Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • piektdiena, 2022. gada 18. marts • 2 min

Kā iekļūt e-sporta sacīkšu autobraukšanas elitē?

Autors Zinzino

Lai arī pārējā pasaule ir samazinājusi tempu, slovēņu e-sportists Jernejs Simončičs (Jernej Simončič) izdarīja tieši pretējo, izcīnot #1 “Formula Sim Racing” sacīkšu autobraukšanas pasaules čempiona titulu. Viņš ir jauna veida sportists ar garu panākumu sarakstu autosacīkšu jomā šajā “attālināto iespēju” gadsimtā. Lai arī Jernejs fiziski nesacenšas ar citām automašīnām, braucot pa trasi, viņam ir nepieciešama līdzvērtīga garīgā izturība un veiklība, kas ātri nodrošina līdzsvaru viņa smadzenēm.

Kādus apbalvojumus un atzinības esat saņēmis?

Viena no uzvarām, ar kurām lepojos visvairāk, ir “RACE All-Star Sim Masters” sacīkstes, kurās es sacentos ar labākajiem simulācijas un reālās dzīves autobraucējiem. Tās notika pēc tam, kad tika atcelts pirmais 2020. gada Formula 1 raunds pandēmijas dēļ. Vēl viens neaizmirstams sasniegums bija “Le Mans” 24 stundu virtuālās sacīkstes, kas notika slavenā autosporta ikgadējā klātienes pasākuma vietā. Es uzrādīju visātrāko apļa nobraukšanas laiku, un šajās sacīkstēs mūsu komanda finišēja otrā — vien 20 sekundes pēc uzvarētājiem.

Vai varat man pastāstīt par izaicinājumiem, ar ko esat saskāries?

Sākotnēji es kā profesionāls simulācijas autosacīkšu braucējs sastapos ar ekonomiska rakstura grūtībām. Es nevarēju atļauties dārgu aprīkojumu. Par laimi es tik un tā varēju izcīnīt uzvaras, sēžot čīkstošā krēslā un stūrējot pussalūzušu stūri. Mana panākumu virkne sniedza man iespēju izmantot izcīnītajās uzvarās nopelnītos naudas līdzekļus profesionāla aprīkojuma iegādei.

Vai jūsu sākotnējā Omega-6:3 attiecība pārsteidza jūs? Vai tā ir mainījusies pēc jūsu pirmajām analīzēm?

Esmu aktīvi interesējies par uztura zinātni kopš laika, kad pirms 10 gadiem man tika diagnosticēts diabēts. Es uzņemu augstvērtīgu uzturu un izvairos no pārmērīgi pārstrādātiem produktiem, tādēļ jutos pārsteigts, uzzinot, ka man ir nelīdzsvarota Omega-6:3 attiecība.

Kā pirmo reizi uzzinājāt par Zinzino?

“Burst E-Sport” vadības grupa iepazīstināja mūsu komandu ar šo ideju. Mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā uzlabot sniegumu gan garīgi, gan fiziski.

Kādus Zinzino produktus pašlaik lietojat?

Es lietoju BalanceOil+, un man patīk tās dažādās garšas.

Pastāstiet mums par savu veikumu kopš lietojat Zinzino.

No fizioloģiskā viedokļa laba Omega-6:3 attiecība un pietiekams DHA un EPA līmenis palīdz man aizsargāt organismu no tagad un nākotnē novēršamām veselības problēmām gan tagad.

Kādēļ cilvēkiem būtu jāapsver BalanceOil lietošana?

Es saprotu, ka, Omega-6:3 attiecības nelīdzsvarotības gadījumā pastāv sirds un smadzeņu veselības problēmu risks. Tagad esmu atklājis efektīvu risinājumu, kas palīdz man izvairīties no šīm būtiskajām raizēm. Un, jā, ikviens var gūt labumu no šā uztura bagātinātāja.

Vai šie produkti ir paredzēti tikai sportistiem?

Es patiesībā uzskatu, ka ikviens var gūt labumu no BalanceOil+. Sportistiem tikai jāpievērš lielāka uzmanība labāka veselības stāvokļa uzturēšanai.

Kā jūs vienā vārdā raksturotu savu pieredzi ar Zinzino?

Man patīk sirdsmiers, ko gūstu, saņemot uzturvielas, kuras iepriekš biju atstājis novārtā. 

Aplūkojiet, kas drīzumā sagaidāms Jerneja karjerā, un sekojiet līdzi viņa panākumiem kopā ar Zinzino. Sekojiet līdzi viņam platformā Instagram, Facebook, YouTube un Burst E-Sport.

Smelieties iedvesmu no visiem četriem mūsu Zinzino zīmola pārstāvjiem.