Cart
Shopping cart

Abonējiet, lai iegūtu labāku dzīvi

Jūsu veselība ir personīga, un tai nav ātru risinājumu. Šī ir ilgtermiņa apņemšanās, un mēs vienmēr būsim jums līdzās.

Abonējiet, lai iegūtu labāku dzīvi

Jūsu veselība ir personīga, un tai nav ātru risinājumu. Šī ir ilgtermiņa apņemšanās, un mēs vienmēr būsim jums līdzās.

Četri iemesli, kādēļ abonēt

1) Balansa panākšana dzīvē prasa apņemšanos un neatlaidību.

2) Personisks labsajūtas konsultants, kurš sniedz padomus.

3) Pielāgota produktu piegāde mājās un automātiska to papildināšana.

4) Rakstiski pierādījumi tam, ka uztura bagātinātāji darbojas efektīvi.

Partneris vienmēr ir daļa no piedāvājuma

Individuālas konsultācijas

Mēs nodrošinām jums personisku labsajūtas konsultantu, kurš sniegs jums padomus un palīdzēs turpināt iesākto.

Holistiska pieeja

Mēs pielāgojam jūsu uztura bagātinātāju vajadzības un rūpējamies par to, lai jūs gūtu labumu no sava abonementa.

Ilgtermiņā noturīgi rezultāti

Mēs uzraugām jūsu veselības uzlabojumus, lai palīdzētu jums mainīt dzīvi uz labo pusi un noturēt to.

Kādēļ abonēt?

Sniedziet sev un planētai atelpu

Visiem mūsu produktiem tiek piemērots sešu mēnešu minimālais abonēšanas periods, lai nodrošinātu tiem iespēju pienācīgi iedarboties uz jūsu organismu. Turklāt mēs nosūtīsim jums pielāgotus produktu papildinājumus katru otro mēnesi. Vienkārša un vieda pieeja jums un mūsu planētai.

Saņemiet automātiskas atlaides

Uzsākot abonēt vienu vai vairākus mūsu pielāgotos produktu komplektus, jūs kļūstat par Premier klientu ar iespēju saņemt atlaides līdz pat 40 % par Premier komplektu iegādi.

Dalieties ar veselības ieguvumiem un saņemiet bezmaksas produktus

Mūsu produktu abonēšana sniedz jums piekļuvi arī mūsu lojalitātes programmai “Zinzino4Free” ar iespēju katru mēnesi saņemt bezmaksas produktus un dalīties mūsu produktu lietošanas pieredzē ar draugiem un ģimenes locekļiem.

Vai jums ir vēl citi jautājumi?

Vienkārši iegādājieties kādu no mūsu Premier piedāvājuma komplektiem, un jums nekad vairs netrūks uztura bagātinātāju (visos mūsu komplektos ir iekļauts sākuma pasūtījums ar 2 mēnešu piegādi un automātiska papildināšana). Varat arī izvēlaties iegādāties tikai vienu no saviem iecienītākajiem Zinzino produktiem. Kad būsiet pievienojis izvēlēto preci grozam, jūs iegūsiet iespēju izvēlēties ikmēneša pasūtījumu un sākt abonementu.

Visi mūsu produkti tiek pārdoti ar Zinzino Independent Partner starpniecību, jo mēs uzskatām, ka ikvienam ir nepieciešami padomi un norādījumi ceļā uz labāku veselību. Jūsu partneris pievienosies jūsu veselības ceļojumam un nodrošinās, ka saņemat pielāgotus produktus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām un mērķiem.

Jā, mēs piedāvājam visas preces vienreizējiem pirkumiem. Ņemiet vērā, ka atlaides tiek piemērotas tikai tad, kad kļūstat par Premier klientu.

Visi mūsu uztura bagātinātāji tiek piedāvāti abonementa veidā, lai sniegtu uzturvielām laiku radīt pozitīvu ietekmi uz jūsu organismu. Jūs reģistrējaties vismaz uz 6 mēnešiem, un mēs katru otro mēnesi nosūtīsim jums pielāgotu produktu papildinājumu, lai palīdzētu jums ievērot plānu. Maksājumi tiks veikti automātiski katru mēnesi, pamatojoties uz jūsu izvēlēto maksāšanas metodi. Mēs nosūtīsim jums divu mēnešu piegādi katru otro mēnesi, lai ietaupītu piegādes izmaksas. Jūsu produkti tiks piegādāti tieši uz jūsu tuvāko pasta nodaļu vai pasta staciju.

Iegādājoties PrePaid Kit, jūs apmaksāsiet un saņemsiet visus savus produktus uzreiz.

Noteiktais abonementa termiņš ietver 6 ikmēneša abonēšanas maksājumus pēc tam, kad esat apmaksājis(-usi) sākuma pasūtījumu. Ja vēlaties anulēt abonementu, jums ir jāpaziņo mums 30 dienas iepriekš. Tas ir saistīts ar laiku, kas nepieciešams līguma apstrādei, lai izbeigtu līgumu.


Lūdzu, ņemiet vērā turpmāko! Ikmēneša abonementa maksu ar pasūtījuma piegādēm jūs maksājat katru mēnesi. Ja pēc pirmā pasūtījuma saņemšanas nolemjat pārtraukt abonementu, jums jāgaida, līdz esat izpildījis savu saistību periodu.

Mēs saprotam, ka dzīve ne vienmēr norit pēc plāna. Zinzino vienmēr būs šeit, lai palīdzētu atjaunot jūsu veselības balansu, kad būsiet gatavs(-a) atkal uzņemties jaunas saistības. Ja esat nonācis(-kusi) šādā situācijā, mums ir vairākas opcijas. Ja vēlaties veikt izmaiņas abonementā, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

Mainiet produktu, kuru abonējat. Iespējams, ka jūsu veselības mērķi ir mainījušies un jums šķiet, ka varat gūtu labumu no citiem Zinzino produktiem. Nav svarīgi, kādu produktu vēlaties aizstāt vai pārtraukt lietot, mēs vēlamies nodrošināt, ka saņemat pareizos Zinzino uztura bagātinātājus jūsu pašreizējiem veselības mērķiem un vajadzībām.

Jūs varat apturēt uz laiku savu abonementu, bet ne ilgāk kā 90 dienas.
Abonementu iespējams apturēt uz laiku līdz 1 vai 2 rēķiniem, bet ne ilgāk kā 90 dienas no pēdējā maksājuma dienas.
Lai apturētu abonementu uz laiku, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas komandu lai saņemtu palīdzību.

Par abonementa atcelšanu tiks iekasēta maksa, ja tas notiks ātrāk nekā pirms sešiem mēnešiem.
Jums būs jāmaksā noteikta maksa par katru abonēto produktu.

Sazinieties ar klientu apkalpošanas centru

Labāka veselība nav ātrs risinājums. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums un personisks ceļojums, kas prasa rūpīgu apņemšanos katru dienu. Periods, kurā saņemsiet mūsu uztura bagātinātājus, korelē ar 120 dienām, kuras nepieciešamas, lai jūsu šūnas atjaunotos. Mūsu pielāgotie uztura bagātinātāji, kas tiek piegādāti mājās ar automātisku papildināšanu, nodrošina visu, kas jums nepieciešams ceļā uz labāku veselību.

Turklāt mūsu abonementiem vienmēr ir pievienots partneris kā daļa no komplekta — kāds, kas darbojas kā jūsu personīgais labjūtas konsultants, lai pārliecinātos, ka jūsu produkti atbilst jūsu īpašajām vajadzībām un mērķiem.

Jūs veicat mūsu asins analīzes testu (BalanceTest) abonēšanas sākumā un pēc tam vēlreiz beigās, lai uzraudzītu savu progresu un veiktu visas nepieciešamās izmaiņas savā veselības plānā. Tāpēc kopā ar abonementu saņemat divus testus. Viens tiek izsūtīts, pirms sākat lietot produktus, bet otrs pēc 120 dienām, kad jūsu ķermeņa šūnas ir atjaunotas. Tādā veidā iegūsiet rakstisku pierādījumu, ka esat saņēmis(-usi) atbilstošus padomus par produktiem, kas veic savu darbu, lai līdzsvarotu jūsu ķermeni.

Jā Abonējot vienu vai vairākus mūsu pielāgotos komplektus, jūs kļūstat par Premium klientu. Jūs ietaupāt līdz 60% no papildu abonementiem un līdz pat 40 % no Premier komplektiem. Tas ir visizdevīgākais Zinzino produktu lietošanas veids. Turklāt abonementa uzturēšana sniedz jums piekļuvi mūsu lojalitātes programmai Zinzino4Free, kurā jums ir iespēja katru mēnesi nopelnīt bezmaksas produktus, daloties produktu pieredzē ar draugiem un ģimeni.

Atpūta mūsu planētai ir vēl viena svarīga mūsu abonēšanas modeļa iezīme. Sūtot papildinājumu katru otro mēnesi, mēs varam samazināt piegādes izmaksas un maršrutus, kas samazinās mūsu (un jūsu) oglekļa emisijas.

Mēs vēlamies, lai jūs būtu pilnībā apmierināti ar pirkumu. Maz ticamā gadījumā, ja neesat apmierināts(-a), lūdzu, vispirms sazinieties ar savu partneri. Ja joprojām vēlaties izmantot savas tiesības atgriezt preces, jums tas jādara ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc sākuma pasūtījuma vai viena pirkuma saņemšanas. Lai saņemtu papildu palīdzību saistībā ar atgriešanu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

Tiklīdz būsim saņēmuši produktus, par produktiem, kuri nav izmantoti vai atvērti, tiks atmaksāta nauda, atskaitot piegādes izmaksas. Par produktiem, kuri ir lietoti vai neatgriezti, tiks atskaitīta mazumtirdzniecības cena. Lūdzu, uzmanieties, iesaiņojot produktus, jo Zinzino nav atbildīgs par bojājumiem pārvadāšanas laikā vai jebkādām sūtīšanas izmaksām.

Atgriešanas sūtījumi ir jānosūta kā ierakstītas vēstules vai pakas, nevis kā sūtījumi, kuru izdevumi jāapmaksā saņēmējam. Ja tiek pieprasīts.