Cart
Shopping cart
Veselības pašpārbaudes tests mājas apstākļos

Veic testu – nemini! 

Mūsu veselības pašpārbaudes tests, veikšanai mājas apstākļos, palīdzēs Tev uzzināt, kā ieviest efektīvu uztura bagātinātāju rutīnu.

 

BalanceTest

Uzzini, kāds ir Tavs neaizvietojamo taukskābju profils.

- 11 taukskābju rādītāji asinīs
- Seši dažādi vispārējās veselības marķieri
- Vecumam piemēroti uztura bagātinātāju devu ieteikumi
- Personalizēti padomi Omega-6:3 līdzsvara atjaunošanai

 

BalanceTest

Uzzini, kāds ir Tavs neaizvietojamo taukskābju profils.

- 11 taukskābju rādītāji asinīs
- Seši dažādi vispārējās veselības marķieri
- Vecumam piemēroti uztura bagātinātāju devu ieteikumi
- Personalizēti padomi Omega-6:3 līdzsvara atjaunošanai

 

Vitamin D Test

Kontrolējiet savu D vitamīna līmeni.

- Pašreizējais uzņemtā D vitamīna daudzums asinīs
- Personalizēti ieteikumi D vitamīna uzņemšanas optimizēšanai

 

Vitamin D Test

Kontrolējiet savu D vitamīna līmeni.

- Pašreizējais uzņemtā D vitamīna daudzums asinīs
- Personalizēti ieteikumi D vitamīna uzņemšanas optimizēšanai

 

HbA1c test

Kontrolē ilgtermiņa vidējo cukura līmeni asinīs.

- Vidējais cukura līmenis asinīs, pamatojoties uz uzturu un vispārīgajiem paradumiem
- Glikēmiskā indeksa kontrole
- Esošā dzīvesveida novērtējums
- Personalizēti ieteikumi veselīgam uzturam, fiziskām aktivitātēm un vingrojumiem.


 

HbA1c test

Kontrolē ilgtermiņa vidējo cukura līmeni asinīs.

- Vidējais cukura līmenis asinīs, pamatojoties uz uzturu un vispārīgajiem paradumiem
- Glikēmiskā indeksa kontrole
- Esošā dzīvesveida novērtējums
- Personalizēti ieteikumi veselīgam uzturam, fiziskām aktivitātēm un vingrojumiem.


1,382,912 — līdz šim veiktais BalanceTest skaits

Pamatojoties uz pasaulē lielāko sauso asins pilienu testu datu banku.

Analīžu rezultāti atklāj, kas organismam nepieciešams

Tavi rezultāti pirms un pēc pierāda, ka uztura bagātinātāji mazina uzturvielu trūkumu Tavā organismā.

Pirmais tests statusa noteikšanai

Sākotnējais tests norāda virzienu veselības rutīnai, pārliecinoties, ka uztura bagātinātāju plāns ir pielāgots jūsu unikālajām uzturvielu vajadzībām.

Otrais tests progresa kontrolei

Papildu tests piedāvā organisma reakcijas kontroli, ļaujot jums pielāgot devas atbilstoši mainīgajam dzīvesveidam.

Ko sniedz šie testi Tev?

Konfidenciāla un objektīva analīze

Tavus anonīmos asins paraugus pārvalda neatkarīga ķīmisko analīžu laboratorija, lai nodrošinātu pareizu apstrādi un objektīvus rezultātus.

Jēgpilni un uzlabojami rezultāti

Informācija no taviem asins paraugiem atspoguļo organisma reakciju uz tavu pielāgoto uzturu 120 dienu laikā un piedāvā precīzus un saistošus rezultātus atbilstoši tavām vajadzībām.

Personalizēti ieteikumi

Tavus unikālos rezultātus izvērtē mūsu uzņēmuma zinātnieki un uztura speciālisti. Pamatojoties uz viņu pielāgotajiem vispārīgajiem ieteikumiem Tu saņem ieteikumus, kā sasniegt savus nospraustos veselīga dzīvesveida mērķus.

Pierādīti ieguvumi veselībai.

Atziņas, ko gūsti no rezultātiem, dod iespēju parūpēties par savu veselības rutīnu, izmantojot mūsu uztura bagātinātājus, kuru efektivitāte ir zinātniski un klīniski pierādīta.

Mūsu koncepcijas apliecinājums

“Izvēlieties veikt tādu asins analīzi, kas tiek veikta neatkarīgi no ZINZINO un kuras pamatā ir precīza un zinātniska pieeja, piemēram, Zinzino veselības testu. Tas ir efektīvs un nepārspējams diagnostikas rīks.”

Dr Colin Robertson
Zinātniskās pētniecības speciālists un Zinzino
produktu izstrādes galvenais speciālists

“Saistot biomarķierus ar jūsu individuālo veselības statusu, tiek izveidots unikāls taukskābju profils, kas mums ļauj noteikt un kontrolēt uzturvielu ieteikumus, lai nodrošinātu jūsu specifiskajām vajadzībām pielāgotus padomus.”

Ola Eide

Balance koncepcijas un BioActive Foods AS dibinātājs

“Zinzino ir vienīgais zināmais uztura bagātinātāju uzņēmums, kurš izmanto asins pilienu testēšanas metodi savu produktu apstiprināšanai, ko veic trešās personas, tādējādi iegūstot rakstisku un pierādītu priekšrocību apliecinājumu.”

Thomas Gundersen

Vitas analytical services rīkotājdirektors

Pasaules līderis asins paraugu testēšanas jomā

Jūsu asins pilienu paraugi tiek apstrādāti strikti konfidenciāli, ko neatkarīgi nodrošina Vitas, GMP sertificēta ķīmisko analīžu līgumu laboratorija. Vitas ir Zinzino ilgstošas sadarbības partneris, kā arī partneris starptautiskiem izpētes uzņēmumiem, lielām slimnīcām un populārām universitātēm visā pasaulē.

Mūsu uz testu rezultātiem balstītā uztura stratēģija

Vai jūsu veselības plāns darbojas?

Personalizētas uztura bagātinātāju rutīnas ievērošana ir loģiska izvēle. Tāpat loģiski ir pārliecināties, ka rutīna ir efektīva. Mūsu veselības testi piedāvā faktus, un mūsu uztura bagātinātāji piedāvā risinājumus. Tā ir mūsu uz testu rezultātiem balstīta uztura stratēģija.

LASĪT VAIRĀK

Pārbaudiet savus uztura bagātinātājus

97 % no mums neuzņem pietiekamu Omega-3 taukskābju daudzumu no sava uztura. Tas ietekmē imūnsistēmu, smadzeņu darbību un sirdsdarbību. Mēs palīdzam jums atjaunot šo balansu 120 dienās, un mēs to pierādīsim rakstiski. Tā ir mūsu Balance koncepcija.

LASĪT VAIRĀK

Eiropas veselības un drošības sertifikāts

Visi mūsu veselības testu komplekti ir ar CE marķējumu. Tas nozīmē, ka testi un visas to sastāvdaļas atbilst ES būtiskajām veselības, vides un drošības prasībām un piemērojamajiem tiesību aktiem un noteikumiem.

Vai Tev ir vēl citi jautājumi?

Mūsu zinātniskās un konfidenciālās sauso asins pilienu analīzes ir dabisks sākumpunkts ceļā uz labāku veselību, lai nodrošinātu, ka uzņemat uztura bagātinātājus, kas nepieciešami tieši jūsu organismam. Jūs iegūsiet faktus, ērti atrodoties mājas apstākļos, kā arī jūs saņemsiet personalizētus ieteikumus nepieciešamo uzturvielu iztrūkuma novēršanai. Tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā sekot līdzi savai veselībai un pielāgot savas uztura vajadzības, pamatojoties uz jūsu pašreizējo Omega-6:3 attiecību.

Jūsu veselības stāvoklis ir dinamisks. Izmaiņas dzīvesveidā, uzturā un ikdienas ieradumos ietekmē to, kā mēs reaģējam uz pārtiku un uzņemto uzturu. Pirmā testa rezultāti sniedz sākotnējos rādītājus par jūsu šī brīža veselības stāvokli un to, kādas uzturvielas pietrūkst jūsu organismam. Otrais BalanceTest, ko saņemsiet atsevišķi pēc četriem mēnešiem, parādīs jūsu progresu. Tā kā mūsu ķermeņa šūnas reģenerējas 120 dienās, tas ir lieliski piemērots intervāls, lai pārbaudītu ķermeņa reakciju uz uzturvielām un izmantotu iespēju pielāgot devu gadījumā, ja jūsu dzīves situācija ir mainījusies. Pastāvīgi sekojot līdzi tam, kā organisms reaģē uz uztura bagātinātājiem, jūs iegūstat sirdsmieru par to, ka esat uz pareizā ceļa veselības ziņā, un ka mūsu produkti ir patiesi efektīvi un uzlabo jūsu stāvokli.

Jā. Visu mūsu konfidenciālo, anonīmo un zinātniski pamatoto mājas apstākļos veicamo asins analīžu pamatotība un precizitāte atbilst vairākumam padziļināto medicīnisko metožu. Visus asins paraugus neatkarīgi pārbauda un anonīmi analizē Vitas, GMP sertificēta ķīmisko analīžu līguma laboratorija, kas atrodas Oslo, Norvēģijā un kurai ir 25 gadu pieredze, nodrošinot augstas kvalitātes hromatogrāfijas analīzes pakalpojumus, kuru pamatā ir visprogresīvākās zināšanas un tehnoloģijas. Vitas ir zināma kā viena no populārākajām laboratorijām sauso asins pilienu testēšanā un tās izcelsme ir Oslo Universitātes Medicīnas pamatzinātņu institūta Uztura nodaļa, kas ir lielākā uztura nodaļa Eiropā. Uzņēmums ir bijis Pasaules Veselības organizācijas sadarbības partneris.

Jūs varat veikt veselības testus jebkurā vietā un laikā. Jums pirms tam nav jāatturas no ēšanas. Lai iegūtu optimālus rezultātus, atkārtoti veicot testu, mēģiniet to veikt tādos pašos apstākļos kā pirmoreiz. Testa veikšanai vajadzētu aizņemt tikai pāris minūtes, un norādījumi ir intuitīvi un viegli izpildāmi. Iesakām to rūpīgi pilnībā izlasīt pirms testa veikšanas.

Izvēlieties veselības testa veikšanai vispiemērotāko laiku. Nomazgājiet rokas, izvēlieties pirkstgalu un rūpīgi notīriet to ar komplektā iekļauto spirta salveti. Ieduriet pirkstā ar lanceti un uzpiliniet pāris asins pilienus uz filtrpapīra. Pirms aizverat asins parauga karti, ļaujiet asins pilieniem nožūt 10 minūtes. Uzņemiet sava unikālā Testa ID koda fotoattēlu un anonīmi reģistrējiet to tiešsaistē, pirms nosūtāt savu paraugu. Lai iegūtu plašāku informāciju par Zinzino asins pilienu testa komplekta izmantošanas procedūru, apmeklējiet vietni zinzinotest.com.

Der Zinzino Blog

Veselība
Loģistikas problēma radīja ideju par sauso asins pilienu testiem
otrdiena, 2023. gada 16. maijs
Veselība
Cukura diabēta diagnosticēšana un profilakse
trešdiena, 2023. gada 1. marts
Veselība
Kādēļ ir regulāri jāpārbauda D vitamīna līmenis?
svētdiena, 2023. gada 1. oktobris