Cart
Shopping cart

Sniedziet uzturvielas visam ķermenim. Gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Āda ir mūsu lielākais orgāns un vienlaikus pirmā aizsardzības līnija. Pievienojiet savai zinātniski pamatotajai ikdienas uztura bagātinātāju rutīnai ādai paredzētas biotehnoloģiskas uzturvielas un nodrošiniet balansu visos orgānos.

Sniedziet uzturvielas visam ķermenim. Gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Āda ir mūsu lielākais orgāns un vienlaikus pirmā aizsardzības līnija. Pievienojiet savai zinātniski pamatotajai ikdienas uztura bagātinātāju rutīnai ādai paredzētas biotehnoloģiskas uzturvielas un nodrošiniet balansu visos orgānos.

Šveices biotehnoloģiskā ādas kopšana apvienojumā ar uz testiem balstītiem skandināvu uztura bagātinātājiem

Mēs rūpējamies par jūsu ķermeni gan no iekšpuses, gan ārpuses. Apvienoti savā holistiskajā pieejā individualizētām rūpēm par veselību un labsajūtu ar dabīgiem, zinātniski pierādītiem produktiem.

Vienas pieturas aģentūra jūsu zinātniski pamatotajām rūpēm par ādu un personalizētiem uztura bagātinātājiem.

Uzlabojiet savu dabisko wow.
Gan no iekšpuses, gan ārpuses

Zinzino un HANZZ+HEIDII ir lielisks apvienojums šajā ziņā. Tie ir savas jomas celmlauži, kuru darbības pamatā ir jaunākie zinātniskie atklājumi un tīrs dabas spēks. Kopā abu mūsu produktu filozofijas neatņemamās sastāvdaļas nodrošina balansētu dzīvi gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Mēs piedāvājam jums mūsu maģisko Šveices kodu

Inteliģenta un daudzfunkcionāla vegāniem piemērota formula ar augu izcelsmes šūnām, kas iegūtas no sniega aļģes un ēdelveisa. Apvienojumā ar tīru Šveices ūdeni, vitamīniem, minerālvielām un eļļām, kam piemīt dziļa, augsti efektīva pretiekaisuma un mitrinoša iedarbība. Šis rūpīgi glabātais Alpu noslēpums nodrošina svaigu, mirdzošu ādas izskatu, kas ir vienlaikus skaists un spēcīgs tāpat kā jūs.

Mūsu tehnoloģija, kas balstīta augu valsts izcelsmes šūnās

Šis ir mūsu izcilais dabīgo antioksidantu apvienojums (Superior Natural Antioxidant Blend jeb SNAB)

Kas ir mūsu Pretgrumbu peptīdu Komplekss?

Mēs uzticamies augstas veiktspējas mitrinātāju kompleksiem

Aizsargājiet ādu ar mūsu InfraGuard kompleksu

Ādas kopšanas rutīna ar 24 stundu iedarbību

Jūsu ādai nepieciešamas rūpes no rīta līdz vakaram. Ievērojiet holistiski tīru skaistumkopšanas rutīnu, kas sniedz iespēju sastāvdaļām iedarboties dažādos ādas līmeņos, lai maksimāli palielinātu ietekmi uz jūsu ādu. Vienkāršs veids, kā pastiprināt jūsu dabīgo šarmu visas dienas garumā.

Atjaunojiet ādu

Zinzino Skin Serum — formula ar 24 stundu iedarbību, kas aizsargā un atjauno ādas ārpusšūnu matricu.

Bieži uzdotie jautājumi

Mums ir nepieciešama ādas kopšana, kas atbilst mūsu ādas tipam. Tāpat kā Balance Concept produktu gadījumā, kur ir jāveic tests, lai zinātu, kuri uztura bagātinātāji ir nepieciešami jūsu organismam, arī ādas kopšanas produktiem vajadzētu būt veidotiem pamatojoties uz ādas tipu. Mūsu kompleksā un uzturvielām bagātā formula intuitīvi pielāgojas ādas īpatnībām, tādēļ šie produkti ir piemēroti visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai un ādai ar noslieci uz aknes veidošanos.

Zinzino Skin Serum ir atsevišķs produkts, kurš nav paredzēts iekļaušanai pilna apjoma HANZZ+HEIDII ādas kopšanas rutīnā.

Tie rūpējas par visu ķermeni gan no iekšpuses, gan ārpuses. Balansētai dzīvei ir nepieciešama holistiska pieeja individualizētai veselībai. Lokālas iedarbības ādas kopšanai paredzētu uzturvielu pievienošana savam testos balstītam personalizētajam uztura režīmam nodrošinās, ka visi jūsu ķermeņa orgāni, tostarp jūsu lielākais orgāns — āda, darbojas tik labi, cik iespējams.

Zinzino blogs

Skincare
Kā rūpēties par savu ādu katrā mūža desmitgadē?
otrdiena, 2022. gada 28. jūnijs
Recipes
Mirdzošas ādas smūtija recepte Jūsu rīta rituālam
pirmdiena, 2023. gada 26. jūnijs
Skincare
Kā iegūt jauneklīgu, veselīgu ādu 30 dienās
trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs