Cart
Shopping cart

BalanceOil

Kodėl vertą susibalansuoti
Omega-3 lygį organizme?

Nes šiuolaikinėje mityboje mažai pagrindinių maistinių medžiagų, per daug Omega-6 ir nepakankamai Omega-3.


Įsigykite mūsų populiariausią produktą

Mes sukūrėme natūralios kilmės „Omega-3“ maisto papildus

60 % grynų žuvų taukų iš laisvėje užaugusių smulkių žuvų.

40 % ypač tyro alyvuogių aliejaus iš nesunokusių alyvuogių.

Atrinktų alyvuogių sudėtyje yra antioksidantų, kurių taip pat natūraliai yra žuvyje, todėl Omega rūgštys organizme išlieka šviežios ir veiksmingos.

Dalintis

Vienintelis toks

Viską keičiantis „BalanceOil+“ su grynaisiais žuvų taukais ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi užtikrina gerą maistinių medžiagų įsisavinimą organizme. Mūsų revoliucinis „BalanceTest“ tai patvirtina.

Pirmoji alternatyva veganams rinkoje

Šis Veganų bendruomenės patvirtintas sinerginis jūrinių mikrodumblių aliejus yra Omega-3 riebalų rūgščių, ypač tyro rinktinių alyvuogių aliejaus su polifenoliais, „Ahiflower®“ sėklų aliejaus ir veganinio vitamino D3 mišinys.

Lengvai nuryjamos kapsulės

Skysti papildai tinka nevisiems. Išbandykite mūsų geriausiai parduodamą produktą kapsulėse su alyvuogių vaisių ekstraktu ir kakavos milteliais.

Susipažinkite su mūsų šviežiais produktais ir jų skoniais

Galite rinktis įvairius natūralius skonius ir vandenyje tirpią formulę

Dažnai užduodami klausimai

Alyvuogių aliejus! Dauguma tradiciškai apdorojamų Omega papildų organizmą veikia mažai arba neveikia visai. Žuvų taukuose esančios Omega-3 maistinės medžiagos nėra pakankamai šviežios ir stiprios, kad organizmas jas įsisavintų. Kad teiktų ilgalaikę naudą sveikatai, žuvų taukai turi būti apsaugoti galingais natūraliais antioksidantais, kurie natūraliai yra žuvyje. „BalanceOil+“ yra grynų žuvų taukų ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus mišinys, kuriame gausu polifenolių – augalinės kilmės žuvyje esančių antioksidantų atitikmens. Ką gausite? Omega papildą, savybėmis artimesnį riebiai žuviai nei žuvų taukams. Ir tai patvirtina mūsų „BalanceTest“ ataskaitos raštu.

„Zinzino BalanceOil+“ gaminamas tik iš natūralių ingredientų. Žuvų taukai, kuriuos naudojame, pirmiausia gaunami iš trumpaamžių mažų jūros žuvų, tokių kaip sardinės ir ančiuviai.

Pirmojo šaltojo spaudimo alyvuogių aliejus gaminamas iš ispaniškų alyvuogių „Picual“, pasižyminčių Omega-9 gausa ir didele antioksidantų koncentracija. Alyvuogės iš pradžių kruopščiai atrenkamos ir šaltai spaudžiamos tik prieš tai pašalinus kauliukus, todėl gaunamas ypač tyras alyvuogių aliejus, kuriame gausu itin galingų antioksidantų, vadinamų polifenoliais.

Mes naudojame natūralų vitaminą D3 (cholekalciferolį), pagamintą iš lanolino. Lanolinas yra natūralus avių vilnos riebalas.

Remiantis mūsų mokslininkų atliktais tyrimais, tinkamai vartojant „Zinzino BalanceOil+“, nauda pajuntama per 120 dienų (laikas, per kurį jūsų organizmo ląstelės atsinaujina). Prieš naudojant „Balance Oil“ rekomenduojame atlikti testą, kad sužinotumėte svarbių medžiagų santykį, o po 120 dienų pasitikrintumėte jį dar kartą ir galėtumėte stebėti progresą bei koreguoti dozes.

Pagrįsta mokslu. Patvirtinta vaikų

Tinkamas vaikams, įvairių vaisių skonio ir su tiksliomis vartojimo rekomendacijomis

Zinzino tinklaraštis

Sveikata
Omega-3 ir Omega-6 santykis ir kodėl jį verta sužinoti
2023 m. kovo 29 d., trečiadienis
Sveikata
Rinkitės asmeniškai jums pritaikytus papildus.
2023 m. balandžio 24 d., pirmadienis
Sveikata
Ar prieš vartojant papildus reikia atlikti kraujo tyrimą?
2023 m. kovo 29 d., trečiadienis