Cart
Shopping cart
Domácí zdravotní test

Testujte, nehádejte!

Naše domácí zdravotní testy odhalí informace, které potřebujete k vytvoření funkčního doplňkového režimu.

 

Balance Test

Zjistěte svůj profil esenciálních mastných kyselin.

- Hodnoty 11 mastných kyselin v krvi
- Šest různých zdravotních ukazatelů
- Doporučení pro dávkování vhodné pro daný věk
- Individuální pokyny pro obnovení rovnováhy omega-6:3

 

Balance Test

Zjistěte svůj profil esenciálních mastných kyselin.

- Hodnoty 11 mastných kyselin v krvi
- Šest různých zdravotních ukazatelů
- Doporučení pro dávkování vhodné pro daný věk
- Individuální pokyny pro obnovení rovnováhy omega-6:3

 

Vitamin D Test

Sledujte hladinu důležitého vitaminu D.

- Aktuální příjem vitaminu D v krvi
- Personalizovaná doporučení pro optimalizaci příjmu vitaminu D

 

Vitamin D Test

Sledujte hladinu důležitého vitaminu D.

- Aktuální příjem vitaminu D v krvi
- Personalizovaná doporučení pro optimalizaci příjmu vitaminu D

Test HbA1c

Otestujte si nyní dlouhodobou hladinu cukru v krvi.

- Hladina cukru v krvi na základě vaší stravy a celkových návyků.
- Kontrola glykémie vašeho těla
- Hodnocení životního stylu
- Personalizovaná doporučení týkající se stravy, aktivit a cvičení


Test HbA1c

Otestujte si nyní dlouhodobou hladinu cukru v krvi.

- Hladina cukru v krvi na základě vaší stravy a celkových návyků.
- Kontrola glykémie vašeho těla
- Hodnocení životního stylu
- Personalizovaná doporučení týkající se stravy, aktivit a cvičení


1,380,721 BalanceTestů provedených k tomuto datu

Na základě největší světové banky dat pro testování suché krevní skvrny.

Testy odhalí, co vaše tělo potřebuje

Vaše výsledky před a po prokazují, že doplňky stravy vyplňují nutriční mezeru ve vašem těle.

1. test pro kontrolu stavu

Základní test určuje směr vaší cesty za zdravím a zajišťuje, že váš plán doplňků je přizpůsoben vašim jedinečným výživovým potřebám.

2. test pro sledování pokroku

Následný test sleduje reakci vašeho těla a umožňuje upravit dávkování podle měnícího se životního stylu.

Co je pro vás součástí každého testu?

Důvěrná a objektivní analýza

Vaše anonymní vzorky krve spravuje výhradně nezávislá laboratoř pro chemickou analýzu, aby bylo zajištěno správné zacházení a objektivní výsledky.

Smysluplné a využitelné výsledky

Informace ve vzorcích krve odrážejí reakci těla na vaši stravu po dobu 120 dní a nabízejí přesné a relevantní výsledky, které jsou vhodné pro daný účel.

Personalizovaná doporučení

Vaše jedinečné výsledky posoudí naši interní vědci a odborníci na výživu a na jejich základě vám na míru doporučí, jak dosáhnout vašich zdravotních cílů.

Prokázané zdravotní výhody

Poznatky z testu vám umožní převzít kontrolu nad svým zdravím pomocí našich doplňků stravy, u kterých bylo vědecky a klinicky prokázáno, že odstraňují nedostatky ve výživě..

Náš důkaz konceptu

“Ujistěte se, že jste si vybrali test, který je nezávislý a založený na přesné a vědecké analýze, jako je například zdravotní test Zinzino. Je to nejobjektivnější diagnostický nástroj.”

Dr. Colin Robertson
Specialista na vědecký výzkum a Zinzino
Produktový ředitel

“Díky korelaci biomarkerů s vaším individuálním zdravotním stavem získáte jedinečný profil mastných kyselin, na jehož základě stanovíme a budeme sledovat výživová doporučení, abychom zajistili, že doporučení budou přizpůsobena vašim konkrétním potřebám.”

Ola Eide

Zakladatel konceptu Balance a společnosti BioActive Foods AS

“Zinzino je jediná známá společnost, která používá testování suchých krevních kapek k ověření svých produktů třetí stranou, a proto nabízí písemně prokázané výhody.”

Thomas Gundersen

Generální ředitel společnosti Vitas analytical services

Světová jednička v testování krevních skvrn

Vaše vzorky krevních skvrn jsou zpracovávány v přísném utajení a nezávisle spravovány společností Vitas, smluvní laboratoří s certifikací GMP pro chemickou analýzu. Vitas je dlouhodobým partnerem společnosti Zinzino, mezinárodních výzkumných zařízení, významných nemocnic a renomovaných univerzit po celém světě.

Naše strategie výživy založená na testech

Funguje váše zdraví dle představ?

Personifikovaný doplněk stravy je čistě logický krok. Měli byste také chtít získat důkaz, že plní svou funkci. Naše zdravotní testy vám poskytnou fakta a naše doplňky stravy jsou řešením. To je naše strategie výživy založená na testech.

VÍCE INFORMACÍ

Otestujte své doplňky stravy

97 % z nás nepřijímá dostatečné množství omega-3 ze své stravy. To ovlivňuje imunitní systém, mozek a srdce. Pomůžeme vám obnovit rovnováhu jen ve 120 dnech, a prokážeme to písemně. To je náš Balance Concept.

VÍCE INFORMACÍ

Evropský certifikát bezpečnosti a ochrany zdraví

Všechny naše soupravy pro testování zdravotního stavu jsou označeny CE. To znamená, že test a všechny jeho součásti splňují základní požadavky EU na zdraví, životní prostředí a bezpečnost a jsou v souladu s platnými zákony a předpisy.

Máte další otázky?

Naše vědecké a důvěrné testy ze sušené krve jsou přirozeným východiskem na cestě k lepšímu zdraví, které vám zajistí doplňky stravy přizpůsobené specifickým potřebám Vašeho těla. V pohodlí domova získáte přesná fakta a individuální doporučení, jak překlenout nedostatek výživy.Je to jednoduchý a účinný způsob, jak sledovat své zdraví a přizpůsobit si výživové potřeby na základě aktuálního poměru omega-6:3.

Stav našeho zdraví je proměnlivý. Jakékoli změny v našem životním stylu, stravování nebo každodenních zvyklostech mají vliv na to, jak reagujeme na jídlo a jak přijímáme živiny. Výsledky prvního testu vám poskytnou základní informace o vašem aktuálním zdravotním stavu a o tom, jaké živiny vašemu tělu chybí. Druhý BalanceTest sleduje váš pokrok a obdržíte ho samostatně po čtyřech měsících. Vzhledem k tomu, že regenerace buněk v našem těle trvá 120 dní, je to ideální příležitost zkontrolovat reakci těla na živiny a využít příležitosti k úpravě příjmu, pokud se vaše životní situace změnila. Průběžným sledováním reakcí vašeho těla na užívané doplňky stravy získáte jistotu, že jste na správné cestě ke svému zdraví a že produkty skutečně mají význam a pomáhají vám.

Ano. Platnost a přesnost všech našich důvěrných, anonymních a vědecky podložených domácích zdravotních testů odpovídá nejpřísnějším lékařským metodám. Všechny vzorky krve jsou nezávisle spravovány a anonymně analyzovány společností Vitas, což je smluvní laboratoř se sídlem v norském Oslu. Vitas má GMP certifikaci a 25leté zkušenosti v poskytování vysoce kvalitních chromatografických analytických služeb na míru. Je založená na špičkových znalostech a technologiích. Laboratoř Vitas je uznávána jako špičkový hráč v oblasti testování ze suché krevní kapky a její původ lze najít na oddělení výživy na Institutu základních lékařských věd při Univerzitě v Oslu, což je největší oddělení výživy v Evropě. Tato společnost je spoluprcující partner se Světovou zdravotnickou organizací.

BalanceTest si můžete udělat kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte ho dělat na lačný žaludek. Pro dosažení optimálních výsledků je vhodné, aby podmínky při testování byly stejné jako při prvním testu. Test trvá jen několik minut a pokyny jsou intuitivní a jednoduché. Nezapomeňte si je pečlivě přečíst od začátku do konce předtím, než zahájíte test.

Vyberte si dobu, která je pro BalanceTest nejvhodnější. Umyjte si ruce a vybraný koneček prstu pečlivě očistěte přiloženým dezinfekčním ubrouskem. Píchněte se do prstu lancetou a pár kapek krve nechte odkápnout na filtrační papír. Kapky krve nechte zaschnout cca 10 minut a pak vzorek zavřete. Předtím než odešlete svůj vzorek, si vyfoťte svůj jedinečný identifikační kód testu a zaregistrujte se anonymně online. Další informace o Zinzino sadě krevního testu omega-3 najdete na ’zinzinotest.com.

Der Zinzino Blog

Zdraví
Nápad na testování suché kapky krve vznikl kvůli logistickému problému.
úterý 16. května 2023
Zdraví
Diagnóza a prevence diabetu
středa 1. listopadu 2023
Zdraví
Proč byste si měli pravidelně měřit hladinu vitamínu D
neděle 1. října 2023