Cart
Shopping cart

Pasirūpinkite visu kūnu. Tiek jo vidumi, tiek išore.

Mūsų oda yra didžiausias kūno organas ir pirmoji gynybos linija. Papildykite savo kasdienę mokslu grįstų papildų programą biotechnologinėmis maistinėmis priemonėmis odai ir palaikykite visų organų veiklą balanse.

Pasirūpinkite visu kūnu. Tiek jo vidumi, tiek išore.

Mūsų oda yra didžiausias kūno organas ir pirmoji gynybos linija. Papildykite savo kasdienę mokslu grįstų papildų programą biotechnologinėmis maistinėmis priemonėmis odai ir palaikykite visų organų veiklą balanse.

Šveicarų biotechnologinė odos priežiūra ir skandinaviški tyrimais pagrįsti papildai

Mes čia esame tam, kad rūpintumėmės jūsų kūno vidumi ir išore. Suvienyti holistinio požiūrio į asmeninę sveikatą ir gerovę pasitelkiame natūralius ir moksliškai patvirtintus produktus.

Dabar iš vienų rankų galėsite gauti biotechnologines odos priežiūros priemones ir individualiai pritaikytus papildus.

Enhance your natural wow.
Tiek viduje, tiek išorėje

„Zinzino“ ir HANZZ+HEIDII puikiai dera, ir tam yra priežastis. Esame pionieriai savo srityse ir vadovaujamės naujausiais moksliniais laimėjimais bei gryna gamtos jėga. Kartu šios neatskiriamos mūsų produktų filosofijos padės jums pasirūpinti subalansuotu gyvenimu – viduje ir išorėje.

Mes suteikiame jums „Magic Swiss Code“

Sumani daugiafunkcinė veganų formulė su sniego dumblių ir edelveisų kamieninėmis ląstelėmis. Ši gerai saugoma Alpių paslaptis su tyru šveicarišku vandeniu, vitaminais, mineralais ir aliejais, pasižyminčiais giliu ir veiksmingu priešuždegiminiu ir drėkinamuoju poveikiu, padeda sukurti gaivią ir spindinčią išvaizdą, kuri yra stipri ir graži – kaip ir jūs.

Mūsų augalų kamieninių ląstelių technologija

Tai mūsų „Superior Natural Antioxidant Blend“ (SNAB)

Kas yra „Anti-Wrinkle Peptide Complex“?

Mes tikime veiksmingais drėkinamaisiais kompleksais

Likite su „InfraGuard“ apsauga

24-ių valandų odos priežiūros rutina

Oda reikia rūpintis nuo ryto iki vakaro. Laikykitės holistiškai švarios grožio rutinos, kad atskirų sudedamųjų medžiagų sluoksniai sąveikautų tarpusavyje ir sustiprintų poveikį. Paprastas būdas sustiprinti natūralų grožį dieną ir naktį.

Atjauninkite savo odą

„Zinzino“ odos serumas – 24-ias valandas veikianti formulė, kuri apsaugo ir atkuria odos tarpląstelinę matricą.

Dažnai užduodami klausimai

Mums reikia tokių odos priežiūros priemonių, kurios tinka mūsų konkrečiam odos tipui. Kaip ir „Balance“ koncepcijos atveju, atliekate testą, kad sužinotumėte, kokio papildo reikia jūsų organizmui, odos priežiūros produktų pasirinkimas taip pat turi būti pagal odos tipą. Mūsų kompleksinė ir maistinių medžiagų gausi formulė prisitaiko prie unikalaus odos tipo, todėl produktai puikiai tinka visų tipų odai, tame tarpe ir jautrią ar į spuoguotumą linkusią veido odą.

„Zinzino“ odos serumas yra autonominis produktas ir nėra skirtas papildyti HANZZ+HEIDII odos priežiūros rutiną.

Pasirūpins visu jūsų kūnu – tiek vidumi, tiek ir išore. Jei norime subalansuoti organizmą, privalome holistiškai žvelgti į asmeninę sveikatą. Papildydami individualizuotą mitybos režimą odos priežiūros priemonėmis, užtikrinsite, kad kiekvienas jūsų organizmo organas veiktų geriausiai, tame tarpe didžiausias iš jų – oda.

Zinzino tinklaraštis

Mokslinė odos priežiūra
Kaip tinkamai prižiūrėti odą skirtingais amžiaus tarpsniais.
2022 m. birželio 28 d., antradienis
Receptai
Glotnučio, suteikiančio odai švytėjimo, receptas – naujasis Jūsų rytinis ritualas
2023 m. birželio 26 d., pirmadienis
Mokslinė odos priežiūra
Kaip pasirūpinti jaunatviška ir sveika oda per 30 dienų.
2021 m. liepos 28 d., trečiadienis