Cart
Shopping cart
Veselība • trešdiena, 2023. gada 5. aprīlis • 3 min

Kas ir personalizēts uzturs? Labāka veselība cilvēces nākotnei

Autors Zinzino

Mums kā sabiedrībai nekad iepriekš nav bijis tik daudz iespēju dzīvē. Tāpat mums nekad iepriekš nav tik ļoti pietrūcis laika. Mums katram ir savi pienākumi darbā, attiecībās un kā vecākiem, un to pašu var sacīt par veselību. Visur ir pieejami mums visiem noderīgi ieteikumi, taču šeit jāpiebilst, ka tie ir ieteikumi, nevis norādījumi, kā dzīvot.

Pastāv daudz ēšanas iespēju un tendenču, vingrošanas veidu, padomu bioloģiskās sistēmas uzlaušanai, kā arī veselības ierīces, un mums ir visas iespējas dzīvot veselīgu un piepildītu dzīvi. Galvenais ir saprast, ko ņemt vērā un ko ignorēt.

Kādēļ dažādiem cilvēkiem uzturvielas uzsūcas atšķirīgi?

Personalizēts uzturs nosaka pielāgotus uztura ieteikumus veselības uzlabošanas nolūkā, pielāgojot devas atkarībā no personas konkrētajām vajadzībām. Vienas ģimenes locekļi var ēst vienas un tās pašas trīs maltītes, bet organismu reakcija var būt atšķirīga. Mums jāņem vērā ģenētika, ēšanas ieradumi un vēlmes, vielmaiņa, svars, labsajūtas mērķi, kustība un slimības. Mobilās valkājamās ierīces un lietotnes ir palīdzējušas mums saprast, ka mums katram ir ejams savs veselības ceļš — un, jo vairāk mēs zinām, jo labāk mēs spējam pieņemt lēmumus.

Uztura genomika — kā jūsu gēni ietekmē uzturu

Nav “perfekta” uztura. Lai arī pastāv uztura ieteikumi, kas palīdz mums dzīvot labāk (piemēram, Vidusjūras diēta), nav “perfekta” ēšanas plāna. Tā ir uztura optimizācijas jēga — būt pielāgotam attiecīgajai personai.

Kad mēs to sapratīsim kā sabiedrība, mēs pārtrauksim dzīties pēc nākamās “labākās” lietas, kas sola mums palīdzēt sasniegt savus fiziskos mērķus.

Mums ir jākoncentrē uzmanība uz konkrētu un unikālu ģenētisko sastāvu. Pieeja “viens risinājums der visiem” nedarbojas. Tagad ir pienācis laiks ieviest patiesas pārmaiņas dzīvē, izmantojot veselības produktus, kas piedāvā pielāgotu pieeju. Lai izskaustu mulsumu no veselīgas dzīves un kļūtu katrs par savu diētas ārstu, treneri un atbalstītāju.

Uztura reakciju testēšana un uztura optimizācija  

Papildus diētai ir iespējams īstenot personalizētu uztura pieeju vitamīnu un pielāgotu uztura bagātinātāju lietošanas jomā. Mēs virzāmies uz aizraujošu laikmetu, kurā ir vieglāk pieņemt lēmumus, nekā jebkad agrāk, pamatojoties uz personiskajām vajadzībām un dzīvesveida mērķiem.

Jau vairāk nekā 10 gadus starptautiskais veselības un labsajūtas zīmols Zinzino ir bijis personalizēta uztura nākotnes veidošanas priekšgalā.

Izmantojot aktīvās uzturvielas no pārtikas nolūkā cīnīties pret uztura līdzsvara trūkumu organismā, Zinzino piedāvā dabas un zinātnes sinhronizāciju ar tīru, testos balstītu produktu klāstu. Nav labāka personalizēta uztura piemēra kā produkti BalanceTest un BalanceOil+.

Pasaulē 95 % cilvēku organisms nav līdzsvarā (pārāk augsts Omega-6 vai nepietiekams Omega-3 taukskābju līmenis). Šo produktu mērķis ir sniegt organismam harmoniju un līdzsvarot to saskaņā ar 15 EFSA apstiprinātiem veselības ieguvumiem.

Reālas pārmaiņas sākas šūnu līmenī — dziļi mūsu organismā. Šeit nepastāv veidnes, tikai personalizētas stratēģijas. BalanceTest ir neatkarīgs mājas apstākļos veicams sauso asins paraugu tests, kas precīzi nosaka personas taukskābju profilu. BalanceOil+ ir attiecīgais terapijas līdzeklis, kas maigā un dabīgā veidā noregulē Omega-6:3 attiecību 120 dienu laikā.

partner-looking-at-phone.jpeg

Personalizētie uztura testi un zinātniski pierādīti dabīgi uztura bagātinātāji

Veselības un labsajūtas pasaulē veidojas jauns standarts. Mūsu sabiedrība ir informēta, tā sagaida daudz no mūsu produktiem, interesējas par to sastāvu, izcelsmes avotu un to, kā tie var uzlabot mūsu dzīvi. Mums ir nepieciešami ne tikai dabīgi labsajūtas produkti, bet arī tādi, kas atbilst solījumiem — patiesiem un ētiskiem principiem.

Ņemot vērā mūsu individuālās vajadzības, bioloģisko uzbūvi, vēlmes un uzskatus, pastāv tikai viens ceļš, kā doties uz priekšu: uzņemties radikālu kontroli pār savu veselību. Mūsu nākotne ir personalizēts uzturs, uz kvalitatīviem testiem balstīti produkti un ieklausīšanās savā organismā (nevis trokšņos no āra).

Veiciet BalanceTest, lai uzsāktu ceļu uz sava organisma līdzsvara atjaunošanu.

* Šos apgalvojumus nav vērtējusi Pārtikas un zāļu administrācija. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, dziedētu vai novērstu jebkādu slimību.