Cart
Shopping cart


Bojujete s mozkovou mlhou a únavou?

Pomozte svému tělu načerpat energii, revitalizovat se a obnovit se.
Přirozeně.


Bojujete s mozkovou mlhou a únavou?

Pomozte svému tělu načerpat energii, revitalizovat se a obnovit se.
Přirozeně.

Prozkoumejte naše doplňky pro obnovu

Vědecky prokázané pro celkové obnovení zdraví.

Viva+
Ulevuje od stresu, zlepšuje náladu a zvyšuje pocit pohody.

Další informace
ZinoGene+
Vyplaví staré buňky, které se v těle časem nahromadí, a podpoří syntézu nové DNA.

Další informace

Klid mysli při psaní

Viva+ je certifikována společností The Vegan Society a Informed Sport. Složky v obou doplňcích stravy mají zdravotní účinky schválené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

The Vegan Society

Informed Sport

EFSA

Pozdravte Viva+!

Lázně pro mysl, když se cítíte skleslí, vyčerpaní nebo potřebujete dobře spát.

Sdílejte

Co je pro vás ve Vivě+?

Pomáhá zmírnit běžný stres

Podporuje normální kognitivní funkce

Pomáhá zmírnit únavu a vyčerpání

Podporuje normální energetický metabolismus

„Být zdráv je jednou z nejdůležitějších věcí v životě pro všechny lidské bytosti, nejen pro sportovce.“

Sara Hector, olympijská alpská lyžařka, Švédsko

Silná aliance přírodních složek

Exkluzivní, pečlivě získané a přirozeně vyvinuté, aby vyživovaly a pomáhaly vašemu tělu doplnit a obnovit se.

Představujeme ZinoGene+!

Budoucnost doplňků podporujících syntézu DNA, stimulujících regeneraci buněk a vytvářejících ve vašem těle výsledky, které změní pravidla hry!

Sdílejte

Co je pro vás v ZinoGene+?

Přispívá k normální syntéze DNA

Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Podporuje dělení buněk

Exkluzivní přísady z přísně kontrolovaných zdrojů

Vyplňte nutriční mezeru pomocí špičkové patentované směsi založené na nejlépe biologicky dostupných a špičkových složkách na světě.

Odpovědi na často kladené otázky

Šafrán je jedno z nejdražších koření na světě, které se sbírá a zpracovává ručně. Používáme affron®, což je nová generace šafránového extraktu, při níž se španělská šafránová stigmata extrahují pomocí high-tech procesu, který optimalizuje množství a úroveň bioaktivních látek v koření.

Strava, ve které dlouhodobě chybí důležité výživné látky, může narušit jak duševní, tak fyziologické funkce našeho těla. Může ovlivnit náš spánek, naši paměť i schopnost soustředění. Viva+ obsahuje hořčík z mořské vody, který podporuje normální energetický metabolismus, a vitamin C z bobulí aceroly, který pomáhá zmírnit únavu a vyčerpání.

Doporučujeme uchovávat tablety pokud možno v blistrech, protože doba použitelnosti i množství účinných látek se může snížit, pokud jsou tablety vystaveny slunečnímu záření, teplotám a vzduchu. Pokud jsou však tablety umístěny do organizéru v blízkosti příjmu (např. ve stejný den nebo v následujících dnech), nemělo by to mít významný vliv na dobu použitelnosti nebo množství účinných složek.

Hnědé řasy obsahují prvky zvané fukoidany; nepřilnavé sloučeniny, které jsou biologickým ekvivalentem teflonu. Nacházejí se v buněčných stěnách řas a slouží k jejich ochraně před vnějším stresem. Výživové vlastnosti fukoidanů nejsou ničím novým. Fukoidany jsou špičkové složky, které se používají k léčebným účelům již tisíce let, a my jsme v přípravku Zinogene použili velmi vysokou dávku této exkluzivní složky.

Na trhu je mnoho různých kurkuminových extraktů, ale existují značné rozdíly, pokud jde o jejich biologickou dostupnost; množství živiny, které má v těle aktivní účinek. Vybrali jsme celosvětově oceňovanou složku HydroCurc®, která je světově nejlépe biologicky dostupným kurkuminem. To znamená vyšší vstřebávání a díky tomu i lepší účinnost a funkčnost.

Ano, můžete ji rozdrtit nebo rozkousat. Možná nebude chutnat tak dobře, ale účinek by měl být pouze pozitivní, protože tableta je již rozdrcena na menší částice, které posilují další trávicí faktory.

ZinoGene+ obsahuje 0,2 gramu sorbitolu v 1 tabletě, což je přírodní, geneticky nemodifikované pšeničné a kukuřičné plnidlo. Jedná se o extrémně nízkou dávku. Pokud však trpíte tímto onemocněním, měli byste se před užíváním doplňku stravy se sorbitolem vždy poradit se svým lékařem.

The Zinzino blog

Zdraví
Šafrán – starodávná superpotravina
středa 24. května 2023
Zdraví
The link between stress, fatigue & aging
čtvrtek 5. března 2020
Zdraví
Okamžitá (přírodní) podpora dobré nálady
středa 24. května 2023