Cart
Shopping cart

Ödül Programımız

İlk siparişinizin ödemesini yapın ve programa dahil olun.
Ödül seviyelerine tırmanın ve para biriktirmeye başlayın.

  • Her ay %60'a kadar tasarruf edin
  • Gönderim & aylık siparişlerde ZinoCash kazanın
  • Ücretsiz ürünlere hak kazanın
İndirimlerin kilidini açın

Hakkazanmakiçin Herhangi bir Premier Kit'e abone olun:

%60'a varan ürün indirimi

Otomatik teslimatlar

Her ay yeniden doldurulur

Ödüllerin kilidini aç

ZinoCash, sizin bonus toplama yönteminiz ve bizim teşekkür etme yöntemimizdir!

Birinci ödül seviyesi

Kargo maliyetlerinizi ZinoCash'e geri alın.

Bir kit satın alın! Ödeme yapın & siparişinizi alın
+

Siparişinizin ödemesinin tamamını yaptığınızda kargo maliyetlerini ZinoCash olarak iade edeceğiz. Örnek: Kargo ücretiniz €7 TL ise 7 ZinoCash kazanacaksınız.

1. Ay: Ödeyin
2. Ay: Ödeyin & sipariş alın
+

Ürünleriniz için ayda bir kez ödeme yaparsınız.. Çevresel ayak izimizi azaltmak için, ürünleriniz yalnızca2 aydabir gönderilecektir.

3. Ay: Ödeyin
4. Ay: Ödeyin & sipariş alın
+

Ürünleriniz için ayda bir kez ödeme yaparsınız.. Çevresel ayak izimizi azaltmak için, ürünleriniz yalnızca2 aydabir gönderilecektir.

5. Ay: Ödeyin
6. Ay: Ödeyin & sipariş alın
+

Ürünleriniz için ayda bir kez ödeme yaparsınız. Çevresel ayak izimizi azaltmak için yalnızca iki ayda bir gönderilecekler.

İkinci ödül seviyesi:

Siparişinizin kargo maliyetleri yanı sıra tam sipariş tutarınızın %10'unu ZinoCash olarak geri alın.

7. Ay: Ödeyin
8. Ay: Ödeyin & sipariş alın
+

Yedinci aylık sipariş’inizin ödemesini yaptıktan sonra, siparişinizin tamamının %10'unu ZinoCash olarak geri alacaksınız, artı kargo maliyetlerinin tamamı geri ödenecektir.

Örnek: Sen bir ürün için abone ol €40, sonra bir ürün daha ekle ve €30 öde. Bu siparişin kargo bedeli €5. €40 + €30 + €5 = €75 * %10 Ödül = €7.5 + €5 Kargo = €12.5 ZinoCash hesabınızda toplanacak ve daha sonra ücretsiz ürünlere dönüştürülebilecek.

ZinoCash'te ücretsiz ürünler karşılığında nasıl işlem yapılır?

1. ZinoCash toplayın

Tüm siparişin masraflarını karşılayacak kadar para topladığınızdan emin olun.

2. Ürünleri seçin

Mağaza kategorisinde kitler hariç herhangi bir ürünü seçin.

3. Bize ulaşın

Yerel Müşteri Desteği ekibinize ulaşın.

4. Ücretsiz ürün sahibi olun

Ürünleriniz bir sonraki siparişinizle birlikte teslim edilecektir.

Müşteri Ödül Programı hakkında daha fazla bilgi edinin

Zinzino4Free ürünlerinin kilidini açın

1. En sevdiğiniz Zinzino ürünü ile düzenli alım yapın ve deneyiminizi paylaşın.

2. Premier Kit* ile Müşterilerine düzenli alım yaptırmak isteyen 4 arkadaş bulun.

3. Kendi aylık Premier düzenli alım opsiyonuna ücretsiz sahip olun. Yalnızca kargo için ödeme yapın.

*Dört Müşteri’nizin toplam aylık düzenli alımından elde edilen Credit değerinin sizinkinden 4 kat fazla olması gerekir.

”Sadakat ve uzun vadeli bağlılık Zinzino'da her zaman karşılığını verir ve Ödül programımız da bunu kanıtlıyor!.”

Dag Bergheim Pettersen, Zinzino'nun CEO'su

Yaygın sorular. Basit cevaplar.

Premier Kitlerimizden birini veya birkaçını satın aldığınızda ya da onlar için düzenli alım başlattığınızda otomatik olarak Premier Müşteri olursunuz. Şimdi bu Premier Kitlerde %60'a kadar indirim alabilirsiniz. Daha fazla yardım için size en yakın Zinzino Bağımsız Partner’ı ile veyaMüşteri Destek departmanı ile iletişime geçin.

Hayır. Ödül Programımızda Müşteri olmak tamamen ücretsizdir. Sadece program kapsamında yapacağınız indirimli ürün alışverişlerinde oluşan masraflar geçerlidir.

ZinoCash'inizi, tek ürün siparişleri olduğu sürece tüm Zinzino serisindeki ücretsiz ürünlerle takas edebilirsiniz. Ürünlerinizi kullanmak için iki seçeneğiniz vardır. Çevrimiçi bir sipariş verin ve “Daha sonra öde” seçeneğini seçin veya ürün listenizle birlikte yerel Müşteri Destek ekibine ulaşarak siparişinizi verin.

ZinoCash'iniz, sipariş verdikten ve ödeme yaptıktan sonraki 24 saat içinde otomatik olarak kişisel hesabınıza aktarılır. ZinoCash'iniz siparişin tüm maliyetini karşılamalıdır. Örnek: 200 ZinoCash €200 veya daha az olan siparişlerin ödemesinde kullanılabilir. Bir satın alma işlemi için kısmi ödeme yapmak veya bir abonelik siparişi veya Premier Kit siparişinin masraflarını karşılamak için ZinoCash'inizi kullanmanız mümkün değildir.

Premier Müşteri aboneliğinizi iptal ederseniz veya siparişleriniz arasında 12 aydan fazla süre varsa ZinoCash'inizin süresi dolacaktır. ZinoCash veya ZinoCash ödül seviyeleri, başka bir Müşteri hesabına devredilemez.

Aboneliğiniz aynı zamanda ödül programımızın “Zinzino4Free” adlı başka bir bölümüne de erişmenizi sağlar. Ürünlerimize ilişkin deneyiminizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaştığınızda ve onlar Zinzino müşterisi olduklarında, kendi ürünlerinizi ücretsiz olarak alma hakkına sahip olursunuz. Daha fazla ayrıntı için Ortağınıza danışın veya Müşteri Desteğimizle iletişime geçin.

Hayır yapamazsın’. ZinoCashinizibir satın alma işlemi için kısmi ödeme yapmak bir abonelik siparişi veya Premier Kit siparişini, nmasraflarını karşılamak için kullanmanız mümkün değildir.

Başlangıç Kitinizde iki BalanceTest bulunmaktadır. İlk test sonuçları size mevcut sağlığınızın ve vücudunuzun hangi besin maddelerinin eksik olduğuna ilişkin temel bir ölçüm verir. İkinci BalanceTest ilerlemenizi takip eder ve bu testi dört ay sonra ayrıca alacaksınız. Sağlık durumumuz dinamiktir ve vücudumuzdaki hücrelerin yenilenmesi 120 gün sürer. Bu, vücut’unuzun besinlere verdiği tepkiyi kontrol etmek ve yaşam tarzınızda, diyetinizde veya günlük rutinlerinizde herhangi bir değişiklik yaptıysanız, besin ve besinlere nasıl tepki vereceğini etkileyen alım miktarını ayarlamak için mükemmel bir zamandır. Vücudunuzun aldığınız takviyelere verdiği tepkiyi sürekli olarak takip ederek sağlığınızın iyi olduğundan, ürünlerin gerçekten bir fark yarattığından ve size fayda sağladığından emin olabilirsiniz.