Cart
Shopping cart
Sveikatos tyrimai namuose

Nespėliokite, tiesiog išsitirkite!

Mūsų sveikatos testai namuose leidžia sukurti veiksmingą mitybos papildymo programą.

 

„BalanceTest“ testas

Susikurkite asmeninį nepakeičiamųjų riebalų rūgščių profilį.

- 11-os riebalų rūgščių kraujyje duomenys
- Šeši skirtingi sveikatingumo žymenys
- Pagal amžių pritaikytų dozių rekomendacijos
- Asmeninės Omega-6:3 rūgščių pusiausvyros atkūrimo gairės

 

„BalanceTest“ testas

Susikurkite asmeninį nepakeičiamųjų riebalų rūgščių profilį.

- 11-os riebalų rūgščių kraujyje duomenys
- Šeši skirtingi sveikatingumo žymenys
- Pagal amžių pritaikytų dozių rekomendacijos
- Asmeninės Omega-6:3 rūgščių pusiausvyros atkūrimo gairės

 

Vitamino D testas

Stebėkite jūsų organizmui gyvybiškai svarbaus vitamino D lygį.

- Esamą vitamino D lygį kraujyje
- Asmeninės vitamino D lygio vartojimo optimizavimo rekomendacijos

 

Vitamino D testas

Stebėkite jūsų organizmui gyvybiškai svarbaus vitamino D lygį.

- Esamą vitamino D lygį kraujyje
- Asmeninės vitamino D lygio vartojimo optimizavimo rekomendacijos

 

HbA1c tyrimas

Pasitikrinkite nusistovėjusį cukraus lygį kraujyje dabar.

- Cukraus lygis kraujyje, kuris priklauso nuo mitybos ir gyvenimo įpročių
- Glikemijos kontrolė
- Gyvenimo būdo įvertinimas
- Asmeninės mitybos, fizinių užsiėmimų ir kitos veiklos rekomendacijos


 

HbA1c tyrimas

Pasitikrinkite nusistovėjusį cukraus lygį kraujyje dabar.

- Cukraus lygis kraujyje, kuris priklauso nuo mitybos ir gyvenimo įpročių
- Glikemijos kontrolė
- Gyvenimo būdo įvertinimas
- Asmeninės mitybos, fizinių užsiėmimų ir kitos veiklos rekomendacijos


Iki šios dienos mes atlikome 1,417,544 „BalanceTest“ tyrimus (-ų)

Remiantis didžiausio pasaulyje sauso kraujo lašo tyrimų duomenų banko duomenimis.

Testai atskleidžia organizmo poreikius.

Pakartotino testo rezultatai leidžia palyginti rezultatus „prieš“ ir „po“ bei įsitikinti, kad jūsų vartojami papildai tinkamai užpildo mitybos spragas.

Pirmasis testas skirtas patikrinti esamą organizmo sveikatos būklę

Pirminis testas leidžia nustatyti sveikatos būklę bei jos gerinimo kryptį, kad galėtumėte pasirinkti unikalius mitybos poreikius atliepiantį papildų planą.

Antrasis testas skirtas sekti progresą

Tai tikrinamasis testas, kurio dėka galite patikrinti organizmo reakciją į vartojamus papildus ir pakoreguoti jų dozes pagal besikeičiantį gyvenimo būdą.

Ką rasite kiekviename teste?

Konfidenciali ir objektyvi analizė

Jūsų anonimiškus kraujo mėginius išskirtinai ir anonimiškai tiria nepriklausoma cheminės analizės laboratorija, taip užtikrinant teisingus ir nešališkus rezultatus.

Reikšmingi ir praktiški rezultatai

Jūsų kraujo mėginiai atspindi 120 dienų organizmo reakciją į jūsų mitybą ir leidžia tinkamai ją koreguoti.

Asmeninės rekomendacijos

Unikalius jūsų mėginių rezultatus peržiūri mūsų moksliniai darbuotojai ir mitybos ekspertai, kurie rekomendacijas jums pritaiko pagal jūsų sveikatos būklę ir sveikatingumo tikslus.

Patvirtinta nauda sveikatai

Testų tyrimų rezultatai įgalina jus prisiimti atsakomybę už jūsų sveikatos kelionę pasitelkiant mūsų moksliškai ir kliniškai patvirtintus maisto papildus, kurie padės užpildyti mitybos spragas.

Mūsų koncepcijos įrodymas

„Rinkitės kraujo testą, kuris būtų atliekamas nepriklausomoje laboratorijoje bei pagrįstas tikslia ir moksline analize, tokį kaip „Zinzino“ sveikatos testas. Šis testas yra visiškai objektyvi diagnostinė priemonė.“

Dr. Colin Robertson
Mokslinis tyrėjas ir „Zinzino“
Vyr. produkto vadovas

„Susiedami biologinius žymenis su jūsų sveikatos būkle sukuriame unikalų organizmo riebalų rūgščių profilį, pagal kurį nustatome mitybos rekomendacijas ir stebime būklę, kad mūsų patarimai optimaliai atitiktų jūsų organizmo poreikius.“

Ola Eide

Balanso koncepcijos ir „BioActive Foods AS“ įkūrėjas

„Zinzino“ yra vienintelė plačiai žinoma papildų įmonė, suteikianti savo klientams priemones atlikti sauso kraujo lašo tyrimus ir gauti rašytinį vartojamų maisto papildų veiksmingumo patvirtinimą.“

Thomas Gundersen

„Vitas“ analytical services“ vykdantysis direktorius

Pasaulinis sauso kraujo lašo tyrimų lyderis

Kraujo lašo mėginius tiria GMP sertifikuota nepriklausoma užsakomųjų tyrimų laboratorija „Vitas“, kuri užtikrina visišką jūsų konfidencialumą. „Vitas“ yra ilgalaikis „Zinzino“, tarptautinių tyrimų centrų, didžiųjų ligoninių ir garsių universitetų partneris.

Mūsų testais pagrįstos mitybos strategija

Ar jūsų sveikatingumo planas veiksmingas?

Asmeninio papildų vartojimo plano turėjimas yra išties logiška. Kaip ir gauti jo veiksmingumo įrodymą. Mūsų sveikatos būklės tyrimai suteikia jums informaciją, o mūsų papildai – sprendimą. Tai mūsų testais pagrįstos mitybos strategija.

SKAITYTI DAUGIAU

Pasitikrinkite jūsų vartojamų papildų efektyvumą

97 % žmonių negauna pakankamai Omega-3 riebalų rūgščiųsu maistu. Tai neigiamai veikia imuninės sistemos, smegenų ir širdies veiklas. Mes padedame jums atkurti medžiagų pusiausvyrą vos per 120 dienų ir tai įrodysime raštiškai. Tai mūsų Balanso koncepcija.

SKAITYTI DAUGIAU

Europos sveikatos ir saugumo sertifikatai

Visi mūsų sveikatos būklės testų rinkiniai atitinka CE reikalavimus. Tai reiškia, kad mūsų testai ir visos jų dalys atitinka esminius ES sveikatos, aplinkos ir saugos reikalavimus bei taikomų įstatymų ir reglamentų nuostatas.

Turite daugiau klausimų?

Mūsų moksliniai ir konfidencialūs sauso kraujo lašo testai yra natūralus atspirties taškas kelyje link geresnės sveikatos ir galimybė pasirinkti konkrečius jūsų organizmo poreikius atliepiančius papildus. Mėginį testui paimsite ir neginčijamus rezultatus bei asmenines rekomendacijas, kaip užpildyti mitybos spragas, gausite neišėję iš namų. Tai paprastas ir veiksmingas būdas pasitikrinti sveikatos būklę ir priderinti mitybą pagal esamą organizmo Omega-6:3 santykį.

Mūsų sveikatos būklė nuolat kinta. Bet kokie gyvenimo būdo ar kasdienės rutinos bei mitybos pokyčiai daro įtaką mūsų organizmo reakcijai į maistą ir medžiagų įsisavinimą. Pirmojo testo rezultatai suteikia bazinį sveikatos ir trūkstamų maistinių medžiagų įvertinimą. Antruoju „BalanceTest“ testu galėsite stebėti savo daromą pažangą, todėlgausite jį atskirai po keturių mėnesių. Mūsų ląstelės visiškai atsinaujina per 120 dienų, todėl šis laiko intervalas puikiai tinka patikrinti organizmo reakciją į maistines medžiagas ir, pasikeitus situacijai, suteikia galimybę atitinkamai pakoreguoti mitybos planą. Nuolat stebėdami organizmo reakciją į papildus būsite ramūs, nes žinosite, kad sveikata gerėja, o vartojami produktai tikrai daro teigiamą įtaką ir padeda.

Taip. Visų mūsų konfidencialių, anoniminių ir mokslu pagrįstų sveikatos tyrimų namuose tikslumas bei patikimumas atitinka pačius griežčiausius medicinos standartus. Visus kraujo mėginus tvarko ir anonimiškai analizuoja Osle (Norvegijoje) įsikūrusi nepriklausoma GMP sertifikuota cheminės analizės laboratorija „Vitas“, kuri pasitelkusi pažangiausias žinias ir technologijas jau 25 metus teikia kokybiškas specializuotas ir naujausias chromatografijos analitikos paslaugas. „Vitas“ yra pripažinta pirmaujanti sauso kraujo lašo tyrimų laboratorija, įkurta Europoje didžiausiame, Oslo universiteto Pagrindinių Medicinos Mokslų Instituto Mitybos skyriuje. Ši laboratorija bendradarbiavo su Pasaulio Sveikatos Organizacija.

Sveikatingumo testą galite atlikti bet kur ir bet kada. Prieš tai nereikia nieko nevalgyti. Jei siekiate optimalių rezultatų, kartodami tyrimą pasistenkite jį atlikti tokiomis pačiomis sąlygomis kaip pirmą kartą. Mėginį paimsite vos per kelias minutes, o jo instrukcija yra intuityvi ir paprasta. Pradžioje įdėmiai perskaitykite visą naudojimo instrukciją.

Sveikatos tyrimui pasirinkite tinkamą laiką. Nusiplaukite rankas ir prie rinkinio pridėta dezinfekcine servetėle gerai nuvalykite piršto, iš kurio imsite mėginį, galą. Rinkinyje pridedamu lancetu pradurkite piršto galą ir ant filtrinio popieriaus lapelio užlašinkite kelis kraujo lašus. Palaukite 10 minučių, kad kraujas išdžiūtų, ir įdėkite mėginio lapelį į voką. Nufotografuokite tyrimo kodą („Test ID“) ir internetu atlikite anoniminę registraciją. Tada išsiųskite mėginį paštu. Daugiau informacijos apie „Zinzino“ kraujo tyrimo rinkinio atlikimo procesą rasite mūsų svetainėje, adresu zinzinotest.com.

The Zinzino blog

Insights, findings and inspiration within the health and wellness space.

Sveikata
Sauso kraujo lašo testo idėja kilo dėl logistikos iššūkių
2023 m. gegužės 17 d., trečiadienis
Sveikata
Cukrinio diabeto diagnozė ir prevencija
2023 m. lapkričio 1 d., trečiadienis
Sveikata
Kodėl patartina reguliariai tikrinti vitamino D lygį?
2023 m. spalio 1 d., sekmadienis