Cart
Shopping cart


Bojujete so zahmlievaním mozgu a únavou?

Pomôžte svojmu telu načerpať energiu, revitalizovať a obnoviť sa.
Prirodzene.


Bojujete so zahmlievaním mozgu a únavou?

Pomôžte svojmu telu načerpať energiu, revitalizovať a obnoviť sa.
Prirodzene.

Objavte naše obnovujúce doplnky

Vedecky overené pre celkový zdravotný reset.

Viva+
Zmierňuje stres, zlepšuje náladu a zvyšuje pocit pohody.

Viac informácií
ZinoGene+
Vyplavte staré bunky, ktoré sa vo Vašom tele časom nahromadili, a podporte syntézu novej DNA.

Viac informácií

Pokoj v duši písomne

Viva+ je certifikovaná organizáciami The Vegan Society a Informed Sport. Zložky v oboch výživových doplnkoch ponúkajú zdravotné účinky schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

The Vegan Society

Informed Sport

EFSA

Zoznámte sa s Viva+!

Relax pre Vašu myseľ, keď sa cítite sklesle, vyčerpane alebo potrebujete dobrý spánok.

Zdieľať

Čo má pre Vás Viva+?

Pomáha odbúravať bežný stres

Podporuje normálne kognitívne funkcie

Pomáha zmierňovať únavu a vyčerpanie

Podporuje normálne energiu produkujúci metabolizmus

„Byť zdravý je jednou z najdôležitejších vecí v živote pre všetky ľudské bytosti, nielen športovcov.“

Sara Hector, olympijská alpská lyžiarka, Švédsko

Silná aliancia čisto prírodných zložiek

Exkluzívna, starostlivo získaná a prirodzene vyvinutá výživa, ktorá pomôže vášmu telu doplniť a obnoviť sa.

Spoznajte ZinoGene+!

Budúcnosť doplnkov podporujúcich syntézu DNA, stimulujúcich regeneráciu buniek a prinášajúcich výsledky, ktoré zmenia vaše telo!

Zdieľať

Čo je v ZinoGene+ pre vás?

Prispieva k normálnej syntéze DNA

Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Podporuje delenie buniek

Exkluzívne ingrediencie z prísne kontrolovaných zdrojov

Odstráňte výživové nedostatky pomocou prelomovej patentovanej zmesi založenej na biologicky najvstrebateľnejších zložkách na svete.

Odpovede na často kladené otázky

Šafran je jednou z najdrahších korenín na svete, ktorá sa zbiera a spracováva ručne. Používame affron®, čo je šafranový extrakt novej generácie, pri ktorom sa blizny španielskeho šafránu extrahujú pomocou vysoko technologického procesu, aby sa optimalizovalo množstvo a úroveň bioaktívnych látok v korení.

Strava s nízkym obsahom základných živín môže priebehom času narušiť mentálne aj fyziologické funkcie v našom tele. Môže to ovplyvniť náš spánok, našu pamäť a schopnosť sústrediť sa. Viva+ obsahuje horčík z morskej vody, ktorý podporuje normálny energiu produkujúci metabolizmus, a vitamín C z bobulí aceroly, ktorý pomáha zmierniť únavu a vyčerpanie.

Ak je to možné, odporúčame uchovávať tablety v blistrovom balení, pretože pri vystavení tabliet slnečnému žiareniu, teplotám a vzduchu sa môže znížiť ich trvanlivosť aj množstvo účinných látok. Ak však budú tablety do organizéra umiestnené v krátkom čase do ich konzumácie (napr. v ten istý deň alebo v nasledujúcich dňoch), nebude to mať významný vplyv na trvanlivosť alebo množstvo účinných zložiek.

Hnedé riasy obsahujú prvky nazývané fukoidany; nepriľnavé zlúčeniny, ktoré sú biologickým ekvivalentom teflónu. Nachádzajú sa v bunkových stenách morských rias a slúžia na ich ochranu pred vonkajším stresom. Výživové vlastnosti fukoidánov nie sú ničím novým. Fukoidany sú špičkovou ingredienciou, ktorá sa používa na liečebné účely už tisícky rokov a my sme v Zinogene použili veľmi vysokú dávku tejto exkluzívnej zložky.

Na trhu je veľa rôznych výťažkov kurkumínu, je však medzi nimi výrazný rozdiel pokiaľ ide o ich biologickú dostupnosť; teda množstvo živiny, ktoré má v tele aktívny účinok. Vybrali sme svetovo oceňovanú zložku HydroCurc®, ktorá je najvstrebateľnejším biologicky dostupným kurkumínom na svete. To znamená zvýšenú absorpciu a následne zvýšenú účinnosť a funkčnosť.

Áno, môžete ju rozdrviť alebo požuť. Možno nebude chutiť tak dobre, ale efekt by mal byť len pozitívny, pretože tableta je už vopred rozdrvená na menšie častice, aby sa posilnili ďalšie tráviace faktory.

ZinoGene+ obsahuje 0,2 gramu sorbitolu v 1 tablete, prirodzene získaného, geneticky nemodifikovaného objemového činidla na báze pšenice a kukurice. Ide o extrémne nízku dávku. Pokiaľ však trpíte týmto ochorením, mali by ste sa pred užívaním doplnku so sorbitolom vždy poradiť so svojím lekárom.

The Zinzino blog

Insights, findings and inspiration within the health and wellness space.

Zdravie
Šafran – starobylá superprísada
štvrtok, 9. apríla 2020
Zdravie
The link between stress, fatigue & aging
štvrtok, 5. marca 2020
Zdravie
Okamžité (prirodzené) zlepšenie nálady
štvrtok, 9. apríla 2020