Cart
Shopping cart

BalanceOil

Prečo by som mal dosiahnuť rovnováhu mojích hladín Omega-3?

Pretože naša moderná strava je chudobná na kľúčové živiny, obsahuje príliš veľa Omega-6 a málo Omega-3.


Kúpte si náš bestseller

Doplnky Omega-3 sme prinavrátili k ich prírodnému pôvodu

60% čistého rybieho oleja z drobných, voľne žijúcich rýb.

40%-ný extra panenský olivový olej z olív zo skorého zberu.

Olivy zo skorého zberu obsahujú rovnaké antioxidanty, aké sa prirodzene nachádzajú v rybách, a udržiavajú tak Omegy v tele čerstvé a účinné.

Ako odhaliť a navrátiť telu základné živiny

Zdieľať

Na úplne inej úrovni

Náš revolučný BalanceOil+ s čistým rybím olejom a prvotriednym extra panenským olivovým olejom zabezpečuje vstrebávanie živín do tela. Náš priekopnícky BalanceTest je toho dôkazom.

Prvá vegánska alternatíva na trhu

Certifikovaná spoločnosťou The Vegan Society, synergická zmes oleja z morských mikrorias, extra panenského olivového oleja zo skorého zberu, oleja zo semien Ahiflower® a vegánskeho vitamínu D3.

Ľahko prehĺtateľné softgély

Nie každý obľubuje tekutiny. Vyskúšajte náš bestseller v podobe softgélov s extraktom z olivových plodov a kakaovým práškom.

Preskúmajte náš čerstvý a ochutený sortiment

Vyberte si medzi rôznymi prírodnými príchuťami a vo vode rozpustnou formulou.

Často kladené otázky

Olivový olej! Väčšina tradične spracovaných omega doplnkov na trhu má na organizmus malý alebo nulový účinok. Omega-3 živiny v rybom oleji nie sú dostatočne čerstvé a účinné na to, aby ich telo dokázalo vstrebať. Aby rybí olej prinášal dlhodobé zdravotné výhody, musí byť chránený rovnako silnými antioxidantmi, ktoré sú prirodzene obsiahnuté v rybách. BalanceOil+ je zmes čistého rybieho oleja a extra panenského olivového oleja plného polyfenolov - rastlinného ekvivalentu tých, ktoré sa nachádzajú v rybách. Výsledok? Omega doplnok, ktorý má v skutočnosti bližšie k mastným rybám ako rybí olej. A náš BalanceTest to písomne dokazuje.

Zinzino BalanceOil+ je založený na prísadách z prírodných zdrojov. Rybie oleje, ktoré používame, pochádzajú predovšetkým z krátko žijúcich drobných pelagických rýb, ako sardinky a ančovičky.

Extra panenský olivový olej lisovaný za studena pochádza zo španielskej olivy odrody Picual, ktorá bola zvolená pre svoj bohatý obsah Omega-9 a veľmi vysoký obsah antioxidantov. Olivy sú v kvalite skorého zberu, kedy sa odstránia kôstky a za studena sú lisované len plody, čím sa dosiahne extra panenský olivový olej s veľmi vysokým obsahom mimoriadne účinných antioxidantov nazývaných polyfenoly.

Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolínu. Lanolín je prirodzene sa vyskytujúci tuk nachádzajúci sa v ovčej vlne.

Na základe výskumu, vykonaného našimi vedcami, sa pri správnom používaní Zinzino BalanceOil+ na základe výsledkov Balance Testu preukázali prínosy v priebehu 120 dní (čas, ktorý je potrebný na regeneráciu buniek v tele). Test sa odporúča vykonať pred začiatkom užívania Balance Oil, aby ste zistili svoj pomer, a potom znovu po 120 dňoch, aby ste mohli sledovať svoj pokrok a upraviť dávkovanie.

Vedecky podložené. Schválené deťmi

Príchuť Tutti frutti vhodná pre deti a špecifické odporúčania pre dávkovanie.

Zinzino blog

Zdravie
Pomer omega-3 k omega-6 mastným kyselinám a prečo by ste si ho mali otestovať
streda, 29. marca 2023
Zdravie
Personalizujte svoje doplnky.
utorok, 12. januára 2021
Zdravie
Musím si pred začatím užívania výživových doplnkov urobiť krvný test?
streda, 29. marca 2023