Ján Vereš

Zinzino Independent Partner

Vitajte! Som Váš nezávislý poradca a som tu, aby som Vás viedol na ceste za zdravím.

+421907985003
Call Textový podklad
Cart
Shopping cart

Odhaľte tajomstvo života v rovnováhe

Odhaľte tajomstvo života v rovnováhe

Dodáme vám istotu na ceste k zdravšiemu spôsobu života

Ste jedinečný. Neexistujte univerzálny spôsob, ako dosiahnuť život v rovnováhe. Je to veľmi individuálna cesta a sme tu, aby sme Vám poskytli nasmerovanie.

Posúvame sa smerom od výživy založenej na tipovaní k výžive podloženej testami. Toto je naša prvoradá činnosť. Preto sú naše čisto prírodné, vedecky overené výrobky individuálne prispôsobené vám. Preto Vám vždy dáme písomný dôkaz, že skutočne fungujú.

Naša základná koncepcia

Dosiahnite rovnováhu organizmu zvnútra

Vaše zdravie je individuálna záležitosť. Nie je to hádanka

Protokol o zdraví Zinzino

Povieme Vám, o čo ide, a čo s tým.

Personalizovaný výživový plán založený na podrobných výsledkoch vášho profilu mastných kyselín v BalanceTeste. Ponúka prispôsobené odporúčania špecificky zamerané na postupné obnovenie rovnováhy mastných kyselín v organizme, podporu trávenia a ochranu jeho prvej obrannej línie.

Prispôsobené vašim výživovým potrebám

Rovnováha

Náš BalanceOil+ je polyfenolový omega potravinový doplnok, ktorý upravuje hladiny omega mastných kyselín v organizme a podporuje normálnu funkciu mozgu a srdca.

Obnova

ZinoBiotic+ je čisto prírodná dietetická zmes vláknin, ktorá podporuje zdravé zažívanie tým, že podporuje rast zdraviu prospešných baktérií.

Podpora

multi-imunitný potravinový doplnok Xtend+ zvyšuje energiu a podporuje vrodený imunitný systém.

„Nanovo definujeme koncepciu výživových doplnkov s omega mastnými kyselinami a spôsobujeme revolúciu v odvetví s rybím olejom.“

Ørjan Sæle, zakladateľ

Cesta za lepším zdravím je individuálna

Výživa podložená testami ide správnym smerom

Robíme, čo treba, aby sme dopomohli k pozitívnej zmene

Definované našimi nórskymi koreňmi

Podložené prírodou, vedou a inteligentnými ľuďmi

Veríme v dosiahnutie naozajstnej zmeny. To je dôvod, prečo všetko, čo robíme, je založené na najlepších prírodných zdrojoch, najrelevantnejších vedeckých poznatkoch a na kombinácii skúseností a vedomostí lekárov, výskumníkov a vedúcich odborníkov v oblasti zdravia. Naša Vedecká poradná rada je tvorcom našej stratégie výživy podloženej testami. Je to skupina starostlivo vybraných vážených odborníkov, ktorí sú v súčasnosti jedni z najinteligentnejších ľudí v odvetví zdravia a zdravého životného štýlu.

Dr. Paul Clayton

Dr. Clayton je klinický farmakológ a odborník na farmakologickú výživu. Je priekopníkom vo výskume farmakologických účinkov potravín a rastlinných zložiek na ľudské zdravie a telesnú výkonnosť. Titul PhD. v odbore neurofarmakológia získal na University of Edinburgh a je bývalým predsedom Fóra o potravinách a zdraví (UK) a hlavný vedecký poradca Výboru pre bezpečnosť liekov vlády Spojeného kráľovstva.

Ola Eide

Pán Eide je zakladateľom spoločnosti s vedúcim postavením vo svojom odvetví BioActive Foods AS. Pôsobil na mnohých vedúcich pozíciách, ako predseda Rady pre nórsky a severský program výskumu potravín, riaditeľ pre inovácie v spoločnosti Mills DA a riaditeľ výskumu a vývoja v spoločnosti Tine Norwegian Dairies.

Dr. Angela M. Rizzo

Dr. Rizzo je odborníčka na biochémiu lipidov. Je profesorkou biochémie na Univerzite v Miláne. Jej početné práce boli okrem iného publikované aj v časopisoch Journal of the American College of Nutrition a Nutrition Journal.

Dr. Ananthara J Abraham

Dr. Abraham má viac ako 40 rokov skúseností v odvetví zdravia a výživy. Vyštudoval ako lekár v roku 1974 a má skúsenosti zo štátnych nemocníc a v rôznych zdravotníckych disciplínach. Od roku 2016 do roku 2019 Dr. Abraham pracoval ako firemný lekársky poradca pre Nestlé Malaysia.

Naši renomovaní partneri

Vitas

Vitas je popredným laboratóriom v modernom používaní testov suchej kvapky krvi, uznávané ako vedúci hráč v tomto odvetví. Je to laboratórium s certifikáciou GMP, ktoré vykonáva chemické analýzy, s 25 ročnou praxou v poskytovaní vysokokvalitnej prispôsobenej chromatografickej analýzy založenej na špičkových vedomostiach a technológiách. Vitas pochádza z Katedry výživy, Inštitútu základných medicínskych vied na University of Oslo, najväčšej katedry výživy v Európe. Táto spoločnosť je spolupracujúcim partnerom Svetovej zdravotníckej organizácie a tiež výskumného zariadenia Olympia Toppen v Nórsku.

Vitas

Faun Pharma AS

Spoločnosť Faun Pharma AS vznikla v roku 2001 a je nestranným a prestížnym zmluvným výrobcom pre niekoľko vážených značiek potravinových doplnkov, zdravých potravín, športovej výživy a kozmetiky. V súčasnosti je spoločnosť Faun vlastnená spoločnosťou Zinzino a mnoho produktov Zinzino sa vyrába práve tu.

Faun Pharma AS

Naše najvyššie kvalifikácie

Certifikáty, medzinárodne uznávané značky kvality a ďalšie osvedčenia, ktoré dokazujú náš neochvejný záväzok k prvotriednej kvalite a udržateľnému spôsobu práce.