Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Spauskite, jei reikia daugiau informacijos.
Cart
Jūsų pirkinių krepšelis

TYRIMAI IR PRODUKTŲ PLĖTRA SVEIKAM GYVENIMUI

Original Article
Download PDF

Nuo savo veiklos pradžios 2005m. Zinzino sparčiai plėtėsi. Geteborge įsikūrusi bendrovė nuolat plečiasi, siekdama savo tikslo - iki 2020m. pagerinti bent vieno milijono klientų sveikatą ir gerovę. Zinzino ką tik pasiekė vieną etapą - 100 000 vartotojų.

Subalansuota mityba yra raktas į sveiką ir ilgą gyvenimą. Senai žinoma, kad siekiant balanso kūne vienas geriausių papildų yra žuvyje randamos omega-3 sočiosios rūgštys. Tačiau paskutiniųjų dešimtmečių mityba radikaliai pakeitė balanso lygį maiste ir mūsų kūnuose.

Siekiant sukurti tinkamą balansą, susijusį su nepakeičiamomis riebiosiomis rūgštimis, Zinzino sukūrė protingą sprendimą. Įmonės idėja apima Balance Test, kuris vartotojams siūlo paprastą būdą, užtikrinantį nepakeičiamų riebiųjų rūgščių balansą kraujyje. - Zinzino, bendradarbiaudama su Norvegijos įmone Bioactive Foods, sukūrė Balance Test. Testas, kurį galima lengvai atlikti namuose, yra siunčiamas analizei į sertifikuotą laboratoriją. Remiantis testo rezultatais klientas pamatys kokiame lygyje yra jo riebiųjų rūgščių balansas kraujyje. „Tuomet remiantis testo rezultatais galima pritaikyti omega-3 papildų vartojimą, - teigia Zinzino CEO Dag‘as Bergheim‘as Petterson‘as ir priduria: - Zinzino kaip priedą prie testo siūlo platų įvairių produktų asortimentą. Tai gali būti tiek aliejai, tiek kapsulės, padedančios vartotojams pasiekti rekomenduojamą riebiųjų rūgščių balansą.

Kompanija produktų plėtrą mato kaip vieną esminių sėkmės veiksnių siekiant augimo ir plėtros. Naujausia Zinzino inovacija - BalanceOil AquaX - yra unikalus produktas, kadangi tai aliejus, kuris sumaišomas su vandeniu. Kai aliejus įmaišomas į vandenį, jis ištirpsta ir suteikia vartotojo gėrimui lengvą citrinų skonį, be poskonio ar riebios tekstūros. - Tai didžiulis laimėjimas, kuriuo mes labai didžiuojamės. Mes sukūrėme imuninę sistemą galintį stiprinti produktą, kurį naudoti paprasta. Ypač jaudina tai, kad mums pavyko rasti modelį, kuomet aliejus gali būti maišomas su vandeniu. Pasak Dag‘o Bergheim‘o Pettersen‘o, dabar tikimasi pamatyti, kur link gali nuvesti ši technologija per būsimus plėtros etapus.

Praėjusią vasarą kompanija pradėjo pardavimus 19 naujų šalių. Zinzino, turėdama savo mokslinių tyrimų, tobulinimo ir gamybos įrangą, gali užtikrinti labai aukštą kokybę visuose lygmenyse, tuo tarpu gamybos išlaidos yra išlaikomos žemomis. - Mūsų potenciali rinka yra milžiniška. Aš esu įsitikinęs, kad turėdami tokius produktus savo pasiūloje, mes pasieksime savo užsibrėžtų tikslų. Mūsų klientai ir partneriai turėtų jausti, kad mes sparčiai plečiamės ir siūlome geriausius produktus, - apibendrina Dag‘as Bergheim‘as Pettersen‘as.

Apie Zinzino. Zinzino yra viena iš pirmaujančių tiesioginių pardavimų kompanijų Europoje. Bendrovė parduoda dviejų linijų produktus; Zinzino Health, kuri orientuota į ilgalaikę sveikatą, ir Zinzino Coffee, susidedančią iš espresso aparatų su priedais. Zinzino atstovaujama visoje ES, Norvegijoje, Islandijoje, Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje - viso 33 valstybėse. Šiandien kompanijos Grupėje dirba virš 100 darbuotojų, 70 iš jų dirba pagrindinėje būstinėje Geteborge. Nuo įsikūrimo pradžios 2005 metais, Zinzino sparčiai plėtėsi. Geteborge įsikūrusi bendrovė nuolat plečiasi, siekdama savo tikslo - iki 2020 m. pagerinti bent vieno milijono klientų sveikatą ir gerovę. Zinzino neseniai įveikė vieną svarbų etapą - pasiekė 100 000 klientų. Moksliniai tyrimai ir produktų plėtra sveikam gyvenimui Zinzino CEO Dag‘as Bergheim‘as Pettersen‘as

Original Article
Download PDF