Cart
Shopping cart

BalanceTest

Veiciet testu, neminiet!

Laba veselība ir individuāli svarīga lieta, nevis atjautības spēle. Mēs to varam pierādīt ar 1 000 000 testu rezultātu.

BalanceTest

Veiciet testu, neminiet!

Laba veselība ir individuāli svarīga lieta, nevis atjautības spēle. Mēs to varam pierādīt ar 1 000 000 testu rezultātu.

Veiciet testu mājās

Pirmais tests sniedz jums faktus par jūsu organisma pašreizējo stāvokli. Otrais tests parāda to, kā jūsu organisms reaģē.

Dalīties

1. A baseline test
Measures 11 different fatty acid levels in your blood and your current essential Omega-6:3 levels.

2. A progress check
Take the test every 120 days to monitor your status and adjust your intake if need be. 

3. Proof in writing
Follow the steps above and see for yourself whether the products are doing their job.

Saņemiet zinātniski pamatotas norādes

Mūsu mājās veicamie veselības stāvokļa pārbaudes testi un personalizētie uztura bagātinātāji sniedz ieskatu par jūsu organisma stāvokli un palīdz jums pārvaldīt vispārīgo veselību un labsajūtu.

Analīzi veic pasaules līderi asins paraugu testēšanas jomā

Jūsu testu pilnīgi anonīmā veidā apstrādā uzņēmums “Vitas”, kas ir neatkarīgi pārvaldīta, GMP sertificēta ķīmisko analīžu laboratorija, kas atrodas Oslo, Norvēģijā.

1,272,576 — līdz šim veiktais BalanceTest skaits

Testa veikšana soli pa solim

Jūs saņemsiet vienkārši izpildāmas norādes par to, kā veikt testu mājas apstākļos, veicot vien dažas darbības.

Dalīties

Jūs esat veicis testu. Lūk, nākamais solis

Mūsu BalanceOil+ nekaitīgā veidā atjauno neaizstājamo Omega-6:3 taukskābju attiecību organismā, izmantojot tādus pašus antioksidantus, kas ir dabiski sastopami zivīs, lai nodrošinātu visu uzturvielu uzsūkšanos organismā.

Bieži uzdotie jautājumi

Tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā sekot līdzi savai veselībai un pielāgot savas uztura vajadzības, pamatojoties uz jūsu pašreizējo Omega-6:3 attiecību. BalanceTest mēra 11 taukskābju līmeni asinīs, tostarp neaizstājamās Omega-3 līmeni, un nodrošina sešus dažādus veselības marķierus, pamatojoties uz jūsu Omega-6:3 attiecības rādītāju.

Jā. Visu mūsu konfidenciālo, anonīmo un zinātniski pamatoto mājās veicamo testu pamatotība un precizitāte atbilst vairākumam padziļināto medicīnisko metožu. Visus asins paraugus neatkarīgi pārbauda un anonīmi analizē Vitas, GMP sertificēta ķīmisko analīžu līguma laboratorija, kas atrodas Oslo, Norvēģijā un kurai ir 25 gadu pieredze, nodrošinot augstas kvalitātes hromatogrāfijas analīzes pakalpojumus, kuru pamatā ir visprogresīvākās zināšanas un tehnoloģijas. Vitas ir zināma kā viena no populārākajām laboratorijām sauso asins pilienu testēšanā un tās izcelsme ir Oslo Universitātes Medicīnas pamatzinātņu institūta Uztura nodaļa, kas ir lielākā uztura nodaļa Eiropā. Uzņēmums ir bijis Pasaules Veselības organizācijas sadarbības partneris.

Izmaiņas dzīvesveidā un ikdienas ieradumos ietekmē to, kā mēs reaģējam uz pārtiku un uzņemto uzturu. Organisma šūnu atjaunināšanās ilgst 120 dienas. Tādēļ aicinām veikt testu reizi četros mēnešos, lai dzīves situācijas izmaiņu gadījumā attiecīgi pielāgotu savu uzturu. Pastāvīgi sekojot līdzi tam, kā organisms reaģē uz uztura bagātinātājiem, jūs iegūstat sirdsmieru par to, ka esat uz pareizā ceļa veselības ziņā, un ka mūsu produkti ir patiesi efektīvi un uzlabo jūsu stāvokli.

Zinzino blogs

Health
Omega-3 un Omega-6 attiecība un kādēļ tā jāpārbauda
trešdiena, 2023. gada 29. marts
Health
Vai man jāveic asins tests pirms uztura bagātinātāju lietošanas?
trešdiena, 2023. gada 29. marts
Health
BalanceTest. Ātri un vienkārši soļi Omega-3 līmeņa testēšanai.
ceturtdiena, 2021. gada 25. novembris