Cart
Shopping cart
Veselība • piektdiena, 2021. gada 27. augusts • 3 min

Dabiskas izcelsmes uztura bagātinātāji, kuru pamatā ir zinātniski pierādījumi

Autors Zinzino

Mūsdienu uzturā pietrūkst daudz uzturvielu, tādēļ rodas nepieciešamība lietot uztura bagātinātājus. Tas ir saistīts ar vispārīgi izplatītu izpratnes trūkumu par vitamīnu un minerālvielu daudzumu, kas mums patiešām ir nepieciešams optimālas fiziskās veselības saglabāšanai. Uztura bagātinātāji ir jāuzņem pareizi, konsekventi un ņemot vērā organisma vajadzības, tā uzbūvi, dzīvesveidu un citus personiskus faktorus.

Uzņemt visas uzturvielas tablešu veidā ir vienkārši, taču kādi ir ar uztura bagātinātāju lietošanu saistītie riski? Lielākā problēma ir izpratnes trūkums. Dažādās valstīs pastāv atšķirīgas ieteicamās un maksimālās katra vitamīna un minerālvielas uzņemšanas normas. Problēma ir tā, ka tās ir grūti atcerēties. Tomēr nevar noliegt uztura bagātinātāju lietošanas nepieciešamību un ērtības. Turklāt rūpīgi izpētot, kas tieši un cik lielās devās ir nepieciešams jūsu organismam, jūs varat atbrīvoties no raizēm par to iespējamo kaitīgumu.

Dabīgi uztura bagātinātāji, kas papildina (taču neaizstāj) Vidusjūras reģiona diētu.

Labjūtības jomā nav ātru risinājumu (taču mūsu kultūrā ir pieņemts domāt pretēji). Tieši šāda ir uztura bagātinātāju loma — bagātināt uzturu. Lai uzturētu labu veselību, ir svarīgi apvienot savā uzturā vairākas stratēģijas. Meklējot uztura bagātinātājus, izvēlieties par labu produktiem, kuri izgatavoti no dabīgām sastāvdaļām, kuru pamatā ir zinātniski pētījumi un kuri piedāvā pierādītus un efektīvus veselības ieguvumus. Pretējā gadījumā meklējumi var izvērsties par dārgu, empīrisku eksperimentu sēriju. Jūsu organisms un maciņš būs jums pateicīgs, ja vispirms veiksiet izpēti.

fish-veggies.jpeg

Izprotiet sastāvdaļu sarakstu

Lai izprastu produkta integritāti, aplūkojiet tā aizmugurējo daļu un izpētiet tā sastāvu. Izkopiet ieradumu uzdot jautājumu “kādēļ?”. Kādēļ tas sniegs man vairāk enerģijas? Kādēļ tas veicina normālu imūnsistēmas darbību? Kādēļ tas atbalsta kaulus un locītavu darbību? Kādēļ tas palīdz audiem augt un atjaunoties? Sniedziet sev vairāk laika lēmumu pieņemšanai, un izmantojiet to, lai atbildētu uz šiem jautājumiem un atrastu produktus, kas atbilst jūsu prasībām.

Piemēram, produkts Xtend+ ir izgatavots no rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām, kam ir 145 EFSA apstiprināti veselības ieguvumi. Ir pierādīts, ka no augsti attīrītu, patentētu maizes rauga šūnu sieniņām iegūtie 1-3, 1-6 beta glikāni uzlabo imūnsistēmas darbību.

Atcerieties, ka, izvēloties uztura bagātinātājus, “vairāk” nenozīmē “patīkamāk” vai “labāk”. Produktam jāapvieno veselīgs vitamīnu un minerālvielu klāsts, kas iegūtas no viena avota, lai izvairītos no uztura bagātinātāju pārsātinājuma. BalanceOil+ ir labs dabīga uztura bagātinātāja piemērs, kurā ir apvienoti vairāk nekā 15 EFSA apstiprināti veselības ieguvumi.

Kā zināt, vai uztura bagātinātājs ir testēts un drošs lietošanai?

Papildus tam, lai raudzītos uz etiķetes norādītām rūpīgi iegūtām pilnīgi dabīgām sastāvdaļām, meklējiet uztura bagātinātājus, kam ir tādas papildu apstiprinājuma zīmes kā “nesatur ĢMO”, “keto draudzīgs” un “nesatur toksīnus”. Mēs visi dzīvojam uz vienas planētas, un mums visiem jāpiedalās ilgtspējīgas nākotnes veidošanā.

Uzņemiet sev piemērotu devu un pārbaudiet produktu

Visieteicamāk ir izvēlēties dabīgus uztura bagātinātājus, kas atbilst jūsu organismam un efektīvi iedarbojas uz to. Cilvēki ir atšķirīgi, un līmenis, kādā jūsu organisms uzsūc uztura bagātinātāju, ir vairāk saistīts ar atsevišķiem faktoriem, piemēram, jūsu svaru, kuņģa skābi, gēnu tipu un pat noteiktām alerģijām. Aplūkojiet uz produkta iepakojuma norādīto ieteicamo dienas devu un atlasiet tādu, kura norādīta svara diagrammā, lai noteiktu jūsu devu. Vēl vairāk: izvēlieties zīmolu, kas piedāvā arī individualizētas asins analīzes, lai iegūtu reālus dokumentētus pierādījumus par to, ka uztura bagātinātāji ir efektīvi. Izvēlieties veikt asins analīzi, kura tiek veikta neatkarīgi no ZINZINO un kuras pamatā ir precīza un zinātniska pieeja, piemēram, Zinzino BalanceTest.

Pārejot no viena dzīves posma citā, piemēram, grūtniecības laikā, mainās uztura vajadzības. Vienmēr ieklausieties savā organismā, lai pieņemtu informētus lēmumus, kas veicina jūsu fizisko veselību.

*Šos apgalvojumus nav vērtējusi Pārtikas un zāļu administrācija. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, dziedētu vai novērstu jebkādu slimību.