Cart
Shopping cart


Sveiki, Partneri (-e)!

Pagalbą rasite čia


Sveiki, Partneri (-e)!

Pagalbą rasite čia

Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų

Naujas slaptažodis

Spauskite „Sign-in“ (Prisijungti) ir pasirinkite nuorodą „Forgot password“ (Pamiršote savo slaptažodį?). link. Įveskite „Partner ID“ ir pasirinktie „Send“ (Siųsti).

Mes jums el. paštu išsiųsime nuorodą, kuri galios maždaug 15–20 min. Spustelėkite nuorodą ir susikurkite naują slaptažodį.

Slaptažodžio keitimas

Prisijunkite prie savo Partnerio paskyros („BackOffice“). Prisijunkite prie savo Back Office > Vartotojo informacija > Keisti slaptažodį.

Vadovaukitės nurodymais ir pasirinkite „Update“ (Atnaujinti).

Jūsų Partnerio ID jums išsiųstas pirmajame Pasveikinimo el. laiške.

Jei Pasveikinimo laiško nerasite, parašykite į Partnerių pagalbos skyrių.

Prisijunkite prie savo Partnerio paskyros („BackOffice“). „Sign-in“ (Prisijungti) > „BackOffice“ „User information“ (Vartotojo informacija) „Partner account details“.

Pažymėkite laukelį „Yes, I wish to receive... newsletters...“ (Taip, noriu gauti... naujienlaiškius...) ir spustelėkite „Update“ (Atnaujinti).

Kodėl reikia prisijungti?

Mūsų Savaitinis Partnerių Naujienlaiškis - puikus būdas palaikyti ryšį su jumis ir jūsų komanda, teikti neįkainojamą turinį, kuris padeda plėsti ir tobulinti jūsų verslą.

Mes mylime mūsų augančią visose šalyse Partnerių bendruomenę ir norime, kad ji laiku gautų visas „Zinzino“ naujienas. Pasirūpinkite, kad visi jūsų komandos nariai nedelsdami užsiprenumeruotų savaitinį Partnerių naujienlaiškį ir gautų visą naujausią informaciją apie artimiausius renginius, kampanijas ir kitą informaciją. Patogiausias ir greičiausias būdas gauti informaciją apie savo verslą jūsų el. laiškų pašto dėžutėje!

Geriausiai visuomet pradėti nuo savo „BackOffice“.

Prisijunkite prie Partnerio paskyros ir dešiniame viršutiniame kampe rasite visose šalyse vykstančių renginių Kalendorių.

Tiesiog pasirinkite jums aktualią šalį.

Nerandate atsakymo?

Perskaitykite bendruosius klausimus ir atsakymus į juos dėl abonementų, produktų ir kitų paslaugų.

Reikia daugiau pagalbos?


Pasikalbėkite su mumis

Mūsų pokalbių programėlę pasieksite spustelėję pokalbio piktogramą, puslapio apačioje.

Skambinkite arba rašykite