Cart
Shopping cart

Mūsų Apdovanojimo Programa

Apmokėkite pirmąjį užsakymą ir prisijungsite prie programos.
Kilkite apdovanojimo lygiais ir pradėkite sutaupyti.

  • Kas mėnesį sutaupykite iki 60 %
  • Uždirbkite „ZinoCash“ pinigų nuo pristatymo& ir mėnesinių užsakymų
  • Gaukite nemokamų produktų
Atrakinkite nuolaidas

Prenumeruokite bet kurį „Premier Kit“ ir gaukite:

Iki 60 % nuolaidą produktams

Automatinio pristatymo paslaugą

Papildymų kas du mėnesius

Atrakinkite Apdovanojimus

„ZinoCash“ - tai jūsų būdas kaupti premijas ir mūsų būdas jums atsidėkoti!

Pirmasis apdovanojimo lygis

Susigrąžinkite pristatymo išlaidas „ZinoCash“ pinigais.

Įsigykite rinkinį! Sumokėkite & ir gaukite savo užsakymą
+

Sumokėjus visą užsakymo kainą, kompensuosime jūsų pristatymo išlaidas „ZinoCash“ pinigais. Pavyzdys: Jei jūsų užsakymo pristatymo kaina €7 , uždirbsite 7 „ZinoCash“.

1 mėnuo: Apmokėkite
2 mėnuo: Apmokėkite & ir gaukite užsakymus
+

Prekių užsakymus apmokėkite kartą per mėnesį. Siekdami mažinti mūsų daromą žalą aplinkai, užsakymus išsiunčiame tik kas antrą mėnesį.

3 mėnuo: Apmokėkite
4 mėnuo: Apmokėkite & ir gaukite užsakymus
+

Prekių užsakymus apmokėkite kartą per mėnesį. Siekdami mažinti mūsų daromą žalą aplinkai, užsakymus išsiunčiame tik kas antrą mėnesį.

5 mėnuo: Apmokėkite
6 mėnuo: Apmokėkite & ir gaukite užsakymus
+

Prekių užsakymus apmokėkite kartą per mėnesį. Siekdami mažinti mūsų daromą žalą aplinkai, užsakymus išsiunčiame tik kas antrą mėnesį.

Antrasis apdovanojimo lygis

Susigrąžinkite pristatymo išlaidas ir 10 % nuo jūsų užsakymo sumos „ZinoCash“ pinigais.

7 mėnuo: Apmokėkite
8 mėnuo: Apmokėkite & ir gaukite užsakymus
+

Kai tik ’ apmokėsite savo septintąjį mėnesinį užsakymą, gausite 10 % kompensaciją nuo visos užsakymo sumos „ZinoCash“ pinigais, be to jums bus grąžintos visos pristatymo išlaidos.

Pavyzdys: Jūs užsiprenumeravote € 40 vertės produktą, o vėliau pridėjote € 30 vertės produktą. Šio užsakymo pristatymo kaina yra €5.  € 40 + €30 + €5 = €75* x 10 % apdovanojimas = € 7,5 + €5 pristatymas = €12,5  „ZinoCash“ pinigais; tokią sumą gausite savo sąskaitoje ir galėsite ją panaudoti produktams.

Kaip iškeisti „ZinoCash“ pinigus į nemokamas prekes

1. Sukaupkite „ZinoCash“

Sukaupkite pakankamą sumą, kurios užtektų viso užsakymo kainai apmokėti.

2. Pasirinkite prekes

Parduotuvės skiltyje rinkitės bet kurias individualias prekes, išskyrus rinkinius.

3. Susisiekite su mumis

Susisiekite su savo vietine klientų aptarnavimo komanda.

4. Gaukite produktus nemokamai.

Jūsų pasirinkti produktai bus pristatyti kartu su jūsų artimiausiu užsakymu.

Sužinokite daugiau apie Klientų Apdovanojimo Programą

Atrakinkite „Zinzino4Free“ produktus

1. Prenumeruokite mėgstamiausią Zinzino prekę ir pasidalinkite savo nuomone.

2. Raskite keturis draugus, kurie taip pat norėtų tapti Klientais ir įsigyti „Premier“ rinkinį*.

3. Gaukite mėnesinę „Premier“ prenumeratą nemokamai. Jums reikės sumokėti tik už siuntimą.

*Jūsų keturių Klientų’ per mėnesį apmokėtų prenumeratų Kreditų suma turi būti keturis kartus didesnė, nei jūsų.

”Lojalumas ir ilgalaikis įsipareigojimas su „Zinzino“ visada atsiperka. Tai įrodo mūsų Apdovanojimo programa!”

Dag Bergheim Pettersen, „Zinzino“ generalinis direktorius

Bendrieji klausimai. Tiesūs atsakymai.

Kai įsigyjate mūsų produktų ar užsiprenumeruojate vieną ar kelis mūsų pritaikytus produktų rinkinius, automatiškai tampate „Premier“ Klientu. Dabar „Premier“ rinkiniams galite gauti iki 60 % nuolaidą Jei reikia pagalbos, susisiekite su artimiausiu Independent Partner (nepriklausomu „Zinzino“ partneriu) arba Klientų aptarnavimo komanda.

Ne. Būti Klientų ir naudotis Apdovanojimo Programa galite nemokamai. Vienintelės išlaidos - tai jūsų apmokėti su nuolaida produktai programos metu.

„ZinoCash“ pinigus galite iškeisti į bet kokius nemokamus produktus iš viso „Zinzino“ asortimento, su sąlyga, kad užsakote pavienes prekes. Turite dvi galimybes panaudoti uždirbtus „ZinoCash“ pinigus. Pateikite užsakymą internetu ir pasirinkite “ „Pay later“ ” (Mokėti vėliau) arba susisiekite su savo vietine Klientų Aptarnavimo komanda pateikdami savo užsakomų prekių sąrašą.

„ZinoCash“ pinigai automatiškai įskaitomi į jūsų asmeninę sąskaitą per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Norėdami atsiskaityti „ZinoCash“ pinigais, turėsite jais apmokėti visą užsakymo sumą. Pavyzdys: 200 „ZinoCash“ pinigais galima apmokėti iki 200 € vertės užsakymą. „ZinoCash“ pinigais negalima apmokėti dalies užsakymo, mėnesinės prenumeratos ar „Premier“ rinkinio užsakymo sumos.

Savo uždirbtus „ZinoCash“ pinigus prarasite, jei nutrauksite Premier Kliento prenumeratą arba neužsakysite prekių ilgiau nei 12 mėnesių. Jūsų uždirbtų „ZinoCash“ pinigų ar apdovanojimo lygio perduoti kitam Klientui’ negalima.

Jūsų prenumerata suteikia galimybę dalyvauti kitoje apdovanojimo programos dalyje “ „Zinzino4Free“”. Kai dalijatės savo nuomone apie produktus su draugais ar šeimos nariais ir jie tampa naujais „Zinzino“ klientais, jūs galite gauti savo produktų užsakymus nemokamai. Jei norite gauti daugiau informacijos kreipkitės į savo Mentorių arba susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo komanda.

Ne, negalite’t. „ZinoCash“ pinigais negalima apmokėti užsakymodalies, mėnesinės prenumeratos ar „Premier“ rinkinio užsakymo sumos.

Pradiniame prekių užsakyme yra du „BalanceTest“ testai. Pirmojo testo rezultatai suteiks jums bazinį sveikatos ir trūkstamų maistinių medžiagų įvertinimą. Antruoju „BalanceTest“ testu galėsite stebėti savo daromą pažangą, todėl ’gausite jį atskirai po keturių mėnesių. Mūsų sveikatos būklė nuolat kinta, o ląstelės organizme atsinaujina per 120 dienų. Todėl šis laikotarpis puikiai tinka, kad patikrintumėte organizmo’ reakciją į papildus ir atitinkamai pakoreguotumėte jų vartojamą kiekį, ypač jei ’pasikeitė mityba, gyvenimo būdas ar kasdienė rutina, nes visa tai turi įtakos organizmo reakcijai į maistą ir maistines medžiagas. Nuolat stebėdami organizmo reakciją į ’papildus ’būsite ramūs, nes žinosite, kad sveikata gerėja, o vartojami produktai tikrai daro teigiamą įtaką ir padeda.