Cart
Shopping cart
Domáci Zdravotný Test

Testujte, netipujte.

Naše domáce zdravotné testy Vám poskytnú poznatky, ktoré potrebujete na vytvorenie účinnej rutiny doplnkov.

 

BalanceTest

Objavte svoj profil esenciálnych mastných kyselín.

- Hodnoty 11 mastných kyselín v krvi
- Šesť rôznych zdravotných ukazovateľov
- Odporúčanie dávkovania podľa veku
- Individuálne usmernenia na obnovenie rovnováhy Omega-6:3

 

BalanceTest

Objavte svoj profil esenciálnych mastných kyselín.

- Hodnoty 11 mastných kyselín v krvi
- Šesť rôznych zdravotných ukazovateľov
- Odporúčanie dávkovania podľa veku
- Individuálne usmernenia na obnovenie rovnováhy Omega-6:3

 

Vitamin D Test

Monitorujte svoju hladinu kľúčového vitamínu D.

- Aktuálny príjem vitamínu D v krvi
- Personalizované odporúčania na optimalizáciu príjmu vitamínu D

 

Vitamin D Test

Monitorujte svoju hladinu kľúčového vitamínu D.

- Aktuálny príjem vitamínu D v krvi
- Personalizované odporúčania na optimalizáciu príjmu vitamínu D

 

HbA1c Test

Sledujte Vaše dlhodobé úrovne cukru v krvi.

- Hladina cukru v krvi na základe Vašej stravy a celkových návykov
- Kontrola glykémie Vášho tela
- Posúdenie životného štýlu
- Personalizované odporúčania týkajúce sa stravy, aktivít a cvičenia


 

HbA1c Test

Sledujte Vaše dlhodobé úrovne cukru v krvi.

- Hladina cukru v krvi na základe Vašej stravy a celkových návykov
- Kontrola glykémie Vášho tela
- Posúdenie životného štýlu
- Personalizované odporúčania týkajúce sa stravy, aktivít a cvičenia


1,382,912 doposiaľ vykonaných BalanceTestov

Založené na najväčšej svetovej databáze údajov z testovania suchej kvapky krvi.

Testy odhalia, čo Vaše telo potrebuje

Vaše výsledky pred a po užívaní dokazujú, že výživové doplnky vypĺňajú nedostatok živín vo Vašom tele.

Prvý test na overenie stavu

Základný test určí smer Vašej cesty za zdravím a zabezpečí, že Váš režim doplnkov je prispôsobený Vašim jedinečným výživovým potrebám.

Druhý test na sledovanie pokroku

Následný test sleduje reakciu Vášho tela a umožňuje Vám upraviť dávkovanie podľa zmien Vášho životného štýlu.

Čo je pre Vás súčasťou každého testu?

Dôvernú a objektívnu analýzu

Vaše anonymné vzorky krvi spravuje výhradne nezávislé laboratórium chemickej analýzy, aby sa zabezpečilo správne spracovanie a objektívne výsledky.

Zmysluplné a použiteľné výsledky

Informácie vo Vašich krvných vzorkách odrážajú reakciu tela na Vašu stravu počas 120 dní a ponúkajú presné a relevantné výsledky, ktoré sú vhodné na daný účel.

Prispôsobené odporúčania

Vaše jedinečné výsledky preskúmajú naši internívedci a odborníci na výživu, na ich základe Vám poskytnú odporúčania na dosiahnutie Vašich zdravotných cieľov.

Preukázané zdravotné prínosy

Poznatky z testu Vám umožnia prevziať zodpovednosť za svoje zdravie pomocou našich výživových doplnkov, ktoré vedecky a klinicky preukázateľne odstraňujú nedostatky vo výžive..

Náš dôkaz konceptu

“Uistite sa, že si vyberáte test, ktorý je nezávisle spravovaný a založený na presnej a vedeckej analýze, ako je Zinzino zdravotný test. Je to najobjektívnejší diagnostický nástroj.”

Dr. Colin Robertson
Špecialista na vedecký výskum a Zinzino
Produktový riaditeľ

“Porovnaním biomarkerov s Vaším individuálnym zdravotným stavom získate jedinečný profil mastných kyselín. Na jeho základe určíme a monitorujeme výživové odporúčania, aby sme sa uistili, že budú prispôsobené Vašim špecifickým potrebám.”

Ola Eide

Zakladateľ Konceptu rovnováhy a spoločnosti BioActive Foods AS

“Zinzino je jediná známa spoločnosť výživových doplnkov, ktorá používa testovanie z kvapky krvi na overenie svojich produktov prostredníctvom tretej strany, čím písomne dokazuje ich prínosy.”

Thomas Gundersen

Generálny riaditeľ spoločnosti Vitas analytical services

Svetový líder v testovaní z kvapky krvi

So vzorkami Vašej krvi sa zaobchádza v podmienkach prísnej dôvernosti a nezávisle ich spravujespoločnosť Vitas, zmluvné laboratórium s certifikátom GMP pre chemické analýzy. Spoločnosť Vitas je dlhodobým partnerom spoločnosti Zinzino, medzinárodných výskumných zariadení, veľkých nemocníc a renomovaných univerzít z celého sveta..

Našu stratégiu výživy podloženú testami

Je Váš zdravotný plán funkčný?

Rutinné užívanie personalizovaných doplnkov je úplne logickým krokom. Získanie dôkazu, že plnia svoju úlohu, by malo byť tiež. Naše zdravotné testy Vám poskytnú fakty a naše doplnky zas riešenie. To je naša stratégia výživy podloženej testami.

VIAC INFORMÁCIÍ

Otestujte svoje výživové doplnky

97% z nás neprijíma dostatok Omega-3 zo stravy. To ovplyvňuje imunitný systém, mozog a srdce. My Vámpomôžemeobnoviť túto rovnováhu len za 120 dní apísomneVám to preukážeme.Toto je náš Koncept rovnováhy.

VIAC INFORMÁCIÍ

Európska zdravotná a bezpečnostná certifikácia

Všetky naše súpravy na testovanie zdravia majú označenie CE. To znamená, že test a všetky jeho komponenty spĺňajú príslušné požiadavky EÚ na zdravie, životné prostredie a bezpečnosť a sú v súlade s platnými zákonmi a predpismi.

Nejaké ďalšie otázky?

Naše vedecké a dôverné testy zo suchej kvapky krvi sú prirodzeným východiskovým bodom na ceste k lepšiemu zdraviu, ktorý Vám zabezpečí, že budete dostávať doplnky stravy prispôsobené špecifickým potrebám Vášho tela. Z pohodlia Vášho vlastného domova získate tvrdé fakty a personalizované odporúčania, ako prekonať nedostatky vo výžive. Je to jednoduchý a účinný spôsob, ako sledovať svoje zdravie a prispôsobiť svoje výživové potreby na základe aktuálneho pomeru Omega-6:3 mastných kyselín.

Stav nášho zdravia je dynamický. Akékoľvek zmeny v našom životnom štýle, stravovaní alebo dennom režime ovplyvňujú to, ako reagujeme na potraviny a ako prijímame živiny. Výsledky prvého testu Vám poskytnú základnú informáciu o Vašom aktuálnom zdravotnom stave a o tom, aké živiny Vášmu telu chýbajú. Druhý sleduje Váš pokrok a obdržíte ho samostatne po štyroch mesiacoch. Keďže regenerácia buniek v našom tele trvá 120 dní, je to ideálny interval na overenie reakcie tela na živiny a využitie tejto príležitosti na úpravu príjmu, ak sa Vaša životná situácia zmenila. Priebežným sledovaním toho, ako Vaše telo reaguje na Vami užívané doplnky, získate pokoj na duši, že ste na správnej ceste k zdraviu a že produkty skutočne majú význam a pomáhajú Vám.

Áno. Objektívnosť a presnosť všetkých našich dôverných, anonymných a vedecky podložených domácich zdravotných testov je v súlade s najprísnejšími lekárskymi metódami. Všetky vzorky krvi sú nezávisle spravované a anonymne analyzované chemickým laboratóriom Vitas v Osle, Nórsko, s certifikáciou GMP, ktoré vykonáva analýzy s 25 ročnou praxou v poskytovaní vysokokvalitnej prispôsobenej chromatografickej analýzy založenej na špičkových vedomostiach a technológiách. Laboratórium Vitas je uznávané ako popredný hráč v oblasti testovania zo suchej kvapky krvi a pochádza z Katedry výživy, Inštitútu základných medicínskych vied na University of Oslo, najväčšej katedry výživy v Európe. Táto spoločnosť je spolupracujúcim partnerom Svetovej zdravotníckej organizácie.

Náš zdravotný test si môžete urobiť kdekoľvek a kedykoľvek. Nemusíte ho robiť nalačno. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa pri opakovanom testovaní snažte nastaviť rovnaké podmienky ako pri prvom teste. Vykonanie testu by malo trvať len niekoľko minút a pokyny sú intuitívne a jednoduché. Pred začatím si ich pozorne prečítajte od začiatku do konca.

Vyberte si najvhodnejší čas na vykonanie zdravotného testu. Umyte si ruky a vyberte si konček prsta, ktorý dobre očistite priloženou alkoholovou utierkou. Pichnite si lancetu do prsta a niekoľko kvapiek krvi nechajte dopadnúť na filtračný papier. Pred uzavretím karty so vzorkou sušte kvapky krvi 10 minút na vzduchu. Pred odoslaním vzorky si odfoťte svoj jedinečný identifikačný kód testu a anonymne ho zaregistrujte online. Viac informácií o procese testovania súpravami testov zo suchej kvapky krvi od spoločnosti Zinzino nájdete na stránke zinzinotest.com.

Der Zinzino Blog

Zdravie
Logistický problém zapálil myšlienku o teste zo suchej kvapky krvi
utorok, 27. júna 2023
Zdravie
Diagnóza a prevencia cukrovky
streda, 1. novembra 2023
Zdravie
Prečo by ste si mali pravidelne testovať hladinu vitamínu D
nedeľa, 1. októbra 2023