Cart
Shopping cart


Uztura bagātinātāji bērniem, jaunajiem supervaroņiem

Aizraujošs un funkcionāls veids, kā nodrošināt bērnam uzturvielas.


Uztura bagātinātāji bērniem, jaunajiem supervaroņiem

Aizraujošs un funkcionāls veids, kā nodrošināt bērnam uzturvielas.

Košļājamie multivitamīni

16 būtiskas uzturvielas vienā uztura bagātinātājā, bez cukura ar augļu garšu

BalanceTest + BalanceOil

Noskaidro un atjauno bērniem neaizvietojamo Omega-3 taukskābju līmeņus.

Omega-3 ar augļu garšu

Viegli norijama formula ar vecumam atbilstošiem devu ieteikumiem

Mierīgam prātam

Līdz pat 50% produktu, ko mūsdienās ēdam, ir pārstrādāti un ar zemu uzturvielu vērtību. Sabalansēt bērnu vēlmes ar veselīgu uzturu un to, ko viņi patiesībā ēd, nav viegli. Mūsu uztura bagātinātāji palīdz samazināt uzturvielu trūkumu un ieviest veselīgus paradumus visam mūžam.

Sirdsmiers rakstveidā

Produkts Multify ir ieguvis The Vegan Society and Informed Sport sertifikāciju. Abu uztura bagātinātāju sastāvā esošās vielas sniedz veselības ieguvumus, kurus ir apstiprinājusi EFSA, The European Food Safety Authority.

The Vegan Society

Informed Sport

EFSA

Multify

Mūsu multivitamīnu uztura bagātinātāji imūnsistēmas aizsardzībai ir vecāku radīti, zinātniski pamatoti un tie patīk bērniem.


Īsumā par produktu


Eksperta viedoklis

Rūpīgi izraudzīti vitamīni, minerālvielas, bēta glikāni un holīns

Bez cukura, ar augļu garšu

Veicina normālu imūnsistēmas darbību, augšanu un kaulu attīstību

Multify ir sertificēts “The Vegan Society”

Rūpīgi izraudzītas, godprātīgi iegūtas uzturvielas

Unikāls, mūsu izveidots, 16 svarīgu uzturvielu maisījums, kas īpaši piemērots augošiem bērniem.

BalanceTest

Neaizstājamo Omega-3 taukskābju skrīnings visai ģimenei

Seko līdzi savas ģimenes locekļu individuālajām vajadzībām un attiecīgi pielāgo devu.

• Personalizēti taukskābju profili
• Dažādi veselības marķieri lai izprastu ikviena uzturvielu vajadzības
• Devu ieteikumi, pamatojoties uz bērnu taukskābju mērķvērtībām

BalanceTest

Neaizstājamo Omega-3 taukskābju skrīnings visai ģimenei

Seko līdzi savas ģimenes locekļu individuālajām vajadzībām un attiecīgi pielāgo devu.

• Personalizēti taukskābju profili
• Dažādi veselības marķieri lai izprastu ikviena uzturvielu vajadzības
• Devu ieteikumi, pamatojoties uz bērnu taukskābju mērķvērtībām

BalanceOil Tutti Frutti ar augļu garšu

Bērniem piemērots Omega uztura bagātinātājs ar vecumam atbilstošu devu ieteikumiem.


Īsumā par produktu


Eksperta viedoklis

Veicina normālu imūnsistēmas darbību, smadzeņu darbību un acu veselību

Viegli norijams

Vecumam atbilstošas devas

BalanceOil ir sertificēts Friend of the Sea

Omega-3 ir vairāk pielīdzināmas taukainām zivīm, nevis zivju eļļai

Dabiski izstrādāta, lai nodrošinātu bērniem svarīgo Omega-3 līmeņi, izmantojot revolucionāru maisījumu, kas apvieno tīru savvaļas zivju eļļu un augstākā labuma olīveļļas maisījumu.

Iegūsti rakstisku apliecinājumu

Sastāvdaļas, mūsu uztura bagātinātājos bērniem, nodrošina dažādas labvēlīgas īpašības bērnu veselībai. Iepazīstieties vairāk ar veselīguma norādēm, ko apstiprina un novērtē Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (European Food Safety Authority jeb EFSA) un ES, katra produkta faktu lapā.

Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem

Jā. Mēs iesakām BalanceOil+ no 2 gadu vecuma un Multify no 4 gadu vecuma.

Gan BalanceOil+, gan Multify nodrošina normālu imūnsistēmas darbību, BalanceOil+ arī palīdz nodrošināt normālu acu veselību un smadzeņu darbību, bet Multify veicina normālu bērnu augšanu un kaulu attīstību.

Nē, BalanceOil aromāti ir šķidrā formā, tomēr Multify aromāti ir pulverveida formā. Tie abi ir augļu aromāti, tomēr nav identiski. BalanceOil Tutti Frutti ietver citrona, aveņu, sulīgās vaniļas, banānu, bumbieru, lavandas un piparmētras notis. Multify ir saldskāba garša – salda sensācija, kas kļūst skābena pēc pirmākodiena.

Multify satur, mūsu izveidotu, 16 svarīgo uzturvielu maisījumu, kas ietver vitamīnus, minerālvielas, bēta glikānus un holīnu. Šī unikālā formula ir īpaši atlasīta normālas imūnsistēmas darbībai, kā arī augšanas un kaulu attīstības nodrošināšanai bērniem, turklāt tā sniedz atbalstu ķermenim mūža garumā visiem ģimenes locekļiem.

Mūsu zinātnieku un sastāva ekspertu komanda rūpīgi atlasījuši 16 svarīgās uzturvielas, kurās parasti trūkst bērniem un kuras netiek uzņemtas ar uzturu, pietiekošā daudzumā. Tas ir tāpēc, ka bērni ēd pārāk daudz pārstrādātu produktu ar zemu uzturvielu daudzumu. Bērnu uzturvielu vajadzības atšķiras no pieaugušo vajadzībām, kā arī tās atšķiras atkarībā un vecuma un ikdienas uztura. Multify piedāvā ģimenēm izvēlēties uztura bagātinātājus, pamatojoties uz bērna vecumu un uzturu, kas var atšķirties arī dažādos gada laikos.

BalanceOil Tutti Frutti ir lieliska Omega-3 alternatīva bērniem, kuriem nepatīk zivs garša un smarža. Tā kā ievērojamai daļai bērnu var būt paaugstināta jūtība pret dažādiem augļiem un ogām, mēs vēlējāmies tādu garšas profilu, kas būtu gan tolerējams, gan baudāms. “Tutti frutti” ir labi pazīstama garša, kas ir droša, pazīstama un neizraisa alerģiju.

Multify satur rūpīgi izstrādātu maisījumu no sintētiskām un dabiskām sastāvdaļā, koncentrējoties uz garšu un kvalitāti. Lai arī sastāvs nav veidots no pilnībā dabīgām sastāvdaļām, šī pārdomātā kombinācija kalpo ārkārtīgi būtiskam mērķim. Mūsu galvenais mērķis bija radīt košļājamas multivitamīnu tabletes, ko bērni vēlēsies lietot katru dienu. Iekļaujot sinstētiskās sastāvdaļas līdzās dabiskajām, mēs izvairāmies no nepatīkamās garšas, kāda bieži raksturīga košļājamajām tabletēm, kas izmanto tikai dabīgo sastāvdaļu savienojumus. Šī pārdomātā pieeja nodrošina, ka Multify ne tikai lieliski garšo, bet arī nodrošina nepieciešamās uzturvielas, liekot šim produktam izcelties multivitamīnu piedāvājumu klāstā.

Nē, šis produkts nesatur cukuru, un tam nav negatīvas ietekmes uz mutes veselību. Saldinātāji ietver stēviju (dabīga), sukralozi (sintētiska) un ksilitolu (dabīgs).

Neatkarīgi no tā, vai uztura bagātinātāju lietos bērns vai pieaugušais, mēs vienmēr iesakām veikt BalanceTest, lai saņemtu specifiskus devu ieteikumus. Nepārcentieties ar devu. Mēs iesakām 0,20 ml/kg attiecībā uz ķermeņa svaru bērniem vecumā no 2 līdz 10 gadiem, kuru svars nepārsniedz 40 kg. Citos gadījumos iesakām 0,15 ml/kg, tomēr vienmēr vajadzētu vadīties pēc BalanceTest rezultātiem, lai uzzinātu piemērotāko devu.

Lietojot Omega-3 uztura bagātinātāju, bērniem nepieciešami devu ieteikumi, pamatojoties uz to unikālo taukskābju profilu, lai nodrošinātu pietiekamu uzturvielu daudzumu. Svara tabula nav pietiekama. Omega-3 absorbciju ietekmē arī tādi faktori kā vecums, svars, skābju līmenis kuņģī, gēnu tips un pat konkrētas alerģijas. Bērni ir fizioloģiski atšķirīgi no pieaugušajiem, jo viņu vielmaiņa ir ātrāka, imūnsistēma nav nobriedusi, šūnu dalīšanās notiek ātrāk, kas kopumā ietekmē Omega līmeņus un taukskābju profilu. Tu nevari izdarīt saprātīgu secinājumu par to, kāds ir bērna optimālais Omega-3 līmenis asinīs, nezinot sākotnējo un vēlāko Omega-3 līmeni. Tikai zinātnisks taukskābju tests var sniegt šo informāciju. Mūsu BalanceTest ir pirmais Omega taukskābju mērīšanas instruments, kas nosaka šīs atšķirības bērniem līdz 10 gadu vecumam, pamatojoties uz bērnu Omega mērķvērtībām. Detalizēta informācija no BalanceTest piedāvā dažādus veselības marķierus, lai palīdzētu vecākiem izprast bērnu unikālās uzturvielu vajadzības, kontrolēt uztura bagātinātāju uzņemšanu un attiecīgi pielāgot devas.

Holīns ir svarīga uzturviela, kas dabiski atrodama tādos produktos kā olās, vistas gaļā, brokoļos un lasī. Tas iepriekš tika klasificēts kā vitamīns B4. Mūsu organisms spēj saražot holīnu tikai nelielos daudzumos, un dažkārt ir grūti izvairīties no tā deficīta. Ziemeļvalstu uzturvielu ieteikumos (Nordic Nutrition Recommendations, 2023. g.) norādīts, ka bērniem, grūtniecēm, sievietēm, kuras baro mazuļus ar krūti, ir raksturīgs lielāks holīna trūkums, tāpēc mēs nolēmām to iekļaut Multify.

Organismam nepieciešams holīns, lai sintezētu fosfatidilholīnu un sfingomielīnu, divus svarīgus fosfolipīdus, kas nepieciešami šūnu membrānām. Tāpat tas nepieciešams acetilholīna ģenerēšanai, kas ir svarīgs neirotransmiteris atmiņai, garastāvoklim, muskuļu kontrolei un citām pamatfunkcijām. Holīns iesaistīts dažādos ķermeņa procesos, tostarp šūnu struktūras, šūnu informācijas apmaiņas, tauku transportēšanas un vielmaiņas funkcijās, DNS sintēzē un veselas nervu sistēmas nodrošināšanā.

Multify tablete, iespējams, ir viena no mazākajām tirgū pieejamajām košļājamajām tabletēm. Nelielas pogas formas tablete ir drošāka nekā lielāka izmēra tabletes vai želejkonfektes. Līdzās košļājamajai tekstūrai mēs vēlējāmies nodrošināt, ka to ir viegli sakost un norīt.

Jā, Multify ir 100 % vegāniem piemērots produkts ar The Vegan Society sertifikātu.

Multify nesatur glutēnu. Lūdzu, konsultējies ar pediatru vai ģimenes ārstu, ja rodas jautājumi saistībā ar uztura bagātinātājiem bērniem, kuriem ir īpaši uztura ierobežojumi.

Šis produkts ir lietojams no 4 gadu vecuma visa mūža garumā. Mums ir īpaši ieteikumi bērniem vecumā no 4 līdz 11 gadiem, 12 līdz 18 gadiem un pieaugušajiem vecumā no 18 gadiem.

Nē, tā ir košļājama tablete, tāpēc tai var ļaut izkust mutē vai to var sakost.

Mēs vēlamies, lai ģimenes varētu izvēlēties, kad lietot uztura bagātinātāju un atrast tam piemērotāko laiku, lai bērni varētu piedalīties savas veselības uzlabošanā un sākt tabletes lietot paši. Mēs iesakām lietot tableti kopā ar maltīti, vēlams vienlaikus ar BalanceOil.

Multify nesatur dzelzi, jo tas ir toksisks, ja tiek uzņemts pārāk lielā daudzumā, kā arī tas negatīvi ietekmē garšu. Tāpat mēs neiekļāvām magniju, lai nodrošinātu, ka deva ir droši kontrolējama, jo vēlējāmies piedāvāt maza izmēra košļājamu tableti. Magnija pievienošanas gadījumā tablete būtu daudz lielāka. Bērniem bieži ir pietiekams magnija daudzums, ko nodrošina uzturs, un tā neietveršana tabletē novērš pārliekas magnija uzņemšanas risku, kas var radīt kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumus. Turklāt dzelzs un magnijs var ietekmēt garšu, un mēs šo jautājumu rūpīgi apsvērām, lai piedāvātu bērniem piemērotus produktus.

Mēs Multify sastāvā ietvērām Quatrefolic. Daļa no pasaules iedzīvotājiem nespēj uzsūkt un pārstrādāt folijskābi no pārtikas vai uztura bagātinātājiem, tāpēc šiem cilvēkiem trūkst folātu. Quatrefolic izceļas ar ievērojamu bioloģisko pieejamību un stabilitāti. Tas ir uzreiz absorbējams organismā, nodrošinot optimālu efektivitāti un ievērojamas priekšrocības. Quatrefolic ir īpaši piemērots cilvēkiem ar konkrētām gēnu variācijām, kas var ietekmēt folātu vielmaiņu. Šī ietverošā pieeja folātu uztura bagātinātājiem nodrošina, ka Multify atbilst dažādajām vajadzībām, nodrošinot uzticamus un efektīvus rezultātus.

Zinzino Blogs

Atziņas, pētījumi un iedvesma veselības un labsajūtas sfērā.
(Daži bloga raksti ir pieejami tikai angliski).

Veselība
Navigating ultra-processed food and children's nutrition
otrdiena, 2024. gada 30. aprīlis
Veselība
Choosing the right supplement for kids
otrdiena, 2024. gada 30. aprīlis
Veselība
Finding the Right Supplement for Growing Children and Adolescents – The ingredient that makes all the difference in the Omega-3 fish oil
piektdiena, 2024. gada 3. maijs