Cart
Shopping cart

Mes esame už asmenines klientų patirtis

Mes esame už asmenines klientų patirtis

Nėra verslo modelio, panašaus į tiesioginius pardavimus, kuris visada būtų nukreiptas tiesiai į žmones. Bendrovės stiprybė tiesiogiai priklauso nuo jos ryšių. Beveik 200 metų atsidavę tiesioginių pardavimų atstovai nuo pat pradžių savo verslus kūrė pasitelkdami asmeninius ryšius.

Požiūris, kad klientas yra svarbiausias yra „Zinzino“ sėkmės istorijos pagrindas ir mūsų misijos, skatinti asmeninę sveikatą ir sveikatingumą, pagrindas.

Tiesioginiai pardavimai formuoja pardavimų ateitį

Šiandien tarpininkų pašalinimas ir tiesioginis bendravimas su klientais, atsižvelgiant į tai, kas jie, kaip gyvena ir kuo domisi, yra pagrindinis būdas pasirūpinti, kad produktai atitiktų klientų lūkesčius, paskirtį ir kurtų lojalumą prekės ženklui.

Asmeniniu pasitikėjimu pagrįstų santykių kūrimas, informaciją perduodant iš lūpų į lūpas, yra seniausia žinoma rinkodaros forma ir tiesioginių pardavimų pamatas. Šiandien, perpildytoje rinkoje, tai tapo nauju atradimu.

Tiesioginių pardavėjų gebėjimas užmegzti ryšius ir dalytis savo patirtimi bendruomenėse yra socialinės žiniasklaidos nuomonės formuotojų veiklos pagrindas. Asmeninės rekomendacijos daro daug didesnį poveikį nei bet kuri kruopščiai suorganizuota reklaminė kampanija. Visų sektorių prekės ženklai siekia, kad įvairūs nuomonės formuotojai patvirtintų jų produktų ir paslaugų naudą.

92 % respondentų labiausiai pasitiki savo draugų ir šeimos patarimais, palyginti su kito tipo reklama

Šaltinis: „Nielsen“ auditorijos įžvalgos, duomenų ir analizės ataskaita

Stipriausia šių laikų pirkimų tendencija ir mitybos ateitis

Šiandien vartotojai renkasi jiems asmeniškai pritaikytus produktus, kuriuos rekomenduoja jų artimieji arba tie, kuriais jie pasitiki.

Sveikata tapo asmeniniu reikalu, žmonės nori individualių mitybos planų bei treniruočių programų.

Produktų pardavimai vadovaujantis asmeninėmis rekomendacijomis yra tiesioginių pardavimų pagrindas.

Mūsų požiūris, kad klientas yra svarbiausias dera su asmeninės sveikatos gerinimu

Tiesioginių pardavimų verslo modelis

Daugiau jokių mažmeninių prekybos kanalų

Mes kuriame individualizuotos mitybos erą

Mūsų Partneriai jums pagelbės

„Zinzino“ Partnerių Aptarnavimo komanda pasiruošusi Jums padėti!