nuostabiu gebėjimu puoselėti gyvybę.

Rūpinimasis savimi - ne prabanga, tai yra būtinybė. Juolab dabar, kai atsakote už du. Jums reikia tokių maisto papildų, kurie atlieptų besikeičiančius Jūsų organizmo poreikius ir padėtų šiuo brangiausiu gyvenimo tarpsniu jaustis puikiai. Niekada nevėlu pradėti rūpintis organizmui reikalingomis maistinėmis medžiagomis tiek prieš nėštumą, jo metu, ar pagimdžius.

Mes Jums padėsime kiekviename žingsnyje.

Omega-3 privalumai nėščiosioms

Sveikos smegenys

Omega-3 riebalų rūgštys yra kritiškai svarbios vaisiaus nervų sistemos vystymuisi ir gali padėti išvengti pogimdyminės depresijos.

Sveikos akys

DHR riebalų rūgštys palaiko normalią regą ir padeda vaisiaus akims tinkamai vystytis.

Sveika širdis

EPR ir DHR riebalų rūgštys palaiko normalią širdies funkciją, reguliuoja kraujo trigliceridų lygį ir kraujospūdį.

Nėštumas

Omega-3 rūgštys gali būti svarbios pastoti ir naujagimio svoriui.

Mūsų Omega-3 papildų asortimentas nėščiosioms

Bandymai pastoti

Jūrinės kilmės Omega-3 riebalų rūgštys, ypač DHR ir EPR, yra svarbiausios Jūsų reprodukcinei sveikatai. Jos padeda sureguliuoti hormonus ir išsivystyti sveikiems kiaušinėliams, kas itin svarbu Jūsų vaisingumui. Šių maistinių medžiagų optimizavimas prieš nėštumą paruoš Jūsų organizmą nėštumui.

Nėštumo metu

Nėštumo metu organizmas pats į kraują išskiria DHR atsargas, kad vaisius gautų pakankamai šių nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, būtinų smegenims ir akims vystytis. Ekspertai rekomenduoja nėštumo metu atidžiai stebėti Omega-3 lygį organizme, kad šiuo gyvenimo laikotarpiu atlieptumėte savo ir kūdikio poreikius.

Po gimdymo

Po gimdymo labai svarbu ir toliau stebėti Omega-3 lygį. Kai kurioms moterims praėjus vos dviem savaitėms po gimdymo Omega-3 lygis nukrito net 50 %, o jį susigrąžinti gali prireikti iki šešių mėnesių. Pakankamas nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių kiekis yra itin svarbus Jūsų kūdikiui, kuriam DHR reikia centrinei nervų sistemai vystytis, ir Jums, kad sumažintumėte pogimdyminės depresijos riziką.

Stebėkite organizmo pokyčius

Nors sveikatos organizacijos tikslių gairių dėl kraujo biožymenų nepateikia, kai kurie ekspertai rekomenduoja siekti 5 % DHR ir bendro 8 % EPR ir DHR rodiklių. Stebėkite šiuos lygius atlikdami kraujo tyrimus, kad susidarytumėte aiškesnį vaizdą apie savo Omega-3 būklę ir užtikrintumėte optimalią sveikatą.

MŪSŲ SVEIKATOS TESTAS

Dažnai užduodami klausimai

Žuvys, ypač riebios rūšys, yra puikus pasirinkimas nėštumo metu. Riebiose žuvyse gausu Omega-3 riebalų rūgščių DHR ir EPR, kurios yra būtinos mamai ir kūdikiui. Nėščiosioms rekomenduojama valgyti įvairias žuvis, dažniau renkantis tas, kuriose gausu DHR ir mažai gyvsidabrio. Stenkitės žuvį valgyti bent 2–3 kartus per savaitę, net ir po gimdymo. Jei norite, kad nėštumo metu Jūsų DHR ir vitamino D lygis išliktų optimalus, pirmenybę teikite tokioms žuvims, kaip lašiša ar sardinės, taip pat praturtintiems produktams, tokių kaip Omega-3 praturtintas pienas ar kiaušiniai.

Jei Jūsų mityboje trūksta žuvies ar vitaminu D praturtintų maisto produktų, apsvarstykite galimybę vartoti 10 mikrogramų vitamino D papildą. Nevalgančios riebios žuvies gali rinktis žuvų ar dumblių aliejaus papildus, užtikrinančius bent 200 mg DHR dienos dozę. Tai veiksminga alternatyva nėštumo metu.

Omega-3 papildai, ypač žuvų taukai, yra neprilygstamas DHR šaltinis. Mes rekomenduojame pasirūpinti abejomis nepakeičiamomis jūrinės kilmės Omega-3 riebalų rūgštimis, DHR ir EPR, tačiau pirmiausia būtina pasirūpinti, kad vienoje papildo dozėje būtų bent 200 mg DHR. Laimei, kai kalbame apie papildus, nereikia baimintis dėl gyvsidabrio ar kitų aplinkos teršalų.

Kai laukiatės, pradedate dalintis savo organizme esančiomis EPA ir DHA Omega-3 maistinių medžiagų atsargomis su augančiu vaisiumi. Dėl minėtų metabolinių ir hematologinių pokyčių trečiajame trimestre riebalų rūgščių lygis jūsų organizme gali pasikeisti ir tai gali paveikti testo rezultatus. Štai kodėl rekomenduojame „BalanceTest“ tyrimą atlikti per pirmąjį nėštumo trimestrą arba antrojo pradžioje. Svarbiausia, ką turėtumėte daryti nėštumo metu, yra vartoti „BalanceOil+“, kad jūs ir kūdikis gautumėte svarbių Omega-3 rūgščių. Po gimdymo palaukite kelis mėnesius, kol vėl galėsite atlikti naują testą ir stebėti Omega rūgščių lygį

Maisto papildai turi derėti su individualiais poreikiais, kad būtų naudingi organizmui. Paprastai paros dozė apskaičiuojama pagal kūno svorį – 0,15 mg vienam kilogramui. Kai laukiatės, paprastai reikėtų pridėti 3 ml prie dozės, apskaičiuotos pagal jūsų svorį iki nėštumo. Žindymo laikotarpiu taip pat turėtumėte vartoti 3 ml didesnę paros dozę. Atkreipkite dėmesį: Jeigu nėštumo metu vartojate „BalanceOil+ Vegan“, jums nereikia papildyti dozės, apskaičiuotos pagal 0,15 mg vienam kilogramui formulę.
Laukiatės ne vieno kūdikio? Konkrečių patarimų dėl Omega-3 dozės teiraukitės savo konsultanto.

Nors daugelį žuvų ir vėžiagyvių valgyti nėštumo metu yra saugu, tačiau būtina vengti tokių, kuriuose gali būti didelis kiekis aplinkos toksinų, tokių kaip gyvsidabris ar dioksinai. Žuvų fermose užaugintas lašišas ir kitų rūšių žuvis, taip pat marinuotą silkę, menkę, krevetes ar midijas paprastai valgyti saugu. Vertėtų vengti vakuume supakuotų jūros gėrybių, paruoštų vartoti šaltas, nes jose gali būti listerijos bakterijų. Karštis listerijos baterijas nužudo, tačiau dauguma vakuume supakuotų jūros gėrybių vartojamos šaltos, nekaitinamos. Siekdami sumažinti užsikrėtimo riziką, tikrinkite pakavimo datą ir nevartokite anksčiau nei prieš savaitę supakuotų produktų. Galiausiai verta paminėti, kad dumblių aliejaus nereikėtų painioti su kitais dumblių produktais, pavyzdžiui, džiovintų dumblių papildais. Šiuose produktuose gali būti kenksmingi kiekiai jodo, todėl nėščiosioms jie netinka ir nerekomenduojami.

Yra keletas svarbių maistinių medžiagų, kurių organizmui nėštumo metu reikia daugiau, nei įprasta. Daugumą jų organizmas gauna laikantis įvarios ir subalansuotos mitybos. Tačiau kai kurios maistinės medžiagos, kaip pavyzdžiui, folio rūgštis, geležis ar Omega-3 DHR, šiuo gyvenimo tarpsniu yra ypatingai svarbios. Omega-3 riebalų rūgštys yra priskiriamos prie nepakeičiamųjų esminių medžiagų. Tai reiškia, kad žmogaus organizmas pats negali jų pasigaminti, todėl privalo jas gauti su maistu. Tarp visų Omega-3 riebalų rūgščių, DHR išsiskiria tuo, kad yra gyvybiškai svarbi vaisiaus smegenims ir akims vystytis. Taip pat naujausi tyrimai parodė, kad didesnis DHR kiekis kraujyje nėštumo metu yra siejamas su sveikesniu naujagimio svoriu ir sumažėjusia priešlaikinio gimdymo rizika.

Dėl Omega-3 papildų vartojimo visada geriausia pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros specialistu ir gauti asmeninį patarimą. Toliau pateikiame galimos naudos suvestinę skirtingais etapais.

Prieš pastojimą Jei Omega-3 papildus pradėsite vartoti prieš pastojimą, tai gali paruošti jūsų organizmą nėštumo poreikiams. Organizmas sukaups pakankamas svarbių maistinių medžiagų atsargas, kurios bus itin naudingos nėštumo metu ir net po gimdymo. Kai kurie tyrimai rodo, kad Omega-3 riebalų rūgštys gali padidinti vaisingumą, ypač jei jų lygis organizme žemas.

Neštumo metu Omega-3 papildų vartojimas nėštumo metu pasižymi keliais privalumais. DHR yra ypatingai svarbios kūdikio smegenims ir akims vystytis. Be to, EPR ir DHR nėštumo metu rūpinasi ir Jūsų sveikata. Šie papildai pagerins Jūsų ir kūdikio sveikatą.

Po gimdymo Omega-3 papildų vartojimas po gimdymo yra itin naudingas, ypač jei renkatės žindyti. Mamos vartojamos Omega-3 riebalų rūgštys, ypač DHR, praturtina jos pieną, gyvybiškai svarbų žindomo kūdikio smegenims ir akims vystytis. Be to šie papildai atkuria išsekusius organizmo rezervus, kad padėtų Jums atsigauti po gimdymo.

Atminkite! Pradėti vartoti tokius papildus niekada nevėlu, tačiau kuo anksčiau pradėsite, tuo daugiau naudos gausite. Kiekviename nėštumo etape yra unikalių galimybių puoselėti Jūsų ir augančio kūdikio sveikatą.

EPR ir DHR yra Omega-3 riebalų rūgštys, kurių reikšmė nėštumo metu yra unikali. DHR yra itin svarbios kūdikio smegenims ir akims vystytis. EPR rūgštys tradiciškai labiau siejamos su nauda širdies veiklai ir imuninei sistemai.

Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad EPR nėštumo metu vaidina svarbesnį vaidmenį, nei buvo manyta. Pavyzdžiui, EPR gali padėti veiksmingai pernešti DHR per placentą vaisiui, todėl EPR yra svarbios tiek pat, kiek ir DHR.

Verta paminėti, kad riebioje žuvyje, kuri dažnai rekomenduojama nėščiosioms, gausu EPR ir DHR. Kai mitybos rekomendacijos skatina nėštumo metu padidinti žuvies vartojimą, jos netiesiogiai nurodo subalansuoti EPR ir DHR lygį organizme. Abi šios riebalų rūgštys yra būtinos norint pasinaudoti visais jų privalumais sveikatai.

Be abejonės. Omega-3 riebalų rūgštys nėra vienintelės organizmui nėštumo metu svarbios maistinės medžiagos. Taip pat svarbūs ir dažnai rekomenduojami folio rūgštis, cholinas, geležis, kalcis ir vitaminas D. Jūsų sveikatos priežiūros specialistas gali patarti, kokie papildai Jums aktualiausi būtent Jums.

Zinzino tinklaraštis

(Kai kurie įrašai yra anglų kalba)

Health
Žuvų riebalų privalumai nėščiosioms (ir kitiems)
2023 m. kovo 28 d., antradienis
Health
Sveiko ir smagaus nėštumo patarimai
2022 m. spalio 18 d., antradienis
Health
Vegan Nutrition & Pregnancy: What Foods to Eat and Their Benefits
2021 m. rugsėjo 18 d., šeštadienis