Cart
Shopping cart

Atskleiskite darnaus gyvenimo paslaptį

Atskleiskite darnaus gyvenimo paslaptį

Nebespėliokite, kai galvojate apie sveikesnį gyvenimo būdą

Esate unikalūs. Kelias link subalansuoto gyvenimo yra unikalus ir nėra greitas. Tai yra visiškai asmeninė kelionė, kurią padėsime jums įveikti.

Vienas pagrindinių mūsų tikslų – padėti jums išvengti spėliojimų ir pereiti prie testu pagrįstos mitybos. Štai kodėl mūsų visiškai natūralūs ir moksliniais tyrimais patvirtinti papildai pritaikomi jums asmeniškai. Todėl mes visada suteikiame raštišką mūsų produktų veiksmingumo patvirtinimą.

Mūsų pamatinė koncepcija

Mes padedame subalansuoti organizmą iš vidaus

Jūsų sveikata yra labai asmeninis reikalas. Čia ne vieta spėlioti.

„Zinzino“ Sveikatingumo protokolas

Mes papasakosime jums apie tai ir ką su tuo daryti.

Asmeninis mitybos planas, vykdomas vadovaujantis išsamiais „BalanceTest“ tyrimo suteiktais jūsų riebalų rūgščių rezultatais. Jame teikiamos jums pritaikytos rekomendacijos, skirtos švelniai atkurti jūsų kūno riebalų rūgščių pusiausvyrą, pagerinti virškinimo sistemą ir apsaugoti pirmąją organizmo gynybos liniją.

Papildai pritaikyti jūsų poreikiams

Subalansuoti

Mūsų „BalanceOil+“ - Polifenolių Omega maisto papildas sureguliuoja Omega rūgščių lygį organizme ir palaiko normalią širdies bei smegenų funkciją.

Atkurti

„ZinoBiotic+“ yra visiškai natūralus maistinių skaidulų mišinys, kuris palaikydamas naudingųjų bakterijų augimą stiprina virškinimo sistemą.

Parama

„Xtend+“ - multiimuninis maisto papildas, padidina energijos lygį ir palaiko įgimtą imuninę sistemą.

„Mes sukūrėme naują Omega papildų koncepciją ir padarėme revoliucinių pokyčių žuvų taukų pramonėje“

Ørjan Sæle, įkūrėjas

Kelias į geresnę sveikatą yra asmeninė kelionė

Testais pagrįsta mityba turi kryptis

Esame šių pokyčių dalis

Pagrįstas Norvegijos kultūra

Grindžiamas gamta, mokslu ir šviesiais protais.

Mes tikime, kad iš tiesų galime daug nuveikti. Štai kodėl viskas, ką darome, grindžiama geriausiais gamtos ištekliais, aktualiausiomis mokslo žiniomis ir bendra gydytojų, mokslininkų ir žymiausių sveikatos ekspertų patirtimi bei žiniomis. Mūsų Mokslinė Patariamoji Taryba yra „smegenys“, kurie kuria testais pagrįstas mitybos strategijas. Kruopščiai atrinktų profesionalų grupė – geriausi sveikatos ir gerovės srities ekspertai.

Dr. Paul Clayton

Dr. Clayton yra klinikinis farmakologas ir farmakologinės mitybos specialistas. Farmakologinės mitybos ir botaninių sudedamųjų dalių poveikio ir įtakos sveikatai bei fizinei būklei tyrimų pradininkas. Neurofarmakologijos daktaro laipsnį jis gavo Edinburgo universitete, taip pat yra buvęs buvo Maisto ir Sveikatos forumo (JK) pirmininkas ir JK vyriausybės vaistų saugos komiteto vyriausiojo mokslinio patarėjas.

Ola Eide

Ponas Eide yra rinkos lyderės BioActive Foods AS įkūrėjas. Jam buvo patikėta nemažai aukštų ir atsakingų pareigų, tokių kaip Norvegijos ir Šiaurės šalių maisto tyrimo programos valdybos pirmininkas, „Mills DA“ inovacijų direktorius ir „Tine Norwegian Dairies“ tyrimų direktorius.

Dr. Angela M. Rizzo

Dr. Rizzo yra lipidų biochemijos ekspertė. Ji yra Milano universiteto biochemijos profesorė. Tarp daugelio jos leidinių yra „American College of Nutrition“ ir „Nutrition Journal“.

Dr. Ananthara J Abraham

Dr. Abraham turi didesnę nei 40 metų patirtį sveikatos ir mitybos srityse. 1974 metais jis gavo medicinos daktaro laipsnį ir turi darbo valstybinėse ligoninėse ir įvairiose medicinos srityse patirties. 2016–2019 m. Dr. Abraham medicinos klausimais konsultavo „Nestlé Malaysia“.

Mūsų gerbiami partneriai

„Vitas“

„Vitas“ laboratorija vykdo šiuolaikinius sauso kraujo lašo tyrimus ir yra pripažinta šios srities lyderė. Tai yra GMP sertifikatą turinti užsakomųjų tyrimų laboratorija, jau 25 metus teikianti kokybiškas specializuotas chromatografinės analizės paslaugas, kurioms pasitelkiamos pažangiausios žinios ir technologijos. „Vitas“ atsirado Oslo universiteto Pagrindinių medicinos mokslų instituto Mitybos katedroje – didžiausiame Europoje mitybos fakultete. Bendrovė bendradarbiavo su Pasaulio sveikatos organizacija ir „Olympia Toppen Research“ tyrimų centru Norvegijoje.

„Vitas“

„Faun Pharma AS“

„Faun Pharma AS“ buvo įkurta 2001 m. ir yra nepriklausomas bei prestižinis kelių garsių maisto papildų, sveikojo maisto, sporto mitybos ir kosmetikos prekių ženklų užsakomųjų produktų gamintojas. Šiandien „Faun“ priklauso „Zinzino“ ir būtent joje gaminami daugelis „Zinzino“ produktų.

„Faun Pharma AS“

Mūsų pagrindinės kvalifikacijos

Sertifikatai, tarptautiniu mastu pripažįstami kokybės antspaudai ir kiti spaudai, patvirtinantys nuolatinį mūsų ryžtą siekti aukščiausios kokybės ir tvaraus darbo būdo.