Cart
Shopping cart

Potansiyelinizi ortaya çıkarın
Test bazlı beslenmenin gücünden faydalanın.
Bize katılın.

Paylaş
Yaşam tarzınızı değiştirecek bir çalışma tarzına dahil olun.

Hayattan daha fazlasını mı istiyorsunuz? Sahip olduğunuz zaman boyunca gerçekten istediğiniz şeyleri yapma özgürlüğü elde etmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Dünya çapında on binlerce kişi çoktan adımını attı bile. Bağımsız girişimciler, vizyonerler ve değişimin önünü açan kişilerle dolu küresel bir toplulukta uzun süreli bir kariyer başarısı ve daha iyi bir hayat kurma fırsatı.

Biz Zinzino’yuz. İskandinavya merkezli, küresel bir sağlık teknolojileri şirketi. Yaklaşık 20 yıldır Nasdaq borsasında işlem görüyoruz ve istikrarlı organik büyümeyle test bazlı beslenmeyi ve sürdürülebilir sosyal satışları destekliyoruz. 2012 yılında, küresel popülasyonun %97’sini ilgilendiren bir sağlık sorununu tespit edip bu sorunu çözmeye yönelik öncü bir yenilik keşfettik. Günümüzde ise ürün portföyümüz, kişisel sağlık için yeni standardı belirliyor.

Siz de aramıza katılın!
Bağımsız Partnerlerimiz arasında her kesimden kişiler bulunuyor. Hepsi de şu an sizin bunu okuyor olmanız ile aynı nedenden dolayı hayallerinin peşinden gidiyor. Siz de içinde bulunduğunuz topluluklarda, çığır açan teknolojimizi tanıtarak hayallerinizi bir işe dönüştürebilirsiniz. Katılmak ücretsiz ve en iyi uygulama yöntemi size sunulmaya hazır. Onlarca yıldır test edilip geliştirilen, başarısı kanıtlanmış bir sistemi uygulamanız yeterli olacak. Besin takviyelerimizi ve gizlilik esaslı sağlık testlerimizi tanıtmanız için size ayrıcalıklı haklar sunacağız. Herkes kendi sağlık durumunu öğrenmek ister. Kapsamlı laboratuvar raporlarımız da bunun için yazılı bir kanıt sunar.

Şimdi sizin için gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarıp hayatı en iyi şekilde yaşama vakti. Daha sağlıklı yaşam için tahmine dayalı yöntemleri hemen hayatınızdan çıkararak daha iyi bir gelecek oluşturma yolculuğumuzda siz de bize katılın. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

/Zinzino ekibiniz

Beni neler bekliyor?

Kişisel sağlık testleri

+

Siz de içinde bulunduğunuz topluluklarda, çığır açan teknolojimizi tanıtarak hayallerinizi işe dönüştürün. Çok çeşitli besin takviyelerimizi ve gizlilik esaslı sağlık testlerimizi (Kurutulmuş Kan Lekesi) tanıtmanız için size ayrıcalıklı haklar sunacağız. Müşterilere testlerimizi sunmak, bir numaralı satış aracınız olacak. Hepimiz sağlık durumumuzu öğrenmek isteriz.

Nasdaq borsasında işlem gören bir şirket

+

Zinzino, test bazlı beslenme ve yeni nesil kişisel sağlık konularında öncülük yapan, İskandinavya merkezli bir küresel sağlık ve zindelik markasıdır. Bize katılmaya karar verirseniz yolculuğunuzun her adımında size yardımcı olacağız. Kurumsal yönetim ekibimiz, bilim insanları ve ürün uzmanları, dünya çapındaki Partner ve Müşteri Destek Birimimiz ve satış ve pazarlama ekibimizle birlikte çalışacaksınız.

Hemen para kazanmaya başlayın

+

Katılmak ücretsiz ve ilk siparişinizden itibaren işe atılmış olacaksınız: Başlangıç ücreti, sabit masraflar veya lojistik derdi yok. Çığır açan ürünlerimizi tanıtıp yaptığınız her satıştan kazanç sağlayacağınız Zinzino web sitesine kişiselleştirilmiş erişim sağlayacaksınız. Tüm kargo ve teslimat işlerini yönetip her bir siparişinizi dünya genelindeki depolarımızdan doğrudan müşterilerinize göndereceğiz.

Eşsiz ödeme planı

+

Bu iş sizin. Burada ne kadar kazanç sağlayacağınıza siz karar verirsiniz. İkili ödeme planımız, hem ürünlerimizi kişisel müşterilerinize tanıtmadaki hem de diğer girişimci kişilere bir iş kurmaya yardımcı olmadaki başarınıza bağlı olarak sizi ödüllendirir. Seçim her zaman sizin.

Başarısı kanıtlanmış iş modeli

+

Doğrudan satış, çok çalışmakla değil akıllıca çalışmakla ilgilidir. En iyi uygulama ise her zaman sizi bekler. Onlarca yıldır test edilip geliştirilen katlanarak büyüme tekniğinin büyüsünü keşfederek işinizi büyütün. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm eğitim, rehberlik ve desteği sağlayarak mentorunuz ve çevrenizdeki büyük bir ekiple yolculuğunuza başlayacaksınız.

İşinizi küresel piyasada kurun

+

Yerel işletmenizle dünya çapında büyüyün. Hepsi tek bir ekosistemde. Zinzino platformunda müşteri tabanınızı genişletirken iş dünyanızda güneşin hiç batmadığından emin olacaksınız. Nasıl mı? 40’ın üzerinde resmî pazar, 5 kıta ve 100’ün üzerinde teslimat ülkesi sadece bir tık uzağınızda olacak.

SÜREÇ NASIL IŞLIYOR?

Paylaş
NASIL ÖDEME ALIRSINIZ?

Paylaş

Doğrudan satış alanındaki en rekabetçi ödeme planlarından biri.


BALANCE KONSEPTİMİZ
Bilimden destek,
Doğadan güç alıyoruz.


BALANCE KONSEPTİMİZ
Bilimden destek,
Doğadan güç alıyoruz.

“Hep birlikte beslenmenin geleceğini şekillendiriyoruz.”

Örjan Saele, Zinzino kurucu ortağı

Neden doğrudan satış uygulamalıyız?

Kişiselleştirilmiş alışverişin özü

Günümüzdeki sosyal satış tekniği, yıllarca süregelen doğrudan satış başarısına dayanıyor. Muhteşem ürün deneyimlerini paylaşarak insanları bir araya getirme. Bunu da bir işe dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

DOĞRUDAN SATIŞ HAKKINDA

Benzer düşünen insanlardan oluşan küresel bir topluluk

Çalışma tarzımız, gündemdeki kişisel sağlık trendiyle mükemmel uyum sağlıyor. Daha iyi bir yaşam için ortak tutkumuzu dünyayla paylaşıyoruz. İnkar edilemez gerçekler, kişiye özel çözümler ve kalıcı sonuçlar ile insanların sağlık yolculuğunda rehberlik hizmeti sunuyoruz.

> 20,000

Zinzino Bağımsız Partneri

18 yıllık

sürdürülebilir sosyal satış tecrübesi

100’ün üzerinde

pazar, 5 kıta

Sıkça Sorulan Sorular

Doğrudan satış, ilişki satışının en iyi versiyonudur; gerçek, kişisel ve kişiye özel. Aracıları ortadan kaldırıp müşteri çekme gücünü mağazalardan sahaya taşıdığınız kulaktan kulağa reklamcılığın özü. Partnerimiz olduğunuzda çevrimiçi ortamda veya yüz yüze besin takviyelerimizi ve sağlık testlerimizi topluluklarınızda tanıtarak kendi işinizi kurup girişim projenizi yürütüyor olacaksınız. Kişisel sponsorluklarınızın sonucu olarak gerçekleştirdiğiniz her satış için ise kazanç sağlayacaksınız.

Katılmak ücretsiz ve ilk siparişinizden itibaren işe atılmış olacaksınız: Başlangıç ücreti, sabit masraflar veya lojistik derdi yok. Siz en iyi yaptığınız işe yani “bağlantı kurmaya” odaklanabilin diye tüm bunlarla biz ilgileneceğiz. Doğrudan satışta sözünüz senettir ve başarıya ulaşmanın temel faktörü de sözünüzdür. Bu nedenle her zaman ürünlerimizi ilk olarak sizi tanıyan, ortak değerleriniz olan ve düşüncelerinize önem veren insanlara tavsiye ederek başlayın. Devamı kolayca gelecektir.

Partner olarak aramıza katıldığınızda bizden biri olmanın en iyi yolu sosyal becerilerinizi kullanmaktır. Diğer Partnerler ile Instagram ve Facebook üzerinden sohbete başlayın. Sponsorunuzla ilk görüşmenizi planladığınızdan, ekibinizi ve üst grubunuzdaki kişileri tanıdığınızdan ve yaşadığınız yerdeki bölgesel etkinliklere katıldığınızdan emin olun. Ve hepsinden önemlisi! Tüm Zinzino topluluğunun rengarenk kıyafetlerle boy gösterdiği yılda bir kez gerçekleşen benzersiz Annual Event’imize bilet hakkı kazanın!

Sosyal medyada bizi takip edin

@zinzinoofficial

Zinzino Partner Desteği ekibi her zaman yardıma hazır!