Cart
Shopping cart

Daha iyi bir hayata abone olun

Sağlıklı olma hedefi kişisel bir yolculuktur ve ulaşmak zaman ister. Bu hedefe ulaşmak uzun süreli bir adanmışlık gerektirir ve biz de bu yolculukta sizin yanınızdayız.

Daha iyi bir hayata abone olun

Sağlıklı olma hedefi kişisel bir yolculuktur ve ulaşmak zaman ister. Bu hedefe ulaşmak uzun süreli bir adanmışlık gerektirir ve biz de bu yolculukta sizin yanınızdayız.

Abone olmak için 4 neden

1. Dengeli yaşam hedefine ulaşmak için kararlı ve azimli olmak gerekir.

2. Yol gösterici, kişisel bir zindelik danışmanı.

3. Özelleştirilmiş eve teslimatlar ve otomatik siparişler.

4. Takviyelerin işe yaradığına dair yazılı kanıt.

Partnerler her zaman sürecin bir parçasıdır

Bireysel danışmanlık

Yolculuğunuz boyunca size yol gösterecek ve devam etmenizi sağlayacak kişisel bir zindelik danışmanı hizmeti sunarız.

Bütüncül yaklaşım

Takviye ihtiyaçlarınızı belirleyip aboneliğinizin hayat şartlarınızla uyumlu olduğundan emin oluruz.

Kalıcı sonuçlar

Hayatınızı daha iyi yönde değiştirmenize ve o şekilde devam ettirmenize yardımcı olmak için ilerlemenizi takip ederiz.

Neden abone olmalısınız?

Kendinize ve gezegenimize bir şans tanıyın

Ürünlerinizin tümünde, vücudunuzda etkisini gösterebilmesi için en az 6 aylık bir düzenli alım seçeneği bulunur. Her iki ayda bir özelleştirilmiş ürünlerinizi de göndeririz. Hem kendiniz hem de gezegenimiz için akıllıca bir düşünce.

Otomatik indirimler alın

Özelleştirilmiş ürün kitlerimizden birine veya daha fazlasına abone olursanız Premier Müşteri olursunuz ve Premier Kitlerimizde %40’a kadar indirim şansı yakalarsınız.

Beğeninizi paylaşarak ücretsiz ürün kazanın

Düzenli alım sayesinde ayrıca deneyiminizi ve ürünlerimizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşarak her ay ücretsiz ürünler kazanma fırsatınızın olduğu “Zinzino4Free” sadakat programımıza erişim sağlarsınız.

Başka sorularınız mı var?

Premier Teklif Kitlerimizden birini kolayca satın alarak takviye sıkıntısı çekmekten sonsuza kadar kurtulun (tüm kitlerimize 2 aylık takviye ve otomatik siparişler dahildir).

Sadece en sevdiğiniz Zinzino ürünlerinden birini almayı da seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra aylık sipariş seçeneğini kullanarak bir düzenli alım süreci başlatabilirsiniz.

Herkesin bir yol göstericiye ve daha sağlıklı olmak için bir rehbere ihtiyacı olduğuna inandığımızdan tüm ürünlerimizin satışını bir Zinzino Bağımsız Partneri aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Partneriniz sağlıklı olma yolculuğunuza dahil olarak ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize özel olarak belirlenen ürünleri aldığınızdan emin olur.

Evet, tüm ürünlerimiz tek seferlik satın alım için uygundur. Ancak söz konusu indirimli fiyatların yalnızca düzenli alım sahibi bir Premier Müşteri olduğunuzda geçerli olduğunu lütfen unutmayın.

Sadakat programımız

Tüm takviyelerimizin, besinlerin vücudunuzda etkili olabilmesi için zaman tanıdığı bir düzenli alım sistemi vardır. En az 6 ay için kaydolursunuz ve belirlenen plana uymanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş ürünlerinizi iki ayda bir size göndeririz. Ödemeler, seçtiğiniz ödeme yöntemi üzerinden her ay otomatik olarak gerçekleştirilir. Kargo maliyetlerinden tasarruf etmek için iki aylık takviyelerinizi iki ayda bir göndeririz. Ürünleriniz size en yakın teslimat noktasına veya adresinize teslim edilir.

Ön Ödemeli Kit satın alırsanız tüm ürünlerinizin ödemesini yapıp hepsini tek bir seferde teslim alırsınız.

Düzenli alım taahhüt süreci, başlangıç siparişinizi ödedikten sonraki 6 aylık düzenli alım ödemelerini kapsar. Düzenli alım seçiminizi iptal etmek istemeniz durumunda 30 gün önceden bildirmeniz gerekir. Bu, taahhüdü sonlandırma işlemi için gereken süredir.


Lütfen dikkat! Aylık düzenli alım ücretini, ürünleri de teslim aldığınız her iki ayda bir ödersiniz. İlk siparişinizi alıp düzenli alımınızı sonlandırmak istediğinizde taahhüt sürenizin dolmasını beklemeniz gerekir.

Hayatın her zaman planlara göre ilerlemediğinin farkındayız. Zinzino geri dönmeye hazır olduğunuzda hayatınızda denge kurmanız için yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Bu tarz bir durumla karşılaşırsanız size sunabileceğimiz birçok seçenek var. Düzenli alım ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz lütfen Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin:

Düzenli alım yaptığınız ürünü değiştirme. Sağlık hedefleriniz değişmiş ve diğer Zinzino ürünlerinden yararlanmak istiyor olabilirsiniz. Değiştirmek veya düzenli alımdan çıkarmak istediğiniz ürünün bir önemi yoktur. Biz mevcut sağlık hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız için doğru Zinzino gıda takviyelerini aldığınızdan emin olmak isteriz.

Aboneliğinizi en fazla 90 gün boyunca dondurabilirsiniz.
Aboneliğinizi, son ödeme işleminizden itibaren en fazla 90 gün boyunca tek seferde 1 - 2 fatura süresince dondurmak mümkündür.
Aboneliğinizi dondurma hakkında daha fazla yardım almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Altı aylık süreç sona ermeden düzenli alımı iptal ettiğinizde bir ücret ödemeniz gerekir.
Abone olduğunuz her ürün için bir set ücreti ödersiniz.

Daha sağlıklı olmak zaman ister. Bu hedefe ulaşmak için uzun süreli bir yatırım ve günlük istikrar gerekir. Bu süreçte, hücrelerinizin kendini yenilemesi için gereken 120 güne karşılık gelecek miktarda takviye alırsınız. Özelleştirilmiş takviyelerimiz ve otomatik siparişle eve teslimat hizmetimiz, daha sağlıklı olma yolculuğunuzda ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

Ayrıca tüm düzenli alım paketlerimize, ürünlerinizin ihtiyaçlarınız ve hedeflerinize uygun olduğundan emin olmak için uğraşan kişisel zindelik danışmanınız olarak hizmet veren bir Partner de dahildir.

Düzenli alım başlangıcında ve sonuna yaklaştığınızda ilerlemenizi görmek ve sağlık planınızda değişikliğe ihtiyaç olup olmadığını görmek için kan testimizi (BalanceTest) uygularsınız. Bu nedenle düzenli alım seçiminize iki test dahil edilir. Bunlardan biri ürünleri almaya başlamadan önce ve diğeri ise vücudunuzdaki hücreler yenilendikten sonra, yani 120 günün sonunda size gönderilir. Bu şekilde, vücudunuzdaki dengeyi sağlamak için görevlerini yerine getiren ürünlerimiz hakkında etkili tavsiyeler aldığınızın yazılı bir kanıtını almış olursunuz.

Evet. Bir veya daha fazla özelleştirilmiş kitimizle düzenli alım yaptığınızda Premium Müşteri olursunuz. Bu sayede ek düzenli alımlarda %60’a kadar ve Premier Kitlerde %40’a kadar tasarruf edersiniz. Zinzino ürünlerini en uygun maliyetle kullanmış olursunuz. Buna ek olarak, düzenli alımlarınızı devam ettirdiğinizde ‘Zinzino4Free’ adlı sadakat programımıza erişim elde edersiniz. Söz konusu program sayesinde ise deneyiminizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşarak her ay ücretsiz ürünler kazanma şansı elde edersiniz.

Gezegenimizin nefes almasını sağlamak düzenli alım modelimizin bir başka önemli özelliğidir. Ürünleri iki ayda bir göndererek kargo maliyetlerimizi ve kat edilen yolu en aza indirip karbon ayak izimizi (ve karbon ayak izinizi) azaltabiliriz.

Satın alım deneyiminizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Düşük bir ihtimal versek de memnun kalmadığınız bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen ilk olarak Partnerinizle iletişime geçin. Ürünlerinizi iade etme hakkınızı hâlâ kullanmak istiyorsanız başlangıç siparişinizi veya tekli satın alımınızı teslim aldıktan sonraki 30 içinde işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Ürün iadeleri hakkında daha fazla yardım için Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçin.

Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, kullanılmamış veya açılmamış ürünler için kargo bedeli düşüldükten sonra para iadesi yapılır. Kullanılan ya da iade edilmeyen ürünlerin perakende fiyatı düşülür. Lütfen ürünlerin paketlenmesine özen göstermeyi unutmayın, taşıma sırasında meydana gelen hasarlardan veya kargo ücretlerinden Zinzino sorumlu olmaz.

İadeler, kapıda ödeme veya ücretli posta yerine mektup veya paket olarak gönderilmelidir. Talep edilmesi hâlinde geçerlidir.