Lada Pilařová

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart

BalanceOil

Proč bych měl mít v rovnováze
omega-3 hladiny?

Naše moderní strava je chudá na klíčové živiny, obsahuje příliš mnoho omega-6 a málo omega-3.


Kupte si náš bestseller

Vrátili jsme doplňky stravy Omega-3 k jejich přírodnímu původu.

60% čistého rybího oleje z malých, volně žijících ryb.

40% extra panenský olivový olej z oliv před sklizní.

Olivy před sklizní obsahují stejné antioxidanty, které se přirozeně nacházejí v rybách, a udržují tak v těle čerstvé a účinné omega-3 mastné kyseliny.

Sdílejte

Ve své vlastní lize

Náš revoluční BalanceOil+ s čistým rybím olejem a prvotřídním extra panenským olivovým olejem zajišťuje vstřebávání živin v těle. Náš průkopnický BalanceTest to dokazuje.

První veganská alternativa na trhu

Jedná se o synergicky působící směs oleje z mořských mikrořas s vysokým obsahem omega-3, extra panenského oleje z nedozrálých oliv bohatého na polyfenoly, oleje ze semen Ahiflower® se SDA a veganského vitamínu D3.

Snadno spolknutelné měkké gelové kapsle

Tekutá forma není ten správný šálek čaje pro každého. Vyzkoušejte náš bestseller v měkkých gelových kapslích s extraktem z olivových plodů a kakaovým práškem.

Prozkoumejte naši nabídku čerstvých a ochucených produktů

Vyberte si mezi různými přírodními příchutěmi a ve vodě rozpustným složením

Často kladené otázky

Olivový olej! Většina tradičně zpracovávaných doplňků stravy s obsahem Omega na trhu má v těle jen malý nebo žádný účinek. Živiny Omega-3 obsažené v rybím oleji nejsou dostatečně čerstvé a účinné, aby se v těle vstřebaly. Aby měl rybí olej dlouhodobé zdravotní účinky, musí být chráněn stejně silnými antioxidanty, které jsou přirozeně přítomny v rybách. BalanceOil+ je směs čistého rybího oleje a extra panenského olivového oleje plná polyfenolů - rostlinných ekvivalentů antioxidantů obsažených v rybách. Výsledek? Doplněk stravy Omega, který má ve skutečnosti blíže k tučným rybám než k rybímu oleji. A náš BalanceTest to dokazuje písemně.

Zinzino BalanceOil+ je založen na složkách z přírodních zdrojů. Rybí oleje, které používáme, jsou primárně získávány z krátkověkých drobných mořských ryb, jako jsou sardinky a ančovičky.

Extra panenský olivový olej lisovaný za studena pochází ze španělské olivy Picual, která byla vybrána pro své bohatství na omega-9 a velmi vysoký obsah antioxidantů. Olivy jsou v předsklizňové kvalitě, ,kdy se odstraní pecky a za studena se lisují pouze plody, čímž vzniká extra panenský olivový olej s velmi vysokým obsahem mimořádně účinných antioxidantů, tzv. polyfenolů.

Používáme přírodní vitamín D3 (cholekalciferol) vyráběný z lanolinu. Lanolin je přirozeně vznikající tuk, který můžeme nalézt v ovčí vlně.

Výzkumy našich vědců prokázaly, že při správném užívání Zinzino BalanceOil+ se na základě výsledků Balance Testu projeví přínosy již za 120 dní (doba potřebná k regeneraci buněk ve vašem těle). Doporučujeme provést test před zahájením užívání Balance Oil, abyste zjistili svůj poměr, a poté znovu po 120 dnech, abyste mohli sledovat svůj pokrok a upravit příjem.

Podporováno vědou. Schváleno dětmi. 

Vhodné pro děti, příchuť Tutti frutti a konkrétní doporučení pro dávkování.

Zinzino blog

Health
Poměr omega-3 a omega-6 a proč byste si ho měli nechat otestovat
středa 29. března 2023
Health
Poznejte se blíže se svými doplňky stravy.
úterý 12. ledna 2021
Health
Potřebuji si předtím, než začnu užívat potravinové doplňky, udělat krevní test?
středa 29. března 2023