Cart
Shopping cart

Atveriet savu potenciālu
Izmantojiet uz testu rezultātiem balstīta uztura spēku. Pievienojieties mums.

Dalīties
Pievienojieties tādam darba stilam, kas mainīs jūsu dzīvi.

Vai vēlaties gūt no dzīves vairāk? Vai vēlaties iegūt brīvību darīt ar savu laiku to, ko patiesi vēlaties? Jūs esat pareizajā vietā!

Desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē jau ir izdarījuši savu izvēli. Viņi veido ilgstošus biznesa panākumus un labāku dzīvi starptautiskā neatkarīgu uzņēmēju, vizionāru un celmlaužu saimē.

Mēs esam Zinzino. Starptautisks veselības tehnoloģiju uzņēmums no Skandināvijas. Jau gandrīz divus gadu desmitus esam virzījuši uz asins analīžu rezultātiem balstītu uzturu un ilgtspējīgu sociālo pārdošanu, pakāpeniski attīstoties. Turklāt mūsu akcijas tiek kotētas Nasdaq biržā. 2012. gadā mēs atklājām veselības problēmu, kas skar 97 % iedzīvotāju visā pasaulē, un novatorisku tās risinājumu. Šodien mūsu produktu portfelis nosaka jaunu personiskās veselības standartu.

Kļūstiet par vienu no mums!
Mūsu neatkarīgie partneri (Independent Partner) pārstāv visas dzīves jomas. Viņi seko saviem sapņiem tieši tādu pat iemeslu dēļ, kādēļ lasāt šeit rakstīto. Arī jūs varat izveidot uzņēmējdarbību, izplatot informāciju par mūsu revolucionāro biotehnoloģiju savās kopienās. Pievienošanās ir bezmaksas, un paraugprakse jau ir ieviesta. Vienkārši sekojiet sistēmai ar pierādītiem panākumiem, kas pārbaudīta un pilnveidota vairāku gadu desmitu laikā. Mēs piešķirsim jums ekskluzīvas tiesības reklamēt mūsu uztura bagātinātājus un konfidenciālos veselības testus. Ikviens vēlas zināt, vai viņu veselība ir kārtībā. Mūsu plašie laboratorijas pārskati sniedz rakstiskus pierādījumus.

Ir pienācis laiks jums atklāt savu īsto potenciālu un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Pievienojieties mums labākas nākotnes veidošanā, izslēdzot minējumus par veselīgāku dzīvesveidu. Ar nepacietību gaidām iespēju iepazīties ar jums!

/Jūsu Zinzino komanda

Kāds man no tā labums?

Personalizēti veselības testi

+

Izveidojiet savu biznesu, izplatot informāciju par mūsu revolucionāro biotehnoloģiju savās kopienās. Mēs piešķiram jums ekskluzīvas tiesības dalīties ar mūsu uztura bagātinātāju un konfidenciālo veselības testu (DBS) klāstu. Testu piedāvāšana klientiem kļūs par jūsu galveno pārdošanas instrumentu. Mēs visi vēlamies zināt, vai mūsu veselība ir kārtībā.

Uzņēmums, kura akcijas tiek kotētas Nasdaq biržā

+

Zinzino ir starptautisks veselības un labsajūtas zīmols no Skandināvijas, kas ir celmlauzis uz asins analīžu rezultātiem balstīta uztura jomā, veidojot personalizēta uztura nākotni. Ja vēlaties pievienoties mums, mēs palīdzēsim jums ikvienā solī. Jūs strādāsiet kopā ar mūsu korporatīvās vadības komandu, zinātniekiem un produktu speciālistiem, starptautisko partneru un klientu atbalsta dienestu, kā arī ar pilnībā nokomplektētu pārdošanas un mārketinga komandu.

Sāciet pelnīt nekavējoties

+

Pievienošanās ir bezmaksas, un jūs gūsiet peļņu jau no pirmā pasūtījuma Bez uzsākšanas maksas, pieskaitāmajām izmaksām un loģistikas izdevumiem. Jūs saņemsiet personalizētu piekļuvi Zinzino tīmekļa vietnei, kurā jūs reklamēsiet mūsu revolucionāros produktus un saņemsiet komisiju par katru pārdošanas darījumu. Mēs parūpēsimies par nosūtīšanu un piegādi, un nogādāsim katru pasūtījumu jūsu klientiem tiešā veidā no mūsu starptautiskajām noliktavām.

Unikāls atalgojuma plāns

+

Šis ir jūsu uzņēmums, un jūs izlemjat, cik daudz vēlaties pelnīt. Mūsu duālais samaksas plāns atalgos jūs gan par mūsu produktu reklamēšanu saviem individuālajiem klientiem, gan par palīdzību citiem uzņēmējiem sava uzņēmuma veidošanā, lai tirgotu mūsu produktus. Izvēle vienmēr ir jūsu rokās.

Pārbaudīts biznesa modelis

+

Tiešā pārdošana nozīmē strādāt viedāk, nevis smagāk. Paraugprakse jau ir izveidota. Attīstiet savu uzņēmējdarbību, apgūstot dubultošanas maģiju — sistēmu, kas ir tikusi testēta un pilnveidota jau gadu desmitiem. Jums tiks norīkots individuāls mentors un vesela jums apkārt esošu cilvēku komanda, kura piedāvās jums visas nepieciešamās apmācības, norādes un atbalstu, kas nepieciešams panākumu gūšanai.

Strādājiet starptautiskā tirgū

+

Būvējiet vietējā mērogā — attīstieties starptautiskā! Viss norisinās vienā ekosistēmā. Paplašinot savu klientu bāzi Zinzino platformā, jūs panāksiet to, ka jūsu uzņēmumā nekad nepienāks slikti laiki. Vārda tiešakajā nozīmē! Vairāk nekā 40 tirgi piecos kontinentos un vairāk nekā 100 tirgi visā pasaulē, uz kuriem tiek nosūtīti produkti, atrodas tikai viena peles klikšķa attālumā.

KĀ TAS DARBOJAS?

Dalīties
KĀ ES SAŅEMŠU SAMAKSU?

Dalīties

Viens no konkurētspējīgākajiem atalgojuma plāniem tiešās pārdošanas jomā


MŪSU BALANCE KONCEPCIJA
Zinātnisks pamatojums.
Dabas spēks


MŪSU BALANCE KONCEPCIJA
Zinātnisks pamatojums.
Dabas spēks

“Kopā mēs veidojam uztura nākotni”

Orjans Saele, Zinzino dibinātājs

Kas ir tiešā pārdošana?

Personalizētas iepirkšanās būtība

Mūsdienu sociālās pārdošanas pamats ir desmitiem gadu ilgā laika posmā gūti panākumi tiešās pārdošanas jomā. Cilvēku pulcēšana, daloties pieredzē par lielisku produktu lietošanu. Šādi mēs palīdzam jums izveidot biznesu.

PAR TIEŠO PĀRDOŠANU

Starptautiska līdzīgi domājošu cilvēku saime

Mūsu darbības veids nevainojami atbilst aktīvi pieaugošajām personiskās veselības tendencēm. Mūs vieno degsme panākt pasaulē labāku dzīvi. Vadot cilvēkus viņu veselības ceļojumā ar neapgāžamiem faktiem, pielāgotiem risinājumiem un noturīgiem rezultātiem.

> 20 000

Zinzino neatkarīgie partneri visā pasaulē

18 gadi

ilgtspējīgas sociālās pārdošanas

100+

tirgi piecos kontinentos

Bieži uzdotie jautājumi

Tiešā pārdošana ir pārdošana pamatojoties uz attiecībām vislabākajā veidā — patiesa, personiska un īpaši pielāgota. Reklāmas “no mutes mutē” būtība ir tāda, kurā var izslēgt starpniekus un pārvietot klientu piesaistīšanas spēku no veikaliem uz personisku saziņu. Kā mūsu partneris(-e), jūs būsiet individuāls(-a) uzņēmējs(-a), kas veido savu uzņēmējdarbību, izplatot informāciju par mūsu uztura bagātinātājiem un veselības testiem savā kopienā, tiešsaistē vai individuālu tikšanos laikā. Mēs piešķirsim jums komisijas maksu par katru pārdošanas darījumu, kas tiks veikts jūsu personisko ieteikumu rezultātā.

Pievienošanās ir bezmaksas, un jūs gūsiet peļņu jau no pirmā pasūtījuma Bez uzsākšanas maksas, pieskaitāmajām izmaksām un loģistikas izdevumiem. Mēs atrisināsim visu, lai jūs varētu darīt to, kas jums izdodas vislabāk — tīklot. Tiešajā pārdošanā jūsu vārds ir jūsu saikne, un tas ir galvenais veiksmes faktors. Tādēļ vienmēr jāsāk ar mūsu produktu ieteikšanu tiem cilvēkiem, kuri jūs jau pazīst, ar kuriem jums ir kopīgas vērtības un kuri uzticas jūsu spriedumam. Pārējais sekos pats par sevi.

Pēc tam, kad būsiet reģistrējies(-usies) kā partneris(-e), labākais veids, kā kļūt par vienu no mums, ir socializēties! Pievienojieties sarunās ar citiem partneriem platformā Instagram un Facebook. Neaizmirstiet ieplānot pirmo tikšanos ar savu sponsoru, iepazīties ar savu komandu un komandas partneriem, kā arī apmeklēt reģionālos pasākumus savā reģionā. Un pats galvenais! Iegādājieties biļeti uz Annual Event — gada galveno pasākumu, kuru apmeklē visa Zinzino saime!

Sazinieties ar mums sociālajos tīklos

@zinzinoofficial

Zinzino partneru atbalsta komanda ir jums līdzās!