Lada Pilařová

Zinzino Independent Partner

Vítejte! Jsem Váš nezávislý poradce, který Vás povede na Vaší cestě za zdravím.

Cart
Shopping cart

Vyživujte celé tělo. Uvnitř i navenek

Kůže je náš největší orgán a první obranná linie. Přidejte biotechnologické živiny pro pleť do svého každodenního vědeckého programu a udržujte všechny orgány v rovnováze.

Vyživujte celé tělo. Uvnitř i navenek

Kůže je náš největší orgán a první obranná linie. Přidejte biotechnologické živiny pro pleť do svého každodenního vědeckého programu a udržujte všechny orgány v rovnováze.

Švýcarská biotechnologická péče o pleť a skandinávské doplňky stravy založené na testech

Jsme tu, abychom pečovali o Vaše tělo zevnitř. Spojuje nás holistický přístup k osobnímu zdraví a wellness s přírodními, vědecky ověřenými produkty.

Komplexní vědecká péče o pleť a personalizované doplňky stravy.

Vylepšete své přirozené wow.
Uvnitř i navenek

Zinzino a HANZZ+HEIDII se k sobě hodí z určitého důvodu. Průkopníci ve svých oborech, kteří se řídí nejmodernější vědou a čistou silou přírody. Tyto nedílné součásti obou našich produktových filozofií se společně postarají o to, aby byl Váš život v rovnováze uvnitř i navenek.

Dáváme Vám náš Magický švýcarský kód

Inteligentní, multifunkční veganský přípravek s rostlinnými kmenovými buňkami ze sněžných řas a edelweissu. V kombinaci s čistou švýcarskou vodou, vitamíny, minerály a oleji s hloubkovými, vysoce účinnými protizánětlivými a hydratačními účinky vytváří toto dobře střežené alpské tajemství svěží a zářivý vzhled, který je silný a krásný –stejně jako Vy.

Naše technologie kmenových buněk na rostlinné bázi

Jedná se o naši směs špičkových přírodních antioxidantů (SNAB).

Co je náš peptidový komplex proti vráskám?

Věříme ve vysoce účinné hydratační komplexy.

Zůstaňte chráněni naším systémem InfraGuard

24hodinová péče o pleť

O naši pleť je potřeba pečovat od rána do večera. HANZZ+HEIDII nabízí celkovou čistou kosmetickou péči, která umožňuje to, aby ingredience vzájemně reagovaly v samostatných vrstvách a maximalizovaly účinek na Vaši pokožku. Jednoduchý způsob, jak zlepšit svůj přirozený wow efekt ve dne i v noci.

Omlaďte svou pleť

Pleťové sérum od Zinzino - 24hodinový účinnek, který chrání a obnovuje extracelulární matrix Vaší pleti.

Často kladené otázky

Potřebujeme péči o pleť, která je vhodná pro náš konkrétní typ pleti. Stejně jako u konceptu Balance, kdy si uděláte test, abyste věděli, jaký doplněk Vaše tělo potřebuje, měly by i produkty péče o pleť vycházet z typu Vaší pleti. Složky jsou smíchány do komplexního složení bohatého na živiny, které se intuitivně přizpůsobí jakémukoli jedinečnému stavu pleti, díky čemuž jsou produkty HANZZ+HEIDII vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a aknózní.

Skin Serum Zinzino je samostatný produkt, který není součástí kompletní péče o pleť HANZZ+HEIDII.

Postará se o celé tělo, uvnitř i navenek. Vyvážený život vyžaduje holistický přístup k osobnímu zdraví. Přidáním lokální výživy pro péči o pleť k Vašemu individuálnímu výživovému režimu založenému na testech zajistíte, že každý orgán ve Vašem těle bude fungovat co nejlépe - včetně Vaší pleti, největšího z nich.

Zinzino blog

Skincare
Jak pečovat o pleť v každém věku
úterý 28. června 2022
Recipes
Recept na smoothie pro zářivou pleť, Váš nový ranní rituál
pondělí 26. června 2023
Skincare
Jak získat mladistvou, zdravou pleť za 30 dnů
středa 28. července 2021