Cart
Shopping cart

Atklājiet līdzsvarotas dzīves noslēpumu

Atklājiet līdzsvarotas dzīves noslēpumu

Izslēdziet minējumus no veselīgāka dzīvesveida.

Jūs esat unikāls(-a). Ceļš uz līdzsvarotu dzīvi nav visiem vienādi piemērots un tas nav ātrs risinājums. Tas ir dziļi individuāls ceļš, un mēs esam šeit, lai sniegtu jums pareizās norādes.

Pārejot no minējumiem balstīta uztura uz testu rezultātiem balstītu uzturu ir mūsu darbības pamats. Šī iemesla dēļ mūsu pilnīgi dabīgie zinātniski pierādītie uztura bagātinātāji ir individuāli pielāgoti jums. Turklāt mēs jums vienmēr sniegsim rakstiskus pierādījumus par to iedarbīgumu.

Mūsu pamatkoncepcija

Mēs balansējam jūsu organismu no iekšienes

Jūsu veselība ir personīga. Tā nav atjautības spēle.

Zinzino Veselības protokols

Mēs informējam jūs par situāciju un to, kā rīkoties.

Personalizēts uztura plāns, kura pamatā ir detalizēts jūsu BalanceTest taukskābju profila rezultāts. Tas piedāvā pielāgotus ieteikumus, kas ir īpaši vērsti uz taukskābju līdzsvara pakāpenisku atjaunošanu jūsu organismā, gremošanas sistēmas darbības uzlabošanu un organisma pirmās aizsardzības līnijas nostiprināšanu.

Pielāgots jūsu uztura bagātinātāju vajadzībām

Balanss

Mūsu BalanceOil+ ir Omega uztura bagātinātājs ar polifenoliem, kas pielāgo jūsu organisma Omega līmeni un veicina normālu sirds un smadzeņu darbību.

Atjaunošana

ZinoBiotic+ ir pilnīgi dabīgs diētisko šķiedrvielu maisījums, kas veicina gremošanas trakta veselību, atbalstot veselīgu baktēriju augšanu.

Atbalsts

Xtend+ ir imunitāti stiprinošs uztura bagātinātājs, kas uzlabo jūsu enerģijas līmeni un atbalsta jūsu dabisko imūnsistēmu.

“Mēs esam pārdefinējuši omega uztura bagātinātāju koncepciju un radījuši revolūciju zivju eļļas nozarē”

Ørjans Sæle, dibinātājs

Ceļš uz labāku veselību ir personisks piedzīvojums

Uz testu rezultātiem balstīts uzturs sniedz norādes

Rīcība, kas rada pārmaiņas

To nosaka mūsu norvēģu saknes

Pamatojoties uz dabu, zinātni un gaišiem prātiem

Mēs ticam, ka īstas pārmaiņas ir iespējamas. Tāpēc viss, ko mēs darām, ir balstīts uz labākajiem dabiskajiem avotiem, visatbilstošākajiem zinātnes sasniegumiem un ārstu, pētnieku un vadošo veselības ekspertu apvienoto pieredzi un zināšanām. Mūsu testu rezultātos balstītā uztura stratēģijas smadzeņu centrs ir mūsu Zinātniskā Konsultatīvā Padome. Rūpīgi atlasīta augsti novērtētu speciālistu grupa, kas šodien ir vieni no gaišākajiem prātiem mūsdienu veselības un labsajūtas jomā.

Dr. Paul Clayton

Dr. Clayton ir klīniskais farmakologs un farmaceitiskā uztura speciālists. Viņš ir līderis pētījumos par pārtikas un augu sastāvdaļu farmakoloģisko iedarbību un par to, kā tie ietekmē mūsu veselību un fiziskās spējas. Viņš ir ieguvis doktora grādu neirofarmakoloģijā Edinburgas Universitātē un ir bijušais Pārtikas un veselības foruma (Forum on Food & Health) (Apvienotā Karaliste) priekšsēdētājs un Apvienotās Karalistes valdības Zāļu drošības komitejas vecākais zinātniskais padomnieks.

Ola Eide

Mr. Eide ir nozares līdera BioActive Foods AS dibinātājs. Viņš ir bijis vairākos vadošos amatos, piemēram, valdes priekšsēdētājs Norvēģijas un Ziemeļvalstu pārtikas pētījumu programmā, inovāciju direktors uzņēmumā Mills DA un pētniecības un izstrādes direktors uzņēmumā Tine Norwegian Dairies.

Dr. Angela M. Rizzo

Dr. Rizzo ir eksperte lipīdu bioķīmijā. Viņa ir bioķīmijas profesore Milānas universitātē. Viņas daudzo publikāciju skaitā ir raksti žurnālos “Journal of the American College of Nutrition” un “Nutrition Journal”.

Dr. Anantara J. Abrahams

Dr. Abraham ir vairāk nekā 40 gadu pieredze veselības un uztura nozarē. Viņš kļuva par medicīnas zinātņu doktoru 1974. gadā un ir uzkrājis pieredzi gan valsts slimnīcās, gan dažādās medicīnas zinātnes jomās. No 2016. līdz 2019. gadam Dr. Abrahams strādāja par korporatīvo medicīnas padomnieku uzņēmumā “Nestlé Malaysia”.

Mūsu godājamie partneri

Vitas

Vitas ir sauso asins pilienu testu mūsdienīgas izmantošanas celmlauzis, un tas ir atzīts par vadošo spēlētāju šajā jomā. Tā ir GMP sertificēta līgumslēdzēja laboratorija ķīmisko analīžu veikšanai, kurai ir 25 gadu pieredze, nodrošinot augstas kvalitātes hromatogrāfijas analīzes pakalpojumus, kuru pamatā ir visprogresīvākās zināšanas un tehnoloģijas. Vitas tika nodibināta Oslo Universitātes Medicīnas pamatzinātņu institūta Uztura zinātnes nodaļā, kas ir lielākā uztura zinātnes nodaļa Eiropā. Uzņēmums ir bijis Pasaules Veselības organizācijas un organizācijas “Olympia Toppen Research” sadarbības partneris Norvēģijā.

Vitas

Faun Pharma AS

Uzņēmums Faun Pharma AS tika nodibināts 2001. gadā un ir neitrāls un prestižs līgumražotājs vairākiem atzītiem uztura bagātinātāju, veselīgas pārtikas, sporta uztura produktu un kosmētikas zīmoliem. Mūsdienās Faun pieder Zinzino, un šeit tiek ražoti daudzi Zinzino produkti.

Faun Pharma AS

Mūsu galvenie sasniegumi

Sertifikāti, starptautiski atzīti kvalitātes zīmogi un citi apstiprinājumi, kuri apliecina mūsu nelokāmo apņemšanos nodrošināt izcilu kvalitāti un ilgtspējīgu darbību.