Cart
Shopping cart

BalanceOil

Omega-3 seviyelerimi
neden dengelemeliyim?

Çünkü modern beslenme şeklimizde çok yüksek seviyede Omega-6’lar ve yetersiz seviyede Omega-3’lerin bulunduğu temel besinler yer alıyor.


En çok satan ürünümüzü satın alın

Omega-3 takviyelerini doğallığını bozmadan sunuyoruz

%60 oranında doğal olarak avlanan küçük balıklardan elde edilen balık yağı.

%40 oranında erken hasat zeytinlerden elde edilen ekstra saf zeytinyağı.

Omegaları vücudunuzda taze tutan, balıklarda doğal olarak bulunanlar ile aynı antioksidanları içeren erken hasat zeytinler.

Türünün en iyisi

Saf balık yağı ve premium ekstra saf zeytinyağı içeren yenilikçi BalanceOil+, besinlerin vücuda emildiğinden emin olur. Alanında lider BalanceTest’imiz bunu kanıtlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Zeytinyağı! Piyasadaki geleneksel olarak işlenen Omega takviyelerinin çoğunun vücuda etkisi çok azdır ya da hiç yoktur. Balık yağındaki Omega-3 besinleri, vücutta emilecek kadar yeterli seviyede taze ve güçlü değildir. Balık yağının sağlık üzerinde uzun süreli fayda sağlayabilmesi için balıkta doğal olarak bulunan güçlü antioksidanlarla aynı şekilde korunması gerekir. BalanceOil+, saf balık yağı ve balıklarda bulunan antioksidanların bitki bazlı eşdeğeri polifenollerle kaplı ekstra saf zeytinyağının karışımıdır. Sonuç mu? Yağlı balık yapısına, balık yağı yapısından daha yakın bir Omega takviyesi. BalanceTest’imiz bunu yazılı olarak kanıtlıyor.

Zinzino BalanceOil+, doğal kaynaklardan elde edilen bileşenlerle üretilir. Kullandığımız Balık Yağları önceliklesardalya ve hamsi gibi kısa ömürlü, küçük açık denizlerde yaşayan balıklardan elde edilir.

Soğuk sıkım, ekstra saf zeytinyağı, Omega-9 bakımından zenginliği ve çok yüksek antioksidan içeriği nedeniyle seçilen İspanya Picual zeytininden üretilmektedir. Zeytinler, erken hasatla toplanır ve çekirdekleri ayrılarak yalnızca zeytinlere soğuk sıkım işlemi uygulanıp polifenol adı verilen aşırı güçlü antioksidan seviyeleri içeren ekstra saf zeytinyağı elde edilir.

Lanolin’den yapılmış doğal D vitamini3 (kolekalsiferol) kullanıyoruz. Lanolin doğal olarak koyun yününde bulunan bir yağdır.

Bilim insanlarımız tarafından yürütülen araştırmaya göre, Balance Test sonuçlarının gösterdiği üzere Zinzino BalanceOil+ doğru kullanıldığında etkilerinin 120 günde (vücudunuzdaki hücrelerin yenilenme süresi) görüldüğü kanıtlanmıştır. Mevcut oranınızı öğrenmek için Balance Oil kullanmaya başlamadan önce ve ilerlemenizi görmek ve ürünlerinizi düzenlemek için kullanmaya başladıktan 120 gün sonra test yapmanız önerilir.

Zinzino blogu

Health
Omega-6:3 Oranı ve Neden Test Etmelisiniz?
6 Temmuz 2023 Perşembe
Health
Get personal with your supplements.
12 Ocak 2021 Salı
Health
Do I need to take a blood test before using supplements?
28 Nisan 2022 Perşembe