Cart
Shopping cart

BalanceOil

Kāpēc nepieciešams balansēt
Omega-3 līmeņus?

Jo mūsdienu ēdiens nesatur pietiekami daudz uzturvielu, kurā ir pārāk liels Omega-6 un pārāk mazs Omega-3 daudzums.


Iegādājieties mūsu vispopulārāko produktu

Mēs esam atgriezuši Omega-3 pārtikas piedevām to dabīgo izcelsmi

60% tīra zivju eļļa no savvaļā noķertām mazām zivtiņām.

40% neapstrādātas olīveļļas no pirmsražas olīvām.

Pirmsražas olīvas ar to pašu antioksidantu daudzumu, kas ir zivīs, nodrošina Omegu svaigumu un spēcīgumu jūsu organismā.

Dalīties

Savā līgā

Mūsu sensacionālā BalanceOil+ ar tīru zivs eļļu un augstākās kvalitātes neapstrādātu olīveļļu nodrošina, ka uzturvielas organismā tiek absorbētas. Mūsu novatoriskais BalanceTest to apliecina.

Pirmā tirgū pieejamā vegānu alternatīva

Vegan Society sertificētais sinerģiskais maisījums satur jūras mikroaļģu eļļu, neapstrādātu pirmsražas olīveļļu, Ahiflower® sēklu eļļu un vegānu D3 vitamīnu.

Ērti norijamas mīkstās gela kapsulas

Ne visiem patīk šķidrumi. Izmēģiniet mūsu vispārdotākās mīkstās gela kapsulas ar olīvu augļu ekstraktu un kakao pulveri.

Izbaudiet mūsu svaigo un gardo klāstu

Izvēlieties kādu no dabiskajām garšām un ūdenī šķīstošajām formulām

Bieži uzdotie jautājumi

Olīveļļa! Lielākajai daļai tirgū pieejamo tradicionāli pārstrādāto Omega uztura bagātinātāju ir maza ietekme uz organismu vai arī to neietekmē vispār. Omega-3 uzturvielas zivs eļļā nav svaigas un pietiekami potentas, lai ķermenis tās absorbētu. Lai sniegtu ilgtermiņa ieguvumus veselībai, zivju eļļa ir jāaizsargā ar tiem pašiem spēcīgajiem antioksidantiem, kas dabiski atrodas zivīs. BalanceOil+ ir tīras zivs eļļas maisījums ar neapstrādātu olīveļļu, kas satur polifenolus (augu izcelsmes ekvivalentu antioksidantu, kas atrodams zivīs). Rezultāts? Omega uztura bagātinātājs ir faktiski pietuvinātāks treknai zivij nekā pati zivju eļļa. Un mūsu BalanceTest to apliecina rakstiski.

Zinzino BalanceOil+ ir izstrādāta no dabīgi iegūtām sastāvdaļām. Zivju eļļas, kuras mēs izmantojam, galvenokārt iegūst no īsdzīvojošām, mazām pelaģiskajām zivtiņām, piemēram, sardīnēm un anšoviem.

Auksti spiestā, neapstrādātā olīveļļa nāk no spāņu Picual olīvām, kuras izvēlētas, jo tās ir bagātas ar Omega-9 un satur ļoti daudz antioksidantu. Olīvām ir pirmsražas kvalitāte, kas nozīmē, ka kauliņi ir izņemti un auksti spiesti tiek tikai paši augļi, piedāvājot neapstrādātu olīveļļu ar ļoti augstu līmeni tādām īpaši efektīvām vielām kā antioksidanti, ko sauc par polifenoliem.

Mēs izmantojam dabisko D3 vitamīnu (holekalciferolu), kas izgatavots no lanolīna. Lanolīns ir dabiski sastopami tauki, kas atrodami aitu vilnā.

Mūsu zinātnieku veiktie pētījumi liecina par ieguvumiem 120 dienu laikā (šūnu reģenerācijai nepieciešams laiks), pareizi lietojot Zinzino BalanceOil+, un balstoties uz Balance Test rezultātiem. Pirms Balance Oil lietošanas uzsākšanas ieteicams veikt testu, lai salīdzinātu to ar testu pēc 120 dienām un novērtētu progresu un pielāgotu devu.

Zinātnisks pamatojums. Bērnu apstiprināts

Bērniem draudzīga Tutti Frutti garša un īpaši devu ieteikumi.

Zinzino blogs

Health
Omega-3 un Omega-6 attiecība un kādēļ tā jāpārbauda
trešdiena, 2023. gada 29. marts
Health
Saņemiet tieši sev pielāgotus uztura bagātinātājus.
otrdiena, 2021. gada 12. janvāris
Health
Vai man jāveic asins tests pirms uztura bagātinātāju lietošanas?
trešdiena, 2023. gada 29. marts