Cart
Shopping cart

BalanceTest

Tahmin etmeyin, test edin!

Daha sağlıklı yaşama giden yol herkes için farklıdır, tahminlerle ilerlemek doğru olmaz. Ve bunu kanıtlayacak 1.000.000 test sonucumuz var!

BalanceTest

Tahmin etmeyin, test edin!

Daha sağlıklı yaşama giden yol herkes için farklıdır, tahminlerle ilerlemek doğru olmaz. Ve bunu kanıtlayacak 1.000.000 test sonucumuz var!

Testi evde uygulayın

İlk test, vücudunuzun mevcut durumuna dair analiz sunar. İkinci test ise vücudunuzun kullandığınız ürünlere nasıl tepki verdiğini gösterir.

Paylaş

1. Başlangıç değerleri testi
Kanınızdaki 11 farklı yağ asidi seviyesini ve mevcut temel Omega-6:3 seviyelerinizi ölçer.

2. İlerleme kontrolü
Durumunuzu takip etmek ve gerekmesi durumunda aldığınız ürünleri değiştirebilmek için 120 günde bir test yapın. 

3. Yazılı kanıt alın
Yazılı kanıt - Yukarıdaki adımları takip edin ve ürünlerin etkili olup olmadığını kendi gözlerinizle görün.

Bırakın bilim size yol göstersin

Evde uygulanan sağlık testlerimiz ve kişiselleştirilmiş takviyelerimiz, vücudunuza dair eşsiz analizler sunar ve genel sağlık ve zindelik hedeflerinizi yönetmenize yardımcı olur.

Kan damlası testinde dünya lideri laboratuvar tarafından analiz edilir

Testiniz; Oslo, Norveç’te yer alan GMP sertifikalı kimyasal analiz üzerine bağımsız bir sözleşmeli laboratuvar olan Vitas tarafından tamamen anonim bir şekilde incelenir.

Bugüne kadar 1,417,544 BalanceTest yapıldı

Test nasıl uygulanır? - adım adım talimatlar

Bu testi, yalnızca birkaç basit adımla ev rahatlığında nasıl uygulayabileceğinize dair kolay anlaşılır talimatlar alın.

Paylaş

Testi tamamladınız. Sıra sonraki adımda

BalanceOil+ ürünümüz, vücudunuzun tüm besinleri emdiğinden emin olmak için, balıklarda doğal olarak bulunan antioksidanlar ile aynı antioksidan içeriği sayesinde vücudunuzdaki temel Omega-6:3 dengesini güvenle yeniler.

Sıkça Sorulan Sorular

Test, sağlık durumunuzu takip etmek ve besin ihtiyaçlarınızı mevcut Omega-6:3 oranınıza göre kişiselleştirmek için kolay ve etkili bir yöntemdir. BalanceTest, temel Omega-3 seviyeleriniz dahil olmak üzere kanınızdaki 11 yağ asidi seviyenizi ölçer ve Omega-6:3 analizinize bağlı olarak altı farklı sağlık göstergesi sunar.

Evet. Gizlilik esaslı, anonim ve bilimsel olarak kanıtlanan evde uygulanan sağlık testlerimizin tümünün geçerliliği ve doğruluğu en güvenilir tıbbi yöntemlerle tutarlıdır. Tüm kan örnekleri; en güncel bilgi ve teknolojiye dayalı yüksek kaliteli, özel kromatografik analiz hizmetleri sağlayan ve Oslo, Norveç’te 25 yıllık deneyimiyle GMP sertifikalı kimyasal analizler yürüten sözleşmeli laboratuvar Vitas tarafından bağımsız olarak yönetilmekte ve isimsiz olarak analiz edilmektedir. Vitas, kurutulmuş kan damlası testi alanında bir lider olarak tanınmaktadır ve Avrupa’daki en büyük beslenme bölümü olan Oslo Üniversitesi, Temel Tıp Bilimleri Enstitüsü, Beslenme Bölümü'ne bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Şirket, Dünya Sağlık Örgütü ile katılımcı ortaklık yürütmektedir.

Yaşam tarzımızdaki veya günlük rutinimizdeki tüm değişiklikler, besinlere ve besin alımımıza nasıl tepki verdiğimizi etkiler. Vücudumuzdaki hücrelerin yenilenmesi 120 gün sürer. Bu nedenle, hayatınızda bazı değişiklikler olduysa aldığınız ürünleri düzenleyebilmeniz için 4 ayda bir test yapmanızı öneriyoruz. Vücudunuzun aldığınız takviyelere verdiği tepkiyi sürekli olarak takip ederek sağlığınızın iyi olduğundan, ürünlerin gerçekten bir fark yarattığından ve size fayda sağladığından emin olabilirsiniz.

Zinzino blogu

Health
Omega-6:3 Oranı ve Neden Test Etmelisiniz?
6 Temmuz 2023 Perşembe
Health
Do I need to take a blood test before using supplements?
28 Nisan 2022 Perşembe
Health
BalanceTest. Quick & easy steps to Omega-3 testing
25 Kasım 2021 Perşembe