Cart
Shopping cart

Išlaisvinkite savo potencialą
Pasinaudokite testais pagrįstos mitybos galia.
Prisijunkite prie mūsų.

Dalintis
Rinkitės tokį darbą, kuris pakeis Jūsų gyvenimo būdą.

Ar norite iš gyvenimo gauti daugiau? Ar siekiate pasirinkimo laisvės daryti tai, ką iš tiesų norite? Tuomet esate tinkamoje vietoje.

Dešimtys tūkstančių žmonių iš viso pasaulio jau pasirinko. Vystyti ilgalaikį ir sėkmingą verslą bei geresnį gyvenimą pasaulinėje nepriklausomų verslininkų, aiškią ateities viziją turinčių ir pokyčius nešančių asmenybių bendruomenėje.

Mes esame „Zinzino“. Pasaulinė sveikatos technologijų kompanija iš Skandinavijos. Mūsų kompanija jau beveik du dešimtmečius nuosekliai organiškai auga užsiimdama testu grįsti mitybos sprendimai ir tvaria socialine rinkodara. Mes esame „Nasdaq“ vertybinių popierių biržos sąrašuose. 2012 m. mes atradome sveikatos klausimą, kuris kelia susirūpinimą 97 % visų planetos gyventojų, ir buvome pirmieji pasiūlę sprendimą. Šiandien mūsų produktų asortimentas nustato naujus asmens sveikatos standartus.

Prisijunkite prie mūsų!
Mūsų Nepriklausomi Partneriai (Independent Partners) yra iš įvairiausių sričių. Jie siekia įgyvendinti savo svajones dėl tų pačių priežasčių, kurios Jus paskatino šiandien perskaityti šią informaciją. Jūs taip pat galite pradėti savo verslą pasakodami savo bendruomenėse apie mūsų inovatyvias biotechnologijas. Prisijunkite nemokamai ir naudokitės jau sukurtais geriausiais praktiniais pavyzdžiais. Tiesiog vadovaukitės išbandyta, pasitvirtinusia ir dešimtmečius tobulinta sistema. Mes Jums suteiksime išskirtines teises reklamuoti mūsų maisto papildus ir konfidencialius sveikatos testus. Visi nori žinoti, ar yra sveiki. Mūsų išsamios laboratorijos ataskaitos suteikia raštišką to įrodymą.

Dabar Jūsų laikas atskleisti savo tikrąjį potencialą ir gyventi visavertį gyvenimą. Drauge kurkime geresnę ateitį, kur šiandien nebereikia spėlioti dėl sveikesnio gyvenimo. Nekantraujame su Jumis susipažinti.

/Jūsų „Zinzino“ komanda

O kuo tai naudinga man?

Asmeniniai sveikatos testai

+

Pradėkite savo verslą pasakodami savo bendruomenėse apie mūsų inovatyvias biotechnologijas. Mes Jums suteiksime išskirtines teises reklamuoti mūsų maisto papildus ir konfidencialius sveikatos testus (DBS). Mūsų testų siūlymas klientams ir bus Jūsų pagrindinis pardavimo įrankis. Mes visi norime žinoti, ar esame sveiki.

„Nasdaq“ biržoje listinguojama bendrovė

+

Esame pasaulinis sveikatos ir sveikatingumo prekės ženklas iš Skandinavijos, pirmasis sukūręs tyrimais pagrįstus mitybos sprendimus ir pakeitęs asmens sveikatos ateitį. Jei nuspręsite prisijungti prie mūsų, padėsime Jums kiekviename žingsnyje. Dirbsite kartu su mūsų įmonės valdymo komanda, mokslininkais ir produktų ekspertais, Partneriais visame pasaulyje bei puikiai paruoštomis pagalbos klientams, pardavimų bei rinkodaros komandomis.

Pradėkite uždirbti iš karto

+

Prisijunkite nemokamai ir jau nuo pat pirmo Jūsų užsakymo esate versle: jokių steigimo, pridėtinių ir logistikos išlaidų. Gausite asmeninę prieigą prie „Zinzino“ svetainės, kur pateiksite mūsų pažangius produktus bei gausite atlygį už kiekvieną atliktą pardavimą. Mes pasirūpinsime užsakymų siuntimu, tvarkymu ir pristatysime kiekvieną užsakymą tiesiogiai Jūsų klientams iš mūsų sandėlių visame pasaulyje.

Unikalus mokėjimų planas

+

Tai Jūsų verslas, todėl patys sprendžiate, kiek norite uždirbti. Mūsų dvigubo užmokesčio planas numato atlygius už mūsų produktų pristatymą savo asmeniniams klientams ir už pagalbą kitiems verslininkams pradėti šį verslą. Renkatės visada Jūs.

Pasitvirtinęs verslo modelis

+

Tiesioginiai pardavimai leidžia dirbti sumaniau, o ne sunkiau. Geriausia praktika jau sukurta. Plėtokite savo verslą perpratę atkartojimo magiją – dešimtmečius bandytą ir tobulintą sistemą. Jums bus paskirtas asmeninis mentorius ir visa komanda žmonių šalia Jūsų, siūlančių apmokymus, patarimus ir pagalbą, kuri yra būtina, kad Jums pavyktų.

Dirbkite su pasauline rinka

+

Pradėkite savo verslą lokaliai ir aukite globaliai. Viskas vienoje ekosistemoje. Plėsdami savo klientų bazę „Zinzino“ platformoje užtikrinsite, kad Jūsų verslas niekuomet nežlugs. Išties: virš 40 tiesioginių rinkų, 5 žemynai ir virš 100 pristatymų rinkų visame pasaulyje tik kelių paspaudimų dėka.

KAIP TAI VEIKIA?

Dalintis
KAIP GAUNATE ATLYGINIMĄ?

Dalintis

Vienas konkurencingiausių tiesioginių pardavimų atlygio planų.


MŪSŲ BALANSO KONCEPCIJA
Pagrįsta mokslu.
Įkvėpta gamtos.


MŪSŲ BALANSO KONCEPCIJA
Pagrįsta mokslu.
Įkvėpta gamtos.

Kartu mes keičiame mitybos ateitį“

Örjan Saele, „Zinzino“ įkūrėjas

Kodėl tiesioginiai pardavimai?

Suasmeninto apsipirkimo esmė

Šiandienos socialinė rinkodara yra dešimtmečių tiesioginių pardavimų sėkmės rezultatas. Dalindamiesi puikiais mūsų produktais mes sutelkiame žmones kartu. Taip pat mes suteikiame galimybę iš to užsidirbti.

APIE TIESIOGINIUS PARDAVIMUS

Pasaulinė bendraminčių bendruomenė

Tai, kaip mes dirbame, visiškai atitinka naujausias vis labiau populiarėjančio asmeninio sveikatingumo tendencijas. Kartu mes dalinamės savo bendra aistra gyventi geriau su visu pasauliu. Pateikiame žmonėms tikrus faktus, siūlome pritaikytus sprendimus ir užtikriname ilgalaikius rezultatus, lydėdami juos kelionėje į sveiką gyvenimą.

>20 000

„Zinzino“ Nepriklausomų Partnerių visame pasaulyje

18 metų

tvarios socialinių rinkodaros

Virš 100

rinkų penkiuose kontinentuose

Dažnai užduodami klausimai

Tiesioginiai pardavimai yra geriausias būdas pasitelkti asmeninius santykius – tikrus, asmeniškus ir pritaikytus pagal poreikius. Informacijos perdavimas iš lūpų į lūpas leidžia atsikratyti tarpininkų ir pasitelkti visą asmeninę klientų pritraukimo jėgą. Tapdami mūsų Partneriu, jūs būsite savarankiškas verslininkas, kursite savo verslą skleisdami žinią apie mūsų maisto papildus ir sveikatos testus savo bendruomenėse, internete arba asmeniškai. Mes atsidėkosime už kiekvieną Jūsų pastangomis pasiektą pardavimą.

Prisijunkite nemokamai ir jau nuo pat pirmo Jūsų užsakymo esate versle: jokių įstojimo, pridėtinių išlaidų ar logistikos mokesčių. Mes pasirūpinsime viskuo, kad Jūs galėtumėte susitelkti ties tuo, ką mokate geriausiai – kurti ryšius. Tiesioginiuose pardavimuose Jūsų žodis yra ryšys su klientais ir pagrindinis sėkmės veiksnys. Štai kodėl patariame mūsų produktus pradžioje rekomenduoti pažįstamiems ir artimiesiems, kurie jus jau pažįsta, tiki tomis pačiomis vertybėmis ir pasitiki Jūsų nuomone. O visa kita ateis su laiku.

Kai užsiregistruosite ir tapsite mūsų Partneriu, geriausias būdas tapti vienu iš mūsų – socializuotis! Prisijunkite prie pokalbių su kitais Partneriais „Instagram“ ir „Facebook“ platformose. Rezervuokite pirmąjį susitikimą su savo mentoriu, susipažinkite su komanda bei dalyvaukite regioniniuose renginiuose. Svarbiausia! Pasirūpinkite bilietu į vienintelį metinį nepakartojamą mūsų renginį „Annual Event“, kuriame susirenka visa spalvinga „Zinzino“ bendruomenė!

Prisijunkite prie mūsų socialinių kanalų

@zinzinoofficial

„Zinzino“ Partnerių Aptarnavimo komanda pasiruošusi Jums padėti!