Cart
Shopping cart


Papildai augantiems superherojams

Smagus ir praktiškas būdas pasirūpinti vaikų mitybos poreikiais.


Papildai augantiems superherojams

Smagus ir praktiškas būdas pasirūpinti vaikų mitybos poreikiais.

Kramtomieji multivitaminai

Viename tutti-frutti skonio papilde be cukraus – 16 svarbiausių maistinių medžiagų

„BalanceTest“ + „BalanceOil“

Nustatykite nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių lygį jūsų vaikų organizme ir padėkite jiems jį atkurti.

Įvairių vaisių skonio Omega-3

Lengva nuryti ir individualios dozavimo rekomendacijos

Štai kas suteiks daugiau ramybės!

Šiais laikais žmonės vartoja iki 50 % stipriai perdirbto ir prastos kokybės maisto. Suprasti, ką vaikai nori valgyti, turėtų valgyti ir iš tikrųjų valgo, nėra lengva. Mūsų papildai padeda užpildyti mitybos spragas ir kurti sveikus, visą gyvenimą išliekančius įpročius.

Ramybės suteikiantis oficialus patvirtinimas

„Multify+“ papildus patvirtino „Vegan Society“ ir „Informed Sport“. Abiejų papildų ingredientų naudą sveikatai patvirtinto EFSA (Europos maisto saugos tarnyba).

The Vegan Society

Informed Sport

EFSA

„Multify“

Tėvų sukurtas, mokslu paremtas ir vaikų patvirtintas daugiafunkcinis imuninės sistemos maisto papildas.


Trumpai apie produktą


Ekspertų įžvalgos

Kruopščiai atrinkti vitaminai, mineralai, beta gliukanai ir cholinas

Be cukraus, vaisių skonio

Palaiko normalią imuninės sistemos veiklą, kaulų bei viso organizmo vystymąsi

„Multify“ yra patvirtintas Veganų Bendruomenės

Kruopščiai išgauti ir atrinkti ingredientai

Unikalus 16-os svarbiausių maistinių medžiagų mišinys, specialiai sukurtas palaikyti augančio žmogaus organizmą.

BalanceTest

Svarbiausiųjų Omega-3 riebalų rūgščių tyrimas visai šeimai

Sekite šeimos narių individualius poreikius ir atitinkamai pritaikykite dozes.

• Asmeniniai riebalų rūgščių profiliai
• Skirtingos sveikatos žymos padeda suprasti kiekvieno individo mitybos poreikius
• Produktų dozavimo rekomendacijos vaikams, remiantis tikslinėmis jų riebalų rūgščių reikšmėmis

BalanceTest

Svarbiausiųjų Omega-3 riebalų rūgščių tyrimas visai šeimai

Sekite šeimos narių individualius poreikius ir atitinkamai pritaikykite dozes.

• Asmeniniai riebalų rūgščių profiliai
• Skirtingos sveikatos žymos padeda suprasti kiekvieno individo mitybos poreikius
• Produktų dozavimo rekomendacijos vaikams, remiantis tikslinėmis jų riebalų rūgščių reikšmėmis

BalanceOil Tutti Frutti

Vaikams pritaikyti „Omega“ papildai ir individualios dozių rekomendacijos.


Trumpai apie produktą


Ekspertų įžvalgos

Palaiko imuninę sistemą, regos ir smegenų funkcijas

Lengva nuryti

Dozavimo instrukcijos pagal amžių

„BalanceOil“ turi „Friend of the Sea“ sertifikatą.

Omega-3 papildas labiau primena riebią žuvį nei žuvies aliejų

Natūraliai pagamintas žuvų taukų ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus mišinys skirtas reguliuoti nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių lygį vaikų organizme.

Ramybės suteikiantis oficialus patvirtinimas

Mūsų vaikams skirti papildai teikia įvairią naudą vaikų sveikatai. Kiekvieno produkto informaciniame lape rasite daugiau informacijos apie EFSA (Europos maisto saugos tarnybos) ir ES įvertintus bei patvirtintus sveikatingumo pareiškimus.

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus

Taip. „BalanceOil+“ rekomenduojame vaikams nuo 2 metų, o „Multify“ – nuo 4 metų.

„BalanceOil+“ ir „Multify“ palaiko normalią imuninės sistemos veiklą, taip pat „BalanceOil+“ palaiko normalią akių bei smegenų funkciją, o „Multify“ palaiko augimo procesą bei kaulų vystymąsi.

„BalanceOil“ yra skystas papildas, o „Multify“ – milteliai. Abu papildai yra tutti frutti skonio, tačiau jų aromatas skiriasi. „BalanceOil Tutti Frutti“ aromatas papildytas citrusinių vaisių, aviečių, sultingos vanilės, bananų, kriaušių, levandų ir šaltmėčių natomis. Saldus „Multify“ skonis palaipsniui tampa rūgščiu.

„Multify“ sudėtyje yra patentuotas 16-os svarbiausių maistinių medžiagų mišinys, tame tarpe vitaminai, mineralai, beta gliukanai ir cholinas. Ši unikali formulė sukurta taip, kad palaikytų normalią vaikų imuninę sistemą, augimą bei kaulų vystymąsi, tačiau ji taip pat leidžia palaikyti kiekvieno šeimos nario sveikatą bet kuriame gyvenimo etape.

Mūsų mokslininkų komanda ir receptūrų ekspertai kruopščiai atrinko 16 svarbiausių maistinių medžiagų, kurių daugelis vaikų gauna per mažai, kad atlieptų kasdienius jų poreikius. Kadangi didelė dalis mūsų suvartojamų maisto produktų yra stipriai perdirbti ir prastos kokybės. Vaikų ir suaugusiųjų svarbiausių maistinių medžiagų poreikiai skiriasi ir priklauso nuo amžiaus bei mitybos įpročių. „Multify“ rekomendacijos leidžia šeimoms pasirinkti maisto papildus atsižvelgiant į vaikų amžių ir mitybą, kuri gali būti nenuosekli ir nuolat kisti.

„BalanceOil Tutti Frutti“ yra puiki Omega-3 alternativa vaikams, kuriems nepatinka žuvies skonis ir kvapas. Nemažai vaikų yra itin jautrūs įvairiems vaisiams ir uogoms, todėl pasirūpinome, kad mūsų papildų skonis būtų priimtinas ir patrauklus. Tutti frutti“ yra gerai žinomas skonis, kuris yra saugus, pažįstamas ir priimtinas alergiškiems žmonėms.

„Multify“ yra kruopščiai sukurtas sintetinių ir natūralių ingredientų mišinys, pasižymintis kokybe ir puikiu skoniu. Šis produktas nėra visiškai natūralus, tačiau mes jį sukūrėme siekdami labai svarbaus tikslo. Labai svarbu, kad kramtomieji multivitaminai vaikams būtų skanūs ir jie norėtų juos vartoti kasdien. Štai kodėl šalia natūralių ingredientų naudojame sintetinius – jie padeda sukurti vaikams priimtiną skonį, skirtingai nuo daugelio natūralių kramtomųjų priedų. Ši strategija užtikrina, kad „Multify“ žadintų skonio receptorius ir kiekvieną dieną teiktų itin svarbią maistinę naudą. Tai yra išskirtinis multivitaminų pasirinkimas.

Ne, šiame papilde cukraus nėra ir jis nekenkia burnos sveikatai. Saldumo jame suteikia stevija (natūrali), sukralozė (sintetinė) ir ksilitolis (natūralus).

Vaikams ir suaugusiems visuomet rekomenduojame prieš papildų vartojimą atlikti „BalanceTest“ tyrimą, kuris leis gauti konkrečius ir individualizuotus papildų vartojimo instrukcijas. Neperdozuokite. Vaikams nuo 2 iki 10 metų, iki 40 kg, rekomenduojame 0,20 ml/kg (pagal kūno masę) dozę. Jei jūsų vaikas šio aprašymo neatitinka, rinkitės 0,15 ml/kg dozę, tačiau atminkite, kad visuomet rekomenduojame vadovautis „BalanceTest“ tyrimo rezultatais.

Jei vaikams duodate Omega-3 papildus, labai svarbu žinoti, kiek ir kokių riebalų rūgščių jiems trūksta, kad būtų patenkinti jų mitybos poreikiai.. Dozės parinkimo pagal svorį grafikai nėra pakankamas sprendimas. Įvairūs individualūs veiksniai, tokie kaip amžius, svoris, skrandžio rūgštis, genotipas ir net tam tikros alergijos turi įtakos Omega-3 įsisavinti. Vaikų fiziologija skiriasi nuo suaugusiųjų – jų imuninė sistema dar nėra subrendusi, o medžiagų apykaita ir ląstelių dalijimasis vyksta sparčiau. Visa tai turi įtakos Omega riebalų rūgščių kiekiui organizme. Jei nesužinosite Omega-3 koncentracijos vaiko organizme prieš papildų vartojimą ir po jo, negalėsite pagrįstai nustatyti, kokia dozė yra optimali. Šią informaciją gali suteikti tik mokslinis riebalų rūgščių kraujo tyrimas. Mūsų „BalanceTest“ yra pirmoji Omega riebalų rūgščių lygio nustatymo priemonė, leidžianti įvertinti organizmo poreikių skirtumus, itin pastebimus iki 10 metų amžiaus vaikuose. Išsamūs „BalanceTest“ rezultatai su įvairiomis sveikatos žymomis padeda tėvams suprasti unikalius vaikų mitybos poreikius, stebėti papildų vartojimą ir atitinkamai parinkti dozes.

Cholinas yra nepakeičiamoji maistinė medžiaga, natūraliai randama kiaušinyje, vištienoje, brokoliuose ir lašišoje. Anksčiau ji buvo priskiriama vitaminui B4. Mūsų organizmai geba pasigaminti cholino tik nedideliais kiekiais ir dažnai neatliepia individualių poreikių. Šiaurės šalių mitybos rekomendacijose (2023 m.) vaikai, nėščiosios ir žindyvės nurodyti kaip cholino deficito rizikos grupės, todėl šią maistinę medžiagą nusprendėme įtraukti į „Multify“ sudėtį.

Organizme cholinas sintezuoja fosfatidilcholiną ir sfingomieliną – du svarbiausius fosfolipidus, gyvybiškai svarbius ląstelių membranoms. Jis taip pat reikalingas acetilcholino – svarbaus atminties, nuotaikos, raumenų kontrolės ir kitų pagrindinių funkcijų neuromediatoriaus – gamybai. Cholinas dalyvauja daugelyje organizmo procesų, tame tarpe palaiko ląstelių strūkturą, tarpląstelinę komunikaciją, riebalų pernešimą ir medžiagų apykaitą, DNR sintezę bei sveiką nervų sistemos veiklą.

„Multify“ galimai yra viena mažiausių kramtomųjų tablečių rinkoje. Ji yra mažos sagos formos ir saugesnė nei didelės tabletės ar guminukai! Kurdami „Multify“ siekėme tokios tekstūros, kad vaikams būtų lengva kramtyti ir suvirškinti.

Taip, „Multify“ yra 100 % veganinis produktas, kurį patvirtino „Vegan Society“.

„Multify“ sudėtyje nėra glitimo. Visais klausimais dėl papildų vaikams, turintiems specifinių mitybos poreikių, kreipkitės į vaiko gydytoją (pediatrą).

Šį produktą galima vartoti nuo 4 metų ir toliau, visą gyvenimą. 4–11 metų vaikams, 12–18 metų paaugliams ir vyresniems nei 18 metų suaugusiems teikiame skirtingas rekomendacijas.

Nėra specialaus laiko kada vartoti. Tai yra kramtomosios tabletės, kurias galima sukramtyti arba tiesiog joms leisti ištirpti burnoje.

Norime, kad šeimos nariai patys nuspręstų, kada geriausia vartoti papildus ir rastų tinkamiausią laiką pradėti vaikui rūpintis savo sveikata ir vartoti kramtomąjį papildą. Rekomenduojame papildą vartoti valgio metu, pageidautina kartu su „BalanceOil“.

„Multify“ nėra geležies, nes ji kelia toksiškumo riziką (jei produkto vartojama per daug) ir daro didelę įtaką produkto skoniui. Nenaudojame magnio dar ir dėl to, kad užtikrintume saugią dozės kontrolę ir turėtume išskirtinai mažo dydžio kramtomąsias tabletes. Magnis reikšmingai pakeistų tabletės dydį. Vaikai dažnai reikiamą magnio kiekį gauna su maistu, todėl papildas be magnio padės išvengti perteklinio vartojimo, galinčio sukelti virškinimo trakto problemų. Be to, magnis, kaip ir geležis, gali turėti įtakos skoniui, o tai labai svarbu kai gaminami vaikams skirti produktai.

„Multify“ papilduose mes naudojame „Quatrefolic“. Dalis žmonijos negeba tinkamai pasisavinti ir metabolizuoti iš maisto ar papildų gautos folio rūgšties, todėl renkasi sumažintos folio rūgšties koncentracijos papildus. „Quatrefolic“ pasižymi puikiu biologiniu prieinamumu ir stabilumu. Jis lengvai absorbuojamas organizme, užtikrina optimalų efektyvumą ir teikia didelę naudą visiems asmenims. „Quatrefolic“ ypač naudingas turintiems specifinių genetinių variacijų, kurios veikia folio įsisavinimą. Dėl šio mūsų požiūrio „Multify“ atitinka įvairius žmonių poreikius ir užtikrina patikimus bei efektyvius rezultatus.

„Zinzino“ tinklaraštis

Įžvalgos, atradimai ir įkvėpimas sveikatos bei sveikatingumo srityse.
(Kai kurie straipsniai pateikiami tik anglų kalba).

Sveikata
Navigating ultra-processed food and children's nutrition
2024 m. balandžio 30 d., antradienis
Sveikata
Choosing the right supplement for kids
2024 m. balandžio 30 d., antradienis
Sveikata
Finding the Right Supplement for Growing Children and Adolescents – The ingredient that makes all the difference in the Omega-3 fish oil
2024 m. gegužės 3 d., penktadienis