Cart
Shopping cart

Registruokitės geresniam gyvenimui

Jūsų sveikata yra asmeniška ir nėra greitų būdų ja pasirūpinti. Tai ilgalaikis įsipareigojimas ir mes pasiruošę visą šį kelią jus lydėti.

Registruokitės geresniam gyvenimui

Jūsų sveikata yra asmeniška ir nėra greitų būdų ja pasirūpinti. Tai ilgalaikis įsipareigojimas ir mes pasiruošę visą šį kelią jus lydėti.

4 priežastys prenumeruoti

1. Norėdami gyventi subalansuotą gyvenimą, prireiks ryžto ir atkaklumo.

2. Kelią rodantis asmeninis sveikatingumo konsultantas.

3. Pagal poreikius pritaikytas tiekimas į namus ir automatiniai papildymai.

4. Gausite patvirtinimą, kad papildai veikia taip, kaip reikia.

Partneris visuomet yra paslaugų paketo dalis

Asmeninės konsultacijos

Teikiame jums asmenines sveikatingumo konsultacijas, kurios jums padės nesustoti.

Holistinis požiūris

Pritaikome papildus jūsų poreikiams ir rūpinamės, kad abonementas atitiktų jūsų gyvenimo stilių.

Ilgai išliekantys rezultatai

Mes stebime jūsų progresą, kad pagerintumėte ir palaikytumėte aukštą gyvenimo kokybę.

Kodėl prenumeruoti?

Leiskite pailsėti ne tik sau, bet ir planetai

Visus mūsų produktus galite įsigyti užsisakę minimalų 6 mėnesių abonementą, kurio reikia, kad pajaustumėte produktų poveikį. Mes taip pat kas mėnesį išsiųsime jums pritaikytus produktų papildymus. Tvarus ir sumanus požiūris į Jūsų sveikatą ir mūsų planetą.

Gaukite automatines nuolaidas

Kai užsiprenumeruojate vieną ar daugiau jums asmeniškai pritaikytų produktų rinkinių, tampate „Premier“ Klientu ir „Premier“ rinkiniams galite gauti iki 40 % nuolaidą.

Dalinkitės meile ir gaukite produktų nemokamai

Mūsų prenumeratos taip pat suteikia galimybę naudotis lojalumo programa „Zinzino4Free“ ir kiekvieną mėnesį, kai dalijatės savo patirtimi ir produktais su draugais ar šeima, gauti produktų nemokamai.

Turite daugiau klausimų?

Paprasčiausiai įsigykite vieną iš mūsų "Premier Pasiūlymo" rinkinių ir daugiau niekada nepritrūksite papildų (visuose mūsų rinkiniuose yra pradinis užsakymas, kurio užtenka dviem mėnesiams ir automatiniu papildymu). Taip pat galite pirkti tik mėgstamiausius „Zinzino“ produktus. Kai prekę įdėsite į pirkinių krepšelį, galėsite pasirinkti mėnesinį abonementą.

Visi mūsų produktai parduodami per „Zinzino“ Independent Partner (Nepriklausomą Partnerį), nes manome, kad klientams dažnai reikia patarti, kaip siekti geresnės sveikatos. Jūsų Partneris padės jūsų sveikatos kelionėje ir pasirūpins, kad gautumėte jūsų konkrečius poreikius atitinkančių produktų.

Taip, mes suteikiame galimybę bet kurias prekes įsigyti tiesiog vieną kartą. Tačiau atminkite, kad kur kas pigiau galite pirkti tik tapę „Premier Klientu“.

Visi mūsų papildai yra prenumeruojami, kad organizmas reikalingiausias maistines medžiagas gautų nuolat ir jos atliktų savo darbą. Jūs užsiregistruojate minimaliam šešių mėnesių abonemento laikotarpiui, mes kas antrą mėnesį jums išsiųsime produktų papildymų, kad galėtumėte laikytis pasirinkto mitybos plano. Užsakymai bus apmokami automatiškai kas mėnesį taikydami jūsų pasirinktą mokėjimo būdą. Mes kas antrą mėnesį išsiųsime dviejų mėnesių paketą, kad sutaupytume siuntimo išlaidas. Produktus gausite į jums artimiausią pašto skyrių.

Jei pirksite „Prepaid kit“ rinkinį, sumokėsote už visas užsakytas prekes ir visas jas iš karto gausite.

Be startinio mokesčio prenumerata apima 6-ių mėnesių įmokas. Jei prenumeratą norite atšaukti, apie tai turite informuoti prieš 30 dienų. Šis laikotarpis reikalingas atlikti sutarties nutraukimo procedūrą.


Dėmesio! Mokate kas mėnesį už prenumeratą, o pristatomi produktai kas antrą mėnesį Jei gavę startinį užsakymą, norite nutraukti prenumeratą, iš pradžių turėsite įvykdyti prenumeratos įsipareigojimus.

Mes suprantame, kad gyvenimas ne visuomet vyksta taip, kaip suplanavote. „Zinzino“ visuomet pasiruošusi padėti jums susigrąžinti balansą, kai tik jūs būsite vėl pasiruošę. Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, galime jums pasiūlyti kelias variantus. Jei norite pakeisti prenumeratos sąlygas, susisiekite su mūsų Klientų Aptarnavimo komanda:

Abonemento produkto keitimas. Galbūt jūsų tikslai sveikatos srityje pasikeitė ir jūs norite patirti kitų „Zinzino“ produktų teikiamą naudą. Visiškai nesvarbu, kokį produktą norite pakeisti ar atšaukti, mes norime užtikrinti, kad jūs galėtumėte įsigyti tik jūsų sveikatos tikslus ir poreikius atitinkančius „Zinzino“ maisto papildus.

Jūs varat apturēt uz laiku savu abonementu, bet ne ilgāk kā 90 dienas.
Abonementu iespējams apturēt uz laiku līdz 1 vai 2 rēķiniem, bet ne ilgāk kā 90 dienas no pēdējā maksājuma dienas.
Lai apturētu abonementu uz laiku, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas komandu lai saņemtu palīdzību.

Prenumeratą taip pat galima atšaukti anksčiau nei šešių mėnesių laikotarpis, tačiau reikia sumokėti atšaukimo mokestį.
Kiekvienai prenumeratos prekei atšaukti taikomas iš anksto nustatytas atitinkamas mokestis.

Sveikatai pagerinti reikia laiko. Tai ilgalaikė investicija ir asmeninė kelionė, kuriai kiekvieną dieną būtina skirti dėmesio. Mūsų maisto papildų 120-ies dienų abonemento laikotarpis parinktas remiantis ląstelių atsinaujinimo sparta. Asmeniškai jums parinkti papildai ir jų papildymai bus tiekiami tiesiai jums į namus, kad turėtumėte viską, ko reikia jūsų geresnei sveikatai.

Be to, visiems klientams priskiriame Partnerį, kuris gali patarti sveikatos klausimais ir privalo pasirūpinti, kad gautumėte tik jūsų konkrečius poreikius ir tikslus atitinkančių produktų.

Abonemento pradžioje atliekate kraujo tyrimą („BalanceTest“), o baigiantis laikotarpiui pakartojate, tuomet galite palyginti rezultatus, įvertinti savo pažangą ir suformuoti naują sveikatingumo planą. Štai kodėl abonemente numatyti du kraujo tyrimai. Pirmą kraujo tyrimo rinkinį gaunate abonemento pradžioje, o kitą – po 120 dienų, kai jūsų ląstelės bus atsinaujinusios. Tokiu būdu įsitikinsite, kad gavote tinkamus patarimus ir produktus, kurie padeda subalansuoti jūsų organizmą.

Taip. Jei užsiprenumeruojate vieną arba daugiau mūsų rinkinių, tapsite Premium Klientu. Papildomiems abonementams sutaupote iki 60 %, o „Premier Kits“ abonementams – iki 40 %. Tai ekonomiškiausias būdas naudoti „Zinzino“ gaminius. Be to, prenumerata suteikia galimybę naudotis mūsų lojalumo programa „Zinzino4Free“ ir kiekvieną mėnesį gauti prekių nemokamai tuo pat metu dalinantis savo patirtimi su draugais ir šeima.

Kitas svarbus mūsų abonementų išskirtinumas – leisti mūsų planetai pailsėti. Siųsdami papildymus tik kas antrą mėnesį mes ne tik sutaupome siuntimo išlaidas, bet ir sumažiname aplinkos taršą bei mūsų (ir jūsų) Žemėje paliekamą anglies pėdsaką.

Mes norime, kad jūs liktumėte visiškai patenkinti savo pirkiniu. Jei dėl kokių nors priežasčių mes netenkinsime jūsų lūkesčių, prašome pradžioje susisiekti su Partneriu. Jei norite pasinaudoti savo teise grąžinti pirminio užsakymo ar atskirai įsigytas prekes, gavę užsakymą turite tai padaryti per 30 dienų. Jei turite daugiau klausimų dėl prekių grąžinimo, susisiekite su mūsų Klientų Aptarnavimo komanda.

Kai gausime jūsų siuntą, pinigus grąžinsime už grąžintas nenaudotas ir neatidarytas prekes, atskaičius siuntimo išlaidas. Už naudotas arba negrąžintas prekes, bus minusuota kaip atskirai pirktų prekių kaina. „Zinzino“ neatsako už jokius transportavimo metu padarytus pažeidimus ar patirtas siuntimo išlaidas, todėl išpakuodami prekes būkite atsargūs.

Prekes grąžinti galima tik iš anksto apmokėta siunta; draudžiama taikyti mokėjimo pristatymo metu ar kitas siuntos apmokėjimo formas. Jeigu reikia.